Tapety na telefon

--------------
Ostatni wpis: 7 minut temu

valdi21 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

matulenka3 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

radoslaw Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

basikp Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ostatni wpis: 26 minut temu

valdi21Masz poziom zbyt wygórowany o sobie i w ten sposób ubliżasz, o mój się nie bój, jestem jaka jest, nie unikam krytyki i przyznaję się do błędów kontroluję co piszę, ty nie, ale mimo tego napiszę, jutro będzie lepszy dzień, dla ciebie, dla mnie, może będzie zaliczona tapeta ? Zostawiam uśmiech na miłe popołudnia.

Ewa15Nie zniżę się do Twojego poziomu i nic nie napiszę.

valdi21Napiszę wprost, nie oceniam ciebie fałszywie, tylko na podstawie tego co napisałaś, nie lubisz krytyki i oceny, kwestia podejścia do ludzi , twoich wypowiedzi świadczy o Tobie, urażona , chora ambicja, lubisz wytykać ludziom co robią , nie po twojej myśli, kończę z Tobą ten niemiły temat, z góry przepraszam, że wtrąciłam swoje 5 groszy w tę dyskusję, a komentarze będą dodawać,tapety, a tyle ile pozwoli mi czas - tak na marginesie też mnie nie znasz, więc zostaw sobie te 5 groszy dla Siebie. Powodzenia w Skromności.

Ewa15Nie życzę sobie żebyś mnie fałszywie oceniała, nie znając mnie osobiście. Wyciągasz błędne wnioski na podstawie krótkiej informacji, którą dodałam odnośnie moich tapet. Nie jestem niezadowolona czy sfrustrowana z powodu odrzuconych tapet. To nie fair. Nie byłabyś sobą, gdybyś nie dodała 5 groszy od siebie odnośnie mojej skromnej osoby. Zajmij się swoimi sprawami, kontunuuj pisanie komentarzy, a mnie proszę zostawić w spokoju.

valdi21Zadam pytanie - czy mogę ? do Ciebie - to na oficjalnie stronie - czy wszyscy powinni być tak niezadowoleni, frustrowani jak Ty, nie mając zaliczonej tapety, a może zrób sama tapetę jak inni użytkownicy, tu także potrzebny jest czas, a fakt jest taki, że decyzja zaliczenia danej tapety zależy od Admina, czy zrobiona przez Ciebie, czy wyszukana w internecie, każdy cieszy się z dodania tapety, komentarza, zrobienia wycinku, czy polubień tapet, to są punkty miłe dla każdego, pamiętaj, prócz Ciebie są inni użytkownicy, czekają na zaliczenie tapet.Jeszcze raz - powodzenia dla każdego.

Uważne spojrzenie damy

Kategorie:

Ludzie»Kobiety

Uważne spojrzenie damy
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobiety
Kategorie
REKLAMA

+0
Jeszcze nikt nie dodał tapety do ulubionych.

Tapetę na telefon wybrał: markoniczek Tapetę dodał: NICCKA81 Data dodania: 20-07-2017 10:57




janeksjaneks
Świat nie musi mieć sensu. Sens rodzi się wraz z Twoją wyobraźnią. Czy jednak będzie on lepszy czy gorszy - to już Twoja decyzja.
13-03-2023 06:15
Odpowiedz
ewik1ewik1
Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma Cię tylko za opcję.
29-12-2020 05:19
Odpowiedz
janeksjaneks
"Nie ma takich oczu, które tego nie zobaczą. Ale są takie usta, które nic nie powiedzą. Odejdź od tych, którzy, w kłamstwie się taplają. Nawet, jeśliby to bardzo bolało. Tak po prostu odejdź."
12-01-2019 12:58
Odpowiedz
beti0xbeti0x
"Ilekroć masz coś przeciwko komuś, musisz powiedzieć sobie: umieram i ta osoba również umiera. Gdy rzeczywiście tak pomyślisz, zniknie wszelka gorycz."
06-08-2017 11:48
Odpowiedz
tebum27tebum27
Piękne oczy.
20-07-2017 11:48
Odpowiedz
Bluszcz8888Bluszcz8888
Spostrzegawczość to mój atut.
20-07-2017 11:14
Odpowiedz


Każdy potrzebuje czasami wypocząć. Oddaj swój głos...
Lepszy mały jeden czyn, niż tysiące planów.

Włącz

0.0122 sekundy, Godzina: 19:51:31, MEM:1039.81 KB