REKLAMA
Ostatni wpis: 2 minut temu

Regina01 Mój nowy wpis do użytkownika BATYSTKA1 [link]

edidan Mój nowy komentarz do tapety [link]

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

markoniczek Mój nowy komentarz do tapety [link]

ann1 Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

  Komentarze wystawione przez wszystkich użytkowników
Maksymalnie komentarzy od użytkownika: wszystkie125102050


   |    Pokaż starsze

Dom bez książek jest jak plaża bez słońca.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (10:07)
edidan

Było ciemno i cicho, Gdy przez szybę spojrzałam, Krople deszczu wiatr gonił, Twarz Księżyca ujrzałam. Spojrzał na mnie i odrzekł "Czemu sama tak stoisz"... Czemu łzy w Twoich oczach, Powiedz, czego się boisz"?. Blask Księżyca pojaśniał, Nagle smutek gdzieś minął, I srebrzystym płomieniem, Anioł nocy tu spłynął. Szatą okrył mą duszę, Zatroskaną, zmęczoną, "Śpij spokojnie"- powiedział, Ja Ci będę ochroną. Nikt sam nie jest na świecie, Niesie sam ile zdoła, Każdy ma pomocnika, W dzień...czy w nocy...Anioła_

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:46)
janeks

"Choć twarz się w lustrze zmienia, na włosach siwy cień, dopóki są marzenia, to życie ma ciągle sens. Dopóki marzyć umiemy i mamy dla kogo żyć, patrzeć w przyszłość możemy i uśmiechnięci być. Dopóki ognik w oczach i serca rozmarzone, dopóki śnimy po nocach, nic jeszcze nie jest stracone. Dopóki serce bije dla męża,dzieci,przyjaciół to znak że człowiek żyje i jest potrzebny Dopóki życie nas cieszy i chce się jeszcze wychodzić do ludzi, z domowych pieleszy, to wciąż jesteśmy młodzi. Dopóki słonko na niebie, i kwiaty kwitną na łące, przytulmy się do siebie, całusy śląc gorące. A gdy sił już zabraknie, wystarczy ciepła chata, by w te godziny ostatnie, wspominać wspólne lata."

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:45)
janeks

Szczęśliwy ten, który potrafi zadowalać się małymi porcjami szczęścia, odnajdując je w każdym dobrym słowie, w życzliwym uśmiechu, w przyjaznym uścisku ręki... A wtedy w każdym dniu można dopatrzyć się szczęścia i cieszyć się stale życie Dbaj..!!! o teraźniejsze chwile, bo będą one kiedyś przeszłością... Myśl o chwilach, które przyjdą, bo i one odejdą w przeszłość... A wspomnienia z tych chwil będą Ci towarzyszyć na zawsze...

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:45)
janeks

Z tobą są cienie i z tobą blaski. To co sam stworzysz to tylko twoje. Ale bądź sobą, nie zmieniaj maski. Walcz gdy nadejdą trudy i znoje. Nie patrz na modę ta jest fałszywa. Na drodze spotkasz wielu krytyków. Ten kto ma w głowie często wygrywa. Kto chce być trendy, narobi byków. Idź równą drogą jak serce każe. Ty jesteś panem własnego życia. I nie rezygnuj czasami z marzeń. Bo zawsze mamy coś do zdobycia. A kiedy płaczesz, to płacz jak trzeba. Bluźnij gdy nerwy ściskają dłonie. Poznaj dwie drogi, piekła lub nieba. Na razie jesteś wciąż na tej stronie.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:44)
janeks

Gdyby móc umieć krótkim spojrzeniem smutek z myśli wyłowić i przesiać go przez palce... Gdyby móc umieć dotknięciem ręki wydobyć z duszy rozgoryczenie i zgnieść je jak kartkę papieru... Gdyby móc umieć szeptem bądź słowem osuszyć łzy rozczarowania, skrywane za zasłoną powiek... Gdyby móc umieć wyjąć z siebie szczęście, położyć je sobie na dłoni i podarować przyjacielowi... Znikłaby z serca męcząca bezsilność. Droga do szczęścia jest prosta nie kręta, tylko wtedy gdy się o innych pamięta... Ludzie, którzy mają przyjaciół są jak okręty w zacisznej przystani.. przez bliskich zawsze doceniani. Przyjaźń - najcenniejszy skarb

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:43)
janeks

SAMOTNOŚĆ Samotność Nie jest wieżą Z kości słoniowej. Jest morską latarnią Na skalistym cyplu Człowieczeństwa. Jej blask Już z dala Ostrzega okręty i łodzie Przed podwodną skałą I mielizną. O wczesnym wieczorze Zapal Swoją samotność.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:42)
janeks

TWOJE RĘCE Twoje ręce bezpieczna kryjówka dla mojej głowy schronisko przed ciemnością, rozściałające ciepłą pościel podające dzban z gorącym mlekiem pożądania, Twoje ręce pełne żaru przynoszące słońce żółtą dynię, w nich dojrzewają winogrona moich piersi, Twoje ręce ciepłe gniazdo dla zmarzniętych stóp, lampa czuwająca w nocy złota miska czułości, im powolne moje ciało Twoje ręce przeprowadzające przez głęboki rów, który oddziela noc od dnia ściągające z krawędzi samotności, przywracające zmysł równowagi budujące wysoką wieżę cierpliwości niweczące każdą pustynię zobojętnienia, Twoje ręce młot do ścian których nie mogę przebić głową, nóż do ślepego kartofla mojej wyobraźni. Twoje ręce zdolne do wszystkiego, gotowe na wszystko Twoje rece uległe moim rękom,.

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:41)
janeks

Nikt nie ma dostępu do tej tajemnicy to Twoja księga osobistych przeżyć i nikt nie ma prawa użyć tej matrycy by ją zmienić uszczuplić i poszerzyć. To właśnie Twe serce samo zapisało to co czuło w danej maleńkiej chwili ono wtedy swe uniesienia odczuwało należy przed nim swą głowę pochylić. Dbaj o tę księgę swym sercem pisaną i uszanuj jej wartość ponadczasową niech czuje się przez Ciebie kochaną i dopisuj do niej wciąż stronicę nową..

0 Fajny komentarz     Data: Dzisiaj (09:39)
janeks


   |    Pokaż starsze

REKLAMA
Dom bez książek jest jak plaża bez słońca.

Włącz

0.0159 sekundy, Godzina: 10:18:06, MEM:2852.95 KB