REKLAMA
Ostatni wpis: 32 sekund temu

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

wenus Mój nowy komentarz do tapety [link]

gosiaczek241282 Mój mem został wyróżniony Miłość nie leci z kranu jak woda

Regina01 Mój nowy komentarz do tapety [link]

AniolMilosci Mój nowy komentarz do tapety [link]

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Nadpisywanie tapet
Autor
Postadmin


Dodany:18-09-2015 11:15, wejść:588

Witam
Od dziś punktujemy po 10 pkt za nadpisanie tapety starej nową o lepszej jakości i większej rozdzielczości. Oznacza to, że dodając teoretycznie dubla ale o lepszej jakości user dodający nową tapetę otrzyma dodatkowe punkty o ile faktycznie tapeta będzie lepsza. Nie zostanie ona dodana do jego konta lecz nadpiszemy starą. Nowa tapeta pozostanie u użytkownika, który dodał ją jako pierwszy. Punkty będą widoczne w adnotacjach.
Zachęcamy w ten sposób do wyszukiwania w naszym serwisie tapet starych o słabej jakości i zastępowania ich tapetami o wyższej jakości i rozdzielczości.
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
ludzkie życie można byłoby porównać do sza­rej i krętej ścieżki, którą wędru­jemy jak­by pośród pól, zaś chwi­le szczęścia, których doz­na­jemy w trak­cie nasze­go życia do pięknych kwiatów upiększających ścieżkę naszej wędrówki - oby tych chwil szczęścia było jak naj­więcej na naszych ścieżkach. Zeatix Lens Oddaj swój głos...
Ta jesień wróży odmianę, swoim czarem wlewa otuchę. Jak zawsze pociąga nieznane, myśli jak łabędzi puszek. Fantazja wiruje z liśćmi, kwaśne jabłka stały się słodkie, babie lato gości na dobre, tylko to jest teraz istotne. Błękit królewski na niebie, jeśli chmury, to jakże pięknie. Jesień jak dojrzała kobieta, w rudej tonacji ponętna. Jarzębina w czerwonych koralach, ognistą barwą ogrzewa. Dobry Boże, dziękuję, znów moje serce śpiewa.

Włącz

0.0177 sekundy, Godzina: 10:06:33, MEM:3019.02 KB