Ostatni wpis: 2 godzinę temu

theanAutomat podsuwa potencjalne duble, jeśli jednak zdecydujesz, że nie są, to po prostu nic nie robisz i już:)

majka1407[link]

majka1407Automat znajduje tapety duble, które wcale nie są dublem. Już kilka razy zdarzyło się to u mnie. Dlaczego mam ją usunąć, skoro to nie dubel. Nie wiem, jak się to odbywa, czy ktoś to sprawdza, czy tylko maszyna o tym decyduje

adminUżytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Kręta rzeka i lasy u podnóża gór, dodana przez GraGorek Gratulujemy!

Skomentuj .....




rara
"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb"
06-12-2021 18:59



Włącz

0.0324 sekundy, Godzina: 14:29:47, MEM:543.58 KB