REKLAMA
Ostatni wpis: 4 minut temu

Malamee Mój nowy komentarz do tapety [link]

Regina01 Mój nowy wpis do użytkownika BATYSTKA1 [link]

edidan Mój nowy komentarz do tapety [link]

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

markoniczek Mój nowy komentarz do tapety [link]

  Komentarze wystawione przez wszystkich użytkowników
Maksymalnie komentarzy od użytkownika: wszystkie125102050


Pokaż nowsze   | strona 2 |    Pokaż starsze

SAMOTNOŚĆ Samotność Nie jest wieżą Z kości słoniowej. Jest morską latarnią Na skalistym cyplu Człowieczeństwa. Jej blask Już z dala Ostrzega okręty i łodzie Przed podwodną skałą I mielizną. O wczesnym wieczorze Zapal Swoją samotność.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:42)
janeks

TWOJE RĘCE Twoje ręce bezpieczna kryjówka dla mojej głowy schronisko przed ciemnością, rozściałające ciepłą pościel podające dzban z gorącym mlekiem pożądania, Twoje ręce pełne żaru przynoszące słońce żółtą dynię, w nich dojrzewają winogrona moich piersi, Twoje ręce ciepłe gniazdo dla zmarzniętych stóp, lampa czuwająca w nocy złota miska czułości, im powolne moje ciało Twoje ręce przeprowadzające przez głęboki rów, który oddziela noc od dnia ściągające z krawędzi samotności, przywracające zmysł równowagi budujące wysoką wieżę cierpliwości niweczące każdą pustynię zobojętnienia, Twoje ręce młot do ścian których nie mogę przebić głową, nóż do ślepego kartofla mojej wyobraźni. Twoje ręce zdolne do wszystkiego, gotowe na wszystko Twoje rece uległe moim rękom,.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:41)
janeks

Nikt nie ma dostępu do tej tajemnicy to Twoja księga osobistych przeżyć i nikt nie ma prawa użyć tej matrycy by ją zmienić uszczuplić i poszerzyć. To właśnie Twe serce samo zapisało to co czuło w danej maleńkiej chwili ono wtedy swe uniesienia odczuwało należy przed nim swą głowę pochylić. Dbaj o tę księgę swym sercem pisaną i uszanuj jej wartość ponadczasową niech czuje się przez Ciebie kochaną i dopisuj do niej wciąż stronicę nową..

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:39)
janeks

Tak wiele w naszym życiu zdarzeń zapisuje się w naszym sercu na stałe żadna siła ich też nigdy nie wymaże są to zapisy niezapomniane i trwałe. Zdarzenia przynoszące nam radość w jednym cudownym ułamku chwili to naszych marzeń i pragnień zadość co nieraz późniejsze życie nam umili. Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane. Otwieraj stronice według kolejności i czytaj uważnie zdarzenia po literce zrozumiesz wtedy jak wiele miłości ofiarowało Ci wówczas Twoje serce.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:39)
janeks

Możesz szukać rozumem, lecz znajdziesz tylko sercem, to ono drogę Ci wskazuje, ono skarbem największym. Wiara, nadzieja, miłość w nim swoje ma mieszkanie, w życiu Ci towarzyszą, wzmacniają zaufanie. Bo całe życie nasze, to tak wybitna sztuka, i tylko ten znajduje, co sercem swoim szuka. Nie żądaj w życiu wiele, nie żądaj też wszystkiego, patrz co Ci serce mówi, droga jest dla każdego. Spróbuj innych zrozumieć, w potrzebie przy nich bądź, znoś przeciwności losu i nie za szybko sądź. Ty serca nie oszukasz, bo skrzywdzisz życie swe W cichy jego szept wsłuchaj się, i też głęboko spojrzyj w nie.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:37)
janeks

Własne życie wiodą moje dłonie, zanim pomyślę już biegną do bliskich odważnie witają się, poklepują niepostrzeżenie przyklaskują na dobre wiadomości, na złe skroń pocierają zakłopotane. Własne życie wiodą moje dłonie, nim się spostrzegę przywołują bezpańskiego psa kota, głodnym gołębiom nakruszą bułki srebrnemu mimowi, wrzucą złotówkę do kapelusza skasują bilet emerytce zanim usiądą. Choć są do pary w sumie są zagubione czasem jak małe dzieci. nie skarżą się na samotność tylko czekają nieporadne, na pocieszenia promyk słońca uśmiech jasny na jeden gest przyjaźni.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:36)
janeks

Listopad Z nocy na dzień coraz zimniej, pochmurniej z dnia na dzień, ogołociał, osierociał świat w tym listopadzie. Już na drzewach zgasła resztka liścianego złota, złota jesień utonęła w chlupoczących słotach. Już zasypia borsuk w borze, nasionka - pod ziemią. Nie ćwierkają senne świerszcze, w swych kryjówkach drzemią. Wszystkie barwy gdzieś przepadły niby kamień w studnię …

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:34)
janeks

GWIAZDY MARZEŃ Kiedy patrzysz na niebo nocą i dostrzegasz, to czego nie możesz ujrzeć w dzień ten księżyc i gwiazdy, które migocą to myślisz, że jest tak pięknie, jak we śnie. Jest tak pięknie jak w prawdziwej bajce, gdzie wśród czarnego nieba, jasność pobłyskuje tu i tam, nie widzisz więcej aniżeli trzeba bo są marzenia, więc nie jesteś sam. Te marzenia, to spadające gwiazdy, o których myślisz w dzień i w noc, musisz uwierzyć w ich spełnienie, bo one mają ogromną moc.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:34)
janeks

Wystarczy nieraz, jedno maleńkie słowo, wypowiedziane łagodnie z troską w głosie, by ktoś mógł poczuć się nagle wyjątkowo, choć trwa w niekończącym się chaosie... Wystarczy jeden uśmiech z echem radości, jako maleńki znak, Twego przywiązania, by ktoś mógł odnaleźć w swej codzienności, wiarę w lepsze jutro i siłę do zwyciężania... Bo nie ten silny, co może rzucić na kolana jednym spojrzeniem... ale ten, który może podnieść z kolan jednym uśmiechem...

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:33)
janeks

Smakiem życia delektuj się, jak wybornym winem, żyj tak, by było jak ciekawa powieść, intensywne, mające charakter. Jest wtedy takie pociągające, nieprzewidywalne, mające w sobie tę ogromną tajemnicę "następnego dnia". Nie daj się zamknąć w ciasnych ramach. Nie przejmuj się porażkami i niepowodzeniami, one zawsze się zdarzają i pamiętaj że zdobywasz doświadczenie właśnie podczas wędrówki przez te poplątane ścieżki życia...

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:32)
janeks


Pokaż nowsze   | strona 2 |    Pokaż starsze

REKLAMA
Tak sobie leżę w koszyczku i marzę, że jak dorosnę, zostanę TYGRYSEM.

Włącz

0.1512 sekundy, Godzina: 10:40:18, MEM:2861.21 KB