"Generalnie, zmieniamy się z jednego z dwóch powodów: inspiracji lub desperacji."/ Jim Rohn
"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągłe obawianie się, że popełnisz błąd."/ Elbert Hubbard
"Jedyną rzeczą, która jest jednakowa na całym świecie jest ilość godzin na dobę. Różnica między wygrywaniem a przegrywaniem tkwi w tym, co robisz z tymi godzinami."/ Woody Hayes
"Wszyscy przeżywamy upadki. Zwycięzcą jest ten, kto szybciej się podniesie i ruszy dalej."/ Regina Brett
"Nauczyłem się ciszy od ludzi gadatliwych, tolerancji od nietolerancyjnych, a bycia miłym od gburowatych. Powinienem być wdzięczny wobec tych nauczycieli."/ Ghalil Gibran
Ostatni wpis: 13 minut temu
Dodałem zdjęcie do albumu [link]
Mój nowy komentarz do tapety [link]
Dodałem zdjęcie do albumu [link]
Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)
Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)Ostatni wpis: ponad godzinę temu
Tapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Niebieskie zawilce w blasku słońca, dodana przez thean Gratulujemy!
Tapeta z największą ilością pobrań: Gałąź z dojrzałymi cytrynami na tle morza, dodana przez Kwiat Gratulujemy!
Tapeta z największą ilością wyświetleń: Gałąź z dojrzałymi cytrynami na tle morza, dodana przez Kwiat Gratulujemy!
Tapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Jezioro, Góry, Dom, Zachód słońca, Drewniany, Taras [LINK], dodana przez radoslaw Gratulujemy!!
dziękuję
thean13 156 punktów
basikp12 523 punktów
Ewa1512 408 punktów
viola649 096 punktów
majka14078 546 punktów
zobacz więcej...