Dziewczynki na łyżwach

Tapeta opublikowana przez
ViolaLidia2
ViolaLidia2
16-02-2020 15:33

Oceń tapetę
Średnia: 5
Dziękujemy za ocenę!
Kto lubi tapetę?
Ewa15
1 osób lubi tę tapetę
Informacje o tapecie
👁Wyświetleń: 1 154
Pobrano: 23
Ratio:
Rozdzielczość: 0x0
Waga pliku: 0 bajtów
#Format:
#Jakość HQ

Komentarze

ewik1
ewik1
ewik1
Razem wygramy albo razem przegramy. Zawsze będzie man raźniej.
14-02-2021 06:29
janeks
janeks
janeks
Samo okaleczanie się, myśli samobójcze, fantazjowanie na ten temat, a nawet głośno wypowiadane opinie, (np. „beze mnie będzie wam lepiej”, „po co ja żyję”, „chciałbym ze wszystkim skończyć”), to wyraźny znak, jaki daje, nam dziecko.
20-02-2020 10:56
janeks
janeks
janeks
Znalezienie właściwej osoby, może ci pomóc znaleźć szczęście. Ale jeśli tak się nie dzieje, to czy wyruszysz na poszukiwania kogoś innego, zamiast poszukać szczęścia w sobie? Czy tego chcesz, dla twojego dziecka? .
19-02-2020 11:27
janeks
janeks
janeks
Gdziekolwiek zabierze cię twoja podróż po szczęście, miej świadomość, że twoje dzieci uczą się ,o nim od ciebie.
19-02-2020 11:27
janeks
janeks
janeks
Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze i przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska do dziecka .
19-02-2020 11:26
janeks
janeks
janeks
„Dziecko, wzmacnia związek”.
19-02-2020 11:25
janeks
janeks
janeks
Pojawienie się dziecka, to dla związku prawdziwe, wyzwanie i test, już od samego początku. Dolegliwości związane z ciążą, wydatki, choroby, obowiązki związane, z opieką nad dzieckiem i jego wychowaniem ,mogą zbliżyć do siebie partnerów, ale wcale… nie muszą. Wiele zależy od naszych charakterów, poczucia odpowiedzialności i szczerości uczucia.
19-02-2020 11:25
Ostatnio na stronie

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

basikpWygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
tebum27Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Ewa15Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
viola64Mój nowy komentarz do tapety [link]
ALDONA789Mój nowy komentarz do tapety [link]
Zobacz więcej...
Czat

Ostatni wpis: 57 minut temu

Ewa15ale poprawiłam już, sam sprawdż
osdsetEWA15 - Te tapety nie wejdą bo wklejasz link do ZDJECIA zamiast LINK DO STRONY, wysłałem Ci wiadomość z inforamcją.
adminUżytkownicy Ewa15, tebum27, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!
adminZa 30 minut odbędzie się konkurs 'W samo południe'. Bądź online o 12:00 [LINK]
basikpRadek wszystkiego najlepszego w dniu urodzin.
Zobacz więcej...
Ostatni Komentarz
viola64viola64 "Całowanie, to najpewniejszy sposób na milczenie, mówiąc wszystko." Guy de Maupassant
Tapeta dnia
Stokrotki w mokrej trawie theanthean Stokrotki w mokrej trawie
Zagłosuj na tapetę...

Tapety Dodaj tapetę Konkursy Top tapety Ranking tapet

Użytkownicy Załóż konto Ranking użytkowników Ostatnie komentarze Rangi użytkowników

Pomoc Regulamin Kontakt FAQ Polityka ciasteczek Aplikacja na Android Ustawienia prywatności i plików cookie