REKLAMA
Ostatni wpis: 22 sekund temu

janeks Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

Regina01 Mój nowy komentarz do tapety [link]

AniolMilosci Mój nowy komentarz do tapety [link]

markoniczek Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ewagni Mój nowy wpis do użytkownika Antistar [link]

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Zmiana pojęcia - dubel.
Autor
Post



admin


Dodany:14-10-2017 10:19, wejść:173

Uwzględniwszy powracający w rozmowach temat dubli postanowiliśmy zmienić zasady dodawania podobnych tapet.  Obrazy stworzone inną techniką, należące do innej kategorii i przedstawiające zbliżony obraz nie zostaną potraktowane jako dubel pod warunkiem, że różnica będzie dość znaczna i tapetę będzie można zaliczyć do wyróżnionych.

GraGorek
Dodany:14-10-2017 10:38

A co jeśli, identyczna tapeta będzie w technice graficznej ? Czy to będzie dubel ?

kochanyUrwis
Dodany:14-10-2017 10:48

Chyba juz to było wyjasnione.. Jezeli to samo ujecie np gór ale inna pora dnia,  roku, to nie jest dubel

admin
Dodany:14-10-2017 10:58

GraGorek - właśnie między innymi o te tapety chodzi. Krajobraz został poddany obróbce graficznej (nie mówię tu o zmianie na czarno-białe bo to nie wchodzi w grę) i świetnie się prezentuje jako fractalius lub digital paint. Taka tapeta będzie uznana jako nowa. Podkreślam jednak, iż musi zaliczyć się do wyróżnionych, słabe tapety nie będą uwzględniane, czyli bez głębi koloru, z brzydkimi przejściami tonalnymi czy z szumem.

markoniczek
Dodany:14-10-2017 11:30

Zdarzyło mi się kiedyś dodać tapetę, którą przerobiłam na   na fractalus i niestety odpadła z adnotacją: dubel. Wcześniej innego usera również przerobiona na fractalius weszła no i gdzie tu sprawiedliwość

admin
Dodany:14-10-2017 11:56

markoniczek - przerabianie tapet już istniejących na fractaliusy dalej będzie ciężkim wyzwaniem. Proponuję wykonywać je na obrazach nowych. Nie będą akceptowane słabe wykonania, muszą mieć dobrą ostrość i kolor. To nie jest tak, że za pomocą programu zmienisz graficzny obraz. Najlepiej zapoznać się najpierw z technikami w szeroko dostępnych artykułach. Tutoriale bardzo dobrze opisują etapy wykonywania. Błędem jest zadawanie pytania "czemu komuś weszła tapeta", powinno się raczej pytać "co muszę poprawić w swoich pracach by były dobre". 

markoniczek
Dodany:14-10-2017 12:04

Nie  było adnotacji"zła" tylko dubel, więc myślę, że nie są takie złe moje fractaliusy. Jednak dziękuję za podpowiedź   
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
ludzkie życie można byłoby porównać do sza­rej i krętej ścieżki, którą wędru­jemy jak­by pośród pól, zaś chwi­le szczęścia, których doz­na­jemy w trak­cie nasze­go życia do pięknych kwiatów upiększających ścieżkę naszej wędrówki - oby tych chwil szczęścia było jak naj­więcej na naszych ścieżkach. Zeatix Lens Oddaj swój głos...
Jak krop­le deszczu Ryt­miczne, równe Serc ciche bicie.

Włącz

0.0182 sekundy, Godzina: 09:44:27, MEM:3030.41 KB