Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
A to właśnie jest pociechą ludzi, którzy nie są bogaci… jest tyle rzeczy, które mogą sobie wyobrazić.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.
życie, jak przypuszczam, składa się z rozdziałów.Nie da się wrócić do pewnych miejsc, ludzi czy zdarzeń. Bo kolejne rozdziały zamykają się, zasklepiają.
Och, ludzie ciągle potrzebują rzeczy niezwykłych, cudów, szaleństw. I po co? Żeby z jeszcze większą gorliwością akceptować swoje zwyczajne życie.
Bo przecież trzeba znów miłować. Oczy — granaty pełne śmierci, a tu by trzeba w ludzi spojrzeć i tak, by Boga dojrzeć w piersi.
Właściwie wszystko, co później kończy się małżeństwem lub przynajmniej ognistym seksem, zaczyna się od spojrzenia i uśmiechu.
Ostatni wpis: ponad godzinę temu
Mój nowy komentarz do tapety [link]
Mój nowy komentarz do tapety [link]
Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Dodałem zdjęcie do albumu [link]
Dodałem zdjęcie do albumu [link]Ostatni wpis: 5 minut temu
tych tapet jest teraz tak dużo i tak dużo bardzo ładnych, że wybór Tapety dnia coraz trudniejszy
Użytkownicy osdset, radoslaw, majka1407 wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!
Tapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Łąka i drzewa przed oświetlonymi kolorowymi domami, dodana przez thean Gratulujemy!
Tapeta z największą ilością pobrań: Rozświetlone słońcem drzewa i trawa, dodana przez Kwiat Gratulujemy!
Tapeta z największą ilością wyświetleń: Różowe różaneczniki i góry Deokryongsan oraz skały w Korei Południowej, dodana przez majka1407 Gratulujemy!
thean9 257 punktów
Ewa158 530 punktów
basikp7 984 punktów
viola647 126 punktów
majka14075 997 punktów
zobacz więcej...