Darmowe Tapety na Telefon!
Tysiace najlpiękniejszych tapet na telefon!
Pobierz DARMOWĄ aplikację!
Ostatni wpis: 1 godzinę temu

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

dorot62 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ewa15 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

basikp Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

kochanyUrwis Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 8 godzin temu

Ewa15Dobrej i spokojnej nocy ;)

Ewa15Bardzo dziękuję :)

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Wielkanoc, Kolorowe, Pisanki, Kwiaty, Żółte, Różowe [LINK], dodana przez Ewa15 Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez basikp Gratulujemy!!

adminUżytkownicy Ewa15, basikp, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

  Nalepsze komentarze od zawsze




Pokaż lepsze   | strona 70 |    Pokaż gorsze

*** Nie przepraszaj za płacz. Bez takich uczuć jesteśmy tylko robotami ***

13 Fajny komentarz     Data: 22-09-2015 03:20
ViolaLidia2

"Życie to ba­jeczna wy­cie­czka po prze­cud­nej krainie, lecz jed­ni podróżują pie­szo a in­ni w limuzynie. Jed­nak stąpając twar­do po ziemi czu­je się zapachy, których, nie czuć spod ciem­nych szyb i lśniącej blachy."

13 Fajny komentarz     Data: 05-06-2013 11:25
afrodyta39

"Kiedy byłam dziec­kiem, zaw­sze marzyłam o dorosłości... A te­raz marzę o tym, aby choć przez jedną, krótką chwilę prze­nieść się w krainę mo­jego dzieciństwa..."

13 Fajny komentarz     Data: 05-06-2013 11:28
afrodyta39

Żona: Zobacz, ja muszę prać, sprzątać, gotować - czuję się jak Kopciuszek... A mąż na to: A nie mówiłem, że ze mną będzie Ci jak w bajce?

13 Fajny komentarz     Data: 15-07-2015 00:33
ViolaLidia2

Płonie ognisko w lesie,już Admin flaszkę niesie,będą też kiełbaski,które przyniosą laski.

13 Fajny komentarz     Data: 20-06-2013 16:58
alma

Ma­my w ser­cu ty­le komór i przed­sionków, a często nie pot­ra­fimy w nim zna­leźć miej­sca dla in­ne­go człowieka.

13 Fajny komentarz     Data: 01-03-2015 06:00
edidan

♪ A kiedy przyjdzie także po mnie, Zegarmistrz Światła purpurowy, by mi zabełtać błękit w głowie, to będę jasny i gotowy. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał, zgasną podłogi i powietrza. Na wszystko jeszcze raz popatrzę, i pójdę, nie wiem gdzie – na zawsze ♪

13 Fajny komentarz     Data: 22-10-2015 02:50
ViolaLidia2

Dzień 8 marca to kobiece święto. Są uprzejmości, toasty, prezenty. Każdy kwiat wręcza z twarzą uśmiechniętą, choć zwykle bywa zły i nadęty. Lecz chcę zapytać, tak dla przypomnienia, czy o kobietach ktoś zwykle pamięta? Że ostatnie spać idą, a pierwsze się budzą, że wciąż pracują od świta do zmroku, że nieustannie dla swoich się trudzą, a zauważane są raz w roku.

13 Fajny komentarz     Data: 08-03-2013 08:53
edidan

Tęsknota to pajęczyna, na której wiszą nasze wspomnienia

13 Fajny komentarz     Data: 19-07-2016 06:09
Barbados

L Oréal - ponieważ jesteś tego warta :D

13 Fajny komentarz     Data: 31-07-2016 00:26
AniolMilosci


Pokaż lepsze   | strona 70 |    Pokaż gorsze

Dużo Ciepła i spełnienia z Okazji Dnia Kobiet

Włącz

0.1311 sekundy, Godzina: 06:22:13, MEM:623.09 KB