Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: tatmag


Jakie zmienione zasady? Zmiana jest taka jak pisze wyżej. Nadal wygrywa komentarz z największą liczbą głosów w drugim etapie. Tylko teraz  jak ktoś komuś zalajkuje niżej notowany komentarz tylko po to, żeby ten wyżej notowany wypadł z drugiego etapu konkursu, to mu się ta sztuka nie uda, bo w drugim etapie będą oba komentarze. I to jest sprawiedliwe. I co Ci się nie podoba?
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Czyzby błąd w komenatrzach 20-01-2017 10:10

Jakoś nikt o to nie pytał. I co Ci Urwis przeszkadza? Zawsze mówiłeś, że możesz lajkować komentarze kiedy chcesz i komu chcesz, bo regulamin tego nie zabrania. Fakt, nie zabrania. Tylko teraz już nie można przy pomocy lajków manipulować wynikiem konkursu i szanse wszystkich się wyrównały. Czy to źle?
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Czyzby błąd w komenatrzach 20-01-2017 00:15

Mnie też się podoba. Ta zmiana może się nie podobać tylko komuś, kto celowo lajkował kogoś niżej notowany komentarz, żeby wypchnąć jego lepszy komentarz z drugiego etapu konkursu. Wszyscy inni powinni być zadowoleni. Tak przynajmniej myślę.
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Czyzby błąd w komenatrzach 19-01-2017 23:55

Krzyś wprowadził wiele zmian na stronie. Poprawił i konkurs komentarzy. I fajnie :)
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Czyzby błąd w komenatrzach 19-01-2017 23:42

Jeżeli komentarz jest w drugim etapie a czyjś lajk wyrzuca go z konkursu, bo zalajkowano gorszy komentarz danego Usera i dzięki temu  lajkowi lepiej  notowany dotąd komentarz wypadł z konkursu, to w drugim etapie  zostają oba komentarze tego Usera. Dzięki temu nie można jednym lajkiem dodanym w ostatniej chwili pozbawić kogoś wygranej.
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Czyzby błąd w komenatrzach 19-01-2017 23:35

To nie błąd. Wchodzą po dwa komentarze. Żeby nie było kombinacji typu spychamy komuś komentarz niżej jednym lajkiem.
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Czyzby błąd w komenatrzach 19-01-2017 23:18

Urwis, w sumie tapetę z samochodem znaleźć najłatwiej. Dodaję je zazwyczaj wtedy, kiedy nic innego mi w oko nie wpadnie. Zresztą Ty chyba nie masz monopolu na dodawanie aut. Każdemu wolno :)
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Najlepsza 17-01-2017 22:59


   |    Pokaż starsze wpisy


Muzyka to najlepsza towarzyszka dla tego kto cierpi.Jest ochocza i radosna jak dziecko, ognista i powabna jak młoda dziewczyna, dobra i mądra jak stary człowiek który spędził owocne życie.Muzyka Oddaj swój głos...
Muzyka to najlepsza towarzyszka dla tego kto cierpi.Jest ochocza i radosna jak dziecko, ognista i powabna jak młoda dziewczyna, dobra i mądra jak stary człowiek który spędził owocne życie.Muzyka

Włącz

0.012 sekundy, Godzina: 05:33:19, MEM:3205.84 KB