REKLAMA

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: ViolaLidia2


Wydaje mi się, że trzeba koniecznie utworzyć kategorię  nazywaną na innych miejscach gdzie szukam tapet  Digital Art - chodzi mi o rysunki tworzone komputerowo. Gry, fantasy, te tworzone do filmów w 3D u nas znajdują się w różnych miejscach. Nie ma takiej jednej zakładki, sama nie wiem gdzie i jak mam opisywać tapetę. Gdzie jej szukać czy to dubel, idę na wyczucie. Wszystko wpisuję w paintography a już wiem od Ciebie, że to nie tak. Uważam, że ta kategoria jest bardzo potrzebna. 
Forum > Nowe Kategorie > Temat: Inne kategorie 02-01-2018 10:15

Forum > Hyde Park > Temat: Do wszystkich Razem i dla kązdego osobiście 23-12-2017 13:05

Źle piszesz Radku. http://www.tapeciarnia.pl/szukaj?szukaj=Evoque tu masz wszystkie tapety z Evoque. To jest Range Rover a nie Land Rover a jak już to: Land Rover Range Rover :)
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana w poprawkach (adnotacjach) 11-12-2017 21:41

No :) Tak to jest Aniu, co tylko się da to jest pomocne hahhah. Najgorsze to jest to, jak wiesz, że taka tapeta chyba była a nie umiesz znaleźć. Można  wtedy szału dostać. 
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana w poprawkach (adnotacjach) 11-12-2017 21:25

W sumie to automat szukający ma nam tylko pomóc. Kiedyś go nie było. Szukaliśmy po omacku, automat to automat, nie wyszuka wszystkiego. Dlatego Twoje odwracanie ma sens. też tak robię. Nie ma co polegać tylko na automacie. 
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana w poprawkach (adnotacjach) 11-12-2017 21:18

Napisałam Aniu, bo piszesz, że nie da się inaczej jak po dodaniu. Mnie akurat po dodaniu nie za bardzo pasuje, bo po co mam ją doprowadzać do ładu jak będzie dubel. Przy dodawaniu masz możliwość szukania czy już istnieje taka tapeta i lepiej z tego korzystać niż dodawać do poczekalni i potem usuwać. Naprawdę to działa. Spróbuj Aniu :)
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana w poprawkach (adnotacjach) 11-12-2017 21:08

Ja nie szukam po dodaniu, szukam przed dodaniem. Mam i kategorie, i dodatkowo mogę wybierać tag. Tagi zmieniam w zależności co przedstawia tapeta. Dla mnie to najskuteczniejszy sposób. Przyznam, że nie zdarzyło mi się dodać dubla. 
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana w poprawkach (adnotacjach) 11-12-2017 20:55


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać więc zajmij się życiem, albo zajmij się umieraniem. Oddaj swój głos...
"Dzieciństwo to miejsce, gdzie mieszka się przez całe życie". - Rosa Montero

Włącz

0.0138 sekundy, Godzina: 14:10:00, MEM:3305.7 KB