Tapety na telefon

--------------
Ostatni wpis: 36 minut temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

valdi21 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 36 minut temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: tebum27 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Rzeczka, Kwiaty, Lilie wodne, Liście, Góry [LINK], dodana przez basikp Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez valdi21 Gratulujemy!!

valdi21Dziękuję i gratuluję pozostałym dziewczynom

adminUżytkownicy valdi21, Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Dana Hamm w pięknym makijażu

Dana Hamm w pięknym makijażu
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobietyDana HammInneMakijaż
Kategorie
Nigdy nie baw się emocjami drugiego człowieka. Traktuj innych tak, jak ty chciałabyś być traktowana.
Komentarz dodał: ewik1
REKLAMA

+0
Jeszcze nikt nie dodał tapety do ulubionych.

Tapetę na telefon wybrał: AniolMilosci Tapetę dodał: jurek84 Data dodania: 09-12-2017 09:17




ewik1ewik1
Nigdy nie baw się emocjami drugiego człowieka. Traktuj innych tak, jak ty chciałabyś być traktowana.
13-11-2021 05:25
Odpowiedz
Malgosia16Malgosia16
Być może działanie, które podejmiesz, zostanie uwieńczone sukcesem; być może konieczne będą po nim jeszcze inne działania czy adaptacje. Ale każde działanie jest lepsze niż całkowity brak działania.
10-12-2017 05:45
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
Nie musisz udawać, że jesteś silna, nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze, nie martw się tym, co pomyślą inni, jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca (tylko wtedy wróci uśmiech)
09-12-2017 21:43
Odpowiedz


"Są duże i małe wojny. Te duże zmieniają świat, te małe człowieka." Oddaj swój głos...
"Zawsze kończ dzień pozytywną myślą. Bez względu na to, jak trudne były rzeczy, jutro jest nowa okazja, by zrobić to lepiej." – Harry Dean Stanton

Włącz

0.0176 sekundy, Godzina: 23:06:58, MEM:1098.76 KB