REKLAMA
Ostatni wpis: 36 sekund temu

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

wenus Mój nowy komentarz do tapety [link]

gosiaczek241282 Mój mem został wyróżniony Miłość nie leci z kranu jak woda

Regina01 Mój nowy komentarz do tapety [link]

AniolMilosci Mój nowy komentarz do tapety [link]

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Sprawdzanie tapet przed dodaniem do serwisu
Autor
Postadmin


Dodany:16-09-2015 18:16, wejść:865

Na prośbę wielu naszych użytkowników dodajemy możliwość sprawdzania bez limitu tapet czy istnieją w naszej bazie. Wielu osobom pewnie ułatwi życie i pozwoli zgromadzić większą ilość zdjęć gotowych do dodania w kolejnych dniach.
Zapraszam do testowania:
link

tomelo
Dodany:16-09-2015 22:58

W trzeciej opcji pojawiła się literówka. Zamiast "sprawdź" jest "sprwdź" ;-)

osdset
Dodany:16-09-2015 23:12

Dzięki, poprawione.

jurek84
Dodany:17-09-2015 02:23

Bardzo się ucieszyłam z możliwości sprawdzenia  czy  tapeta istnieje już w bazie. Dodając dzisiejsze tapety  przetestowałam  tą opcję. Nie wiem jak inni , ale  ja gdybym sprawdzała tylko tym  testem  to miałabym odrzuconych 5 tapet dodanych na jutro.  Po kolei każda z pięciu  dodawanych tapet nie była wykazana jako  już istniejąca w bazie. Dopiero jak sprawdziłam  metodą już istniejacą okazało się , że  każda jest dublem. Dalej  już nie sprawdzałam  bo  to jest  bez sensu  jak sprawdzam i nie ma , a sprawdzając innymi metodami  okazuję się ,że już istnieje w bazie. Dla mnie ta opcja jest bezużyteczna. A szkoda,  bo byłoby to  bardzo duże  ułatwienie w dodawaniu tapet. 

tatmag
Dodany:17-09-2015 08:46

To dlatego nie znalazłam dubla. Ja myślałam, że działa dobrze, bo"po staremu" nie szukałam.

kochanyUrwis
Dodany:17-09-2015 08:59

Ja rownież ucieszylym się,że szef slucha naszych uwag i pracuje nad tym aby nam uspawnic obslugę.Super ze juz zrobil cos w tym kierunku,ale urwis jak zawsze ma swoje uwagi.Krzysiu na chwilę obecną ja mam wyczerpany limit i juz z tej opcji nie mogę korzystac.Jest dostepna tylko tym co jeszcze nie wykorzystali limitu.Moja prosba...nie dalo by się tę opcję przeniesc do zakładki Żebym mogl po wykorzystaniu limitu wejsc w nią i np podszykowujac tapety na nastepne dodanie mogł je posprawdzać

osdset
Dodany:17-09-2015 11:43

Dzięki urwis za uwagę. Naprawiłem i jak masz limit okienko do sprawdzenia pokazuje się pod informacją o ilości tapet. http://www.tapeciarnia.pl/dodaj-tapete

jurek84 - sprawdzę to, ale dziwne bo są te same parametry. Spróbuj też wybrać kategorię wtedy przeszuka dokładniej. Najlepiej jak byś mi podesłał takie zdjęcie to bym mógł to dokładnie sprawdzić.

osdset
Dodany:17-09-2015 12:33

jurek84 - ulepszyłem skrypt i teraz sprawdza wszystkie tapety. Przedtem sprawdzało tylko 5000 tapet z podobną jasnością. Przetestuj.

Proszę o intensywne testy

jurek84
Dodany:18-09-2015 02:13

Szefie, przeszukiwarka tapet już  istniejących  bazie działa idealnie. Właśnie ją przetestowałam dodając dzisiejsze tapety. Muszę przyznać, że wczoraj przeszukiwałam jak idzie po kolei  nie wpisując kategorii i może dlatego  nie znajdowałam dubli.Teraz jest okey. Bardzo dziękuję za uwagi. Jeśli mogłabym jeszcze ponarzekać to bardzo mi brakuje możliwości  podglądniecia ,  jak było do tej pory,  tapet  dodawanych  na Fotoblogu przez innych  userów . Mogłam  wtedy szybko sprawdzić tapety  dodane w danym dniu do poczekalni , żeby  ich nie dublować. Wprawdzie w poczekalni  widać dodane tapety ale są tak małe ,że czasem trudno się  dopatrzyć podobieństwa. Myślę, że  mogły  by pozostać na Fotoblogu tylko do czasu dodania ich do bazy a potem automatycznie zostać  usunięte. Tak jak było  to dzisiaj. Więcej uwag nie mam. Wszystko działa poprawnie.

osdset
Dodany:18-09-2015 07:25

Błąd leżał też po stronie serwera, aby nie obciążać za bardzo serwera dałem limit 5000  podobnych tapet. Teraz nie ma limitu, skrypt generuje się dłużej ale i wszystkie tapety są przeszukane.
Fotobloga już nie będzie.
Zmiany:
- W poczekalni jak klikniesz "Zgłoś dubla" pokazuje się duża tapeta, a jak klikniesz w nią to pokaże się w nowym oknie na pełnym ekranie.
- Podczas sprawdzania dubla po kliknięciu w ikonkę pokazuje się duże zdjęcie.

Teraz będzie OK jurek ?


ViolaLidia2
Dodany:18-09-2015 19:20

Super, bardzo fajnie O to właśnie chodziło Dziękuję

jurek84
Dodany:19-09-2015 01:55

Nie będzie,  tylko jest okey.  Tylko jeszcze te miniaturki tapet  które się pokazują  przy oznaczaniu  kategorii mnie też przeszkadzają. Tak jak napisała Grażynka Thean  są irytujące. Nie pomagają tylko zasłaniają  wybieranie  kategorii. 

osdset
Dodany:19-09-2015 08:05

Nie słyszałem że komuś to przeszkadza, no ale jeśli przeszkadza to na razie wyłączyłem.
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
ludzkie życie można byłoby porównać do sza­rej i krętej ścieżki, którą wędru­jemy jak­by pośród pól, zaś chwi­le szczęścia, których doz­na­jemy w trak­cie nasze­go życia do pięknych kwiatów upiększających ścieżkę naszej wędrówki - oby tych chwil szczęścia było jak naj­więcej na naszych ścieżkach. Zeatix Lens Oddaj swój głos...
Każde­go dnia spo­tykam Boga gdziekol­wiek jes­tem, co­kol­wiek robię w człowieku w zwierzęciu w przyrodzie w do­mu w pra­cy i jadąc samochodem... Gdy ran­kiem się budzę wi­ta mnie ptaków śpiewem za dnia roz­ma­wiam z Nim pop­rzez ludzi wie­czo­rem siada z na­mi do kolacji a nocą pop­rzez księżyc nad snem naszym czuwa... I nie pot­rzeb­na jest żad­na wiara ani py­tania o je­go istnienie. wys­tar­czy umieć kochać i po­magać ludziom mieć dob­re ser­ce i czys­te su­mienie... Seneka 18

Włącz

0.0192 sekundy, Godzina: 09:59:15, MEM:3053.33 KB