REKLAMA
Ostatni wpis: 1 godzinę temu

mruczek100Dodawanie tych samych tapet do albumu w ciągu kilku dni.Nie pojawia się informacja że tapeta została dodana.Tylko z dnia poprzedniego.Odpowiedzi nie dostałem.

janeksO wielkie i serdeczne dzięki.:):):)

adminUżytkownik janeks wygrał 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

osdsettrochę za duża rozdzielczość i rozmiar.

GraGorekW ogóle nie można sprawdzić jakości, bo zaraz wywala mi stronę :(

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: tatmag


Jaka znowu podwójna ocena? Polubienie daje ocenę tylko wtedy, kiedy tapeta nie została oceniona, jeżeli została oceniona, ocena zostaje tylko zmieniona na 10 a nie dodana dodatkowa dziesiątka. Nie bardzo rozumiem w czym może komuś przeszkadzać to, że tapeta dodana do ulubionych będzie miała dziesiątkę. W takim razie po co ją do ulubionych w ogóle dodawać? No chyba, że ktoś dodawał do ulubionych tylko po to, żeby inni widzieli, że dodał do ulubionych, bo to czego nie widać czyli oceny stawiał marne.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiany w ocenianiu tapet. 16-03-2017 13:04

No co Ty, taki jesteś mało domyślny? Nie wierzę. Zwłaszcza, że starasz się śledzić tu wszystko bardzo uważnie. Jednak dyskutować na ten temat nie będę. Strata czasu.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiany w ocenianiu tapet. 15-03-2017 12:51

Urwis, dla wielu Userów to żadne zmiany na pewno, ale dla tych, którzy dodają do ulubionych po to,żeby inni myśleli, że polubiający stawia też wysoką ocenę, dla tych którzy po jakimś czasie obniżają ocenę, żeby kogoś pozycję pogorszyć lub swoją poprawić i dla tych, którzy poprawiają sobie noty "lewymi" głosami  to na pewno duże zmiany.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiany w ocenianiu tapet. 15-03-2017 12:16

Dzięki bardzo Teodorze, Andrzeju i Jarku :) Miłego dnia :)
Forum > Oprócz talentu potrzeba sprzętu > Temat: Dzień Kobiet 08-03-2017 12:37

Ja się wykłócam? Nazywasz mnie lizusem, obrażasz, ale to ja się wykłócam. Nie zamierzam wyrażać opinii o Twojej odrzuconej tapecie. Odrzucona to odrzucona. Odrzucenie swojej przyjmuję do wiadomości, bo wierzę, że Admin wie co robi. Nie zajmuję się swoimi odrzuconymi tapetami, tym bardziej nie będę się zajmować czyimiś. Do Admina odezwałam się tylko wtedy, kiedy Colombo weszła tapeta odrzucona wcześniej mnie, nigdy gdy po prostu została odrzucona. Nie mam nic więcej do dodania.
Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Jakość tapety. 05-03-2017 20:50

Nie jestem żadnym lizusem. Piszę co myślę. Ostatnio Colombo weszła tapeta, którą mi odrzucono, więc napisałam do Admina i tyle. Każdy sobie załatwia sprawy po swojemu. To by było na tyle.
Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Jakość tapety. 05-03-2017 20:36

Urwis się wypowiadał krytycznie o tapecie, więc odniosłam się do jego dzieł. On może krytykować innych ( łoś też ma autora), to można i jego. Nie znamy się Aniu, masz o mnie po prostu takie a nie inne wyobrażenie. Tak, brałam tapety Urwisa do ulubionych, więc napisałam większość a nie wszystkie. Za poprzedniego Admina też zdarzało się, że komuś innemu weszła tapeta, którą przedtem komuś innemu odrzucił, tylko nikt się go wtedy nie czepiał na forum i nie podważał jego kompetencji. Nie uważam też, że jak się Urwisowi tapeta podoba to jest dobra a jak nie podoba to jest zła. A co do tej sprawiedliwości, to tu niemal każdy za sprawiedliwe uważa to, co do urządza.
Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Jakość tapety. 05-03-2017 20:04


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
"Nie oczekuj, że twoje dziecko będzie takim, jakim ty chcesz żeby było. Pomóż mu stać się sobą, a nie tobą."/Janusz Korczak  Oddaj swój głos...
Oko za lokiem:)

Włącz

0.0121 sekundy, Godzina: 15:07:23, MEM:3224.42 KB