Nie mogę być cichą i świecącą gwiazdą ponad krwawym morzem, więc gdy nadarzy się sposobność, zejdę, będę walczył, póki starczy sił.
Takie miejsca mają tę cechę, że stamtąd nie ma dokąd dalej pójść, można już tylko zacząć wracać. A powrót do domu to przecież nie jest żadna wyprawa.
Wszyscy żyjemy w palącym się domu. Bez straży pożarnej. Bez możliwości wyjścia. Tylko z oknem na górze, z którego możemy spoglądać, jak pali się dom wraz z nami, zamkniętymi w nim.
Ludzie wolą widzieć tylko to, co jest najbliżej, najchętniej koniec własnego nosa. A wtedy (…) ludzka moc słabnie, a dusza się kurczy. Dusza to nic innego jak my sami. To nie oceany, góry, poznawane osoby, czy cztery ściany naszych domów.
Chcę mieć duży dom, pełen cudzych żon, słyszysz? Tylko tobie mówię wprost, że ja lubię brnąć w cyfry, niektórzy ludzie lubią pląs, a niektórzy chcą ciszy, cały dom w marmurze, cały dom w marmurze, czarne myśli znowu śpią na górze.
Czasami łatwiej jest przewrócić świat do góry nogami, niż spokojnie wypić filiżankę kawy.
Alkohol jest jedyną cieczą, która posiada szczególną właściwość – płynie od dołu ku górze.
Miejsce kobiety jest w kuchni... gdzie ma siedzieć sobie wygodnie, z nogami w górze, popijać wino i przyglądać się, jak jej mąż gotuje obiad.
Ostatni wpis: 25 minut temu
Wygrałem w konkursie FotoLotto
Wygrałem w konkursie FotoLotto
Wygrałem w konkursie Tapeta dnia
Wygrałem w konkursie Komentarz dnia
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik OnlineOstatni wpis: 25 minut temu
Tapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Wyspa Maui, Skały, Plaża, Morze, Palmy, Hawaje, Stany Zjednoczone [LINK], dodana przez Kwiat Gratulujemy!!
To już pomysł Majki Chyba lepszy , ale w moim odczuciu też nie musi być :)
chyba wystarczy jedna tapeta dnia , bo to że nie możemy w nią utrafić, to tylko większa frajda jak ucelujesz :)
ALDONA789
thean9 257 punktów
Ewa158 630 punktów
basikp8 034 punktów
viola647 126 punktów
majka14076 097 punktów
zobacz więcej...