REKLAMA
Ostatni wpis: 1 minut temu

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

wenus Mój nowy komentarz do tapety [link]

gosiaczek241282 Mój mem został wyróżniony Miłość nie leci z kranu jak woda

Regina01 Mój nowy komentarz do tapety [link]

AniolMilosci Mój nowy komentarz do tapety [link]

Autor
Postosdset


Dodany:25-07-2015 10:05, wejść:1021

Link: http://www.tapeciarnia.pl/edycja,238889.html
Poprawiłem szybkość generowania efektów oraz poprawiłem sepie

Jeśli macie jakieś pomysły na dodatkowe efekty to chętnie wysłucham

thean
Dodany:25-07-2015 10:42

No nareszcie , pisałam o tym pewnie ze dwa lata temu,że sepia do poprawki ... To jest dopiero nabieranie mocy urzędowej, haha
A może tak "rybie oko" ?

tomelo
Dodany:25-07-2015 17:13

Moim zdaniem efekty raczej niepotrzebne. Przynajmniej mi.
Efekty "biało-czarny" i "sepia" jeszcze mają sens. Ale efekt "skamieliny" i "negatyw" całkowicie nieprzydatne. Są po prostu nieładne i chyba nikt ich nie używa.
A "rybie oko"? Hmmmmm... Chciałbym taki obiektyw! :-D

przemekjasiniak
Dodany:25-07-2015 17:32

Zgadzam się z Tomkiem. sepia i czarno-biały efekt mogą się komuś przydać ale pozostałe raczej nie bardzo. Co do efektu rybiego oka to kto wie? Może ludziom przypadnie do gustu?

tatmag
Dodany:25-07-2015 19:41

Widziałam tu kilka tapet "skamielinowych". Brzydactwa. Efeft czarno-biały dość skutecznie ukrywa mankamenty kolorystyki, podobnie sepia.
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
ludzkie życie można byłoby porównać do sza­rej i krętej ścieżki, którą wędru­jemy jak­by pośród pól, zaś chwi­le szczęścia, których doz­na­jemy w trak­cie nasze­go życia do pięknych kwiatów upiększających ścieżkę naszej wędrówki - oby tych chwil szczęścia było jak naj­więcej na naszych ścieżkach. Zeatix Lens Oddaj swój głos...
Na przekór wszystkim ... Szarością życie ktoś maluje, zasłania gamę ciepłych barw, ale jest sposób, żeby zmienić przywołać radość, tylko patrz. Serce pędzelkiem jest najlepszym, miłość barwami, jakie chcesz, wybieraj zatem, czas najwyższy, będę malować, jak we śnie. Lubisz czerwony, niebieski, biel? Zielonym dotknę lekko też. Zobaczysz wreszcie, jaki życie potencjał wielki może nieść. Serce malować będzie zawsze, ale obawy wyrzuć precz. Na przekór wszystkim połóż kładkę, po niej do Ciebie będę biec. Kolorem uczuć pomaluję, życie zszarzałe zmienić chcę. Przytul się do mnie, powiedz tylko - chcę byś została, maluj więc.

Włącz

0.0204 sekundy, Godzina: 10:10:15, MEM:3026.59 KB