REKLAMA
Ostatni wpis: 7 minut temu

Regina01 Mój nowy wpis do użytkownika BATYSTKA1 [link]

edidan Mój nowy komentarz do tapety [link]

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

markoniczek Mój nowy komentarz do tapety [link]

ann1 Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

  Komentarze wystawione przez wszystkich użytkowników
Maksymalnie komentarzy od użytkownika: wszystkie125102050


   |    Pokaż starsze

Dom bez książek jest jak plaża bez słońca.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (10:07)
edidan

Było ciemno i cicho, Gdy przez szybę spojrzałam, Krople deszczu wiatr gonił, Twarz Księżyca ujrzałam. Spojrzał na mnie i odrzekł "Czemu sama tak stoisz"... Czemu łzy w Twoich oczach, Powiedz, czego się boisz"?. Blask Księżyca pojaśniał, Nagle smutek gdzieś minął, I srebrzystym płomieniem, Anioł nocy tu spłynął. Szatą okrył mą duszę, Zatroskaną, zmęczoną, "Śpij spokojnie"- powiedział, Ja Ci będę ochroną. Nikt sam nie jest na świecie, Niesie sam ile zdoła, Każdy ma pomocnika, W dzień...czy w nocy...Anioła_

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:46)
janeks

"Choć twarz się w lustrze zmienia, na włosach siwy cień, dopóki są marzenia, to życie ma ciągle sens. Dopóki marzyć umiemy i mamy dla kogo żyć, patrzeć w przyszłość możemy i uśmiechnięci być. Dopóki ognik w oczach i serca rozmarzone, dopóki śnimy po nocach, nic jeszcze nie jest stracone. Dopóki serce bije dla męża,dzieci,przyjaciół to znak że człowiek żyje i jest potrzebny Dopóki życie nas cieszy i chce się jeszcze wychodzić do ludzi, z domowych pieleszy, to wciąż jesteśmy młodzi. Dopóki słonko na niebie, i kwiaty kwitną na łące, przytulmy się do siebie, całusy śląc gorące. A gdy sił już zabraknie, wystarczy ciepła chata, by w te godziny ostatnie, wspominać wspólne lata."

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:45)
janeks

Szczęśliwy ten, który potrafi zadowalać się małymi porcjami szczęścia, odnajdując je w każdym dobrym słowie, w życzliwym uśmiechu, w przyjaznym uścisku ręki... A wtedy w każdym dniu można dopatrzyć się szczęścia i cieszyć się stale życie Dbaj..!!! o teraźniejsze chwile, bo będą one kiedyś przeszłością... Myśl o chwilach, które przyjdą, bo i one odejdą w przeszłość... A wspomnienia z tych chwil będą Ci towarzyszyć na zawsze...

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:45)
janeks

Z tobą są cienie i z tobą blaski. To co sam stworzysz to tylko twoje. Ale bądź sobą, nie zmieniaj maski. Walcz gdy nadejdą trudy i znoje. Nie patrz na modę ta jest fałszywa. Na drodze spotkasz wielu krytyków. Ten kto ma w głowie często wygrywa. Kto chce być trendy, narobi byków. Idź równą drogą jak serce każe. Ty jesteś panem własnego życia. I nie rezygnuj czasami z marzeń. Bo zawsze mamy coś do zdobycia. A kiedy płaczesz, to płacz jak trzeba. Bluźnij gdy nerwy ściskają dłonie. Poznaj dwie drogi, piekła lub nieba. Na razie jesteś wciąż na tej stronie.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:44)
janeks

Gdyby móc umieć krótkim spojrzeniem smutek z myśli wyłowić i przesiać go przez palce... Gdyby móc umieć dotknięciem ręki wydobyć z duszy rozgoryczenie i zgnieść je jak kartkę papieru... Gdyby móc umieć szeptem bądź słowem osuszyć łzy rozczarowania, skrywane za zasłoną powiek... Gdyby móc umieć wyjąć z siebie szczęście, położyć je sobie na dłoni i podarować przyjacielowi... Znikłaby z serca męcząca bezsilność. Droga do szczęścia jest prosta nie kręta, tylko wtedy gdy się o innych pamięta... Ludzie, którzy mają przyjaciół są jak okręty w zacisznej przystani.. przez bliskich zawsze doceniani. Przyjaźń - najcenniejszy skarb

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:43)
janeks

Nie myśl o kilometrach przed sobą, nie myśl o tych, które są za Tobą. Myśl o tym co robisz teraz, zatrać się w trwającej chwili. I zawsze pamiętaj aby myśleć pozytywnie, myśląc pozytywnie przyciągasz pozytywne zdarzenia.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (08:49)
edidan

Nie przejmuj się ludźmi, którzy obgadują Cię za plecami. Oni szukają błędów w Tobie i Twoim życiu, zamiast zacząć naprawiać swoje.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (08:46)
edidan

Gdy jesteś z kimś kto będzie pokonywał kilometry, by przez chwilę mieć Ciebie blisko, nie schrzań tego, bo drugiej takiej osoby możesz już nie mieć.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (08:42)
edidan


   |    Pokaż starsze

REKLAMA
Dom bez książek jest jak plaża bez słońca.

Włącz

0.0246 sekundy, Godzina: 10:22:14, MEM:2848.35 KB