Urok osobisty to umiejętność uzyskania czyjejś zgody bez sformułowania wyraźnego pytania.
Większość uczciwych kobiet to ukryte skarby, które są bezpieczne jedynie dlatego, że ich nikt nie szuka.
Nauczyłam się, być najlepszą, najbardziej nieidealną wersją samej siebie...Bo w tym wszystkim wystarczy mi to, że jestem wciąż sobą!
Nauczyłam się, że na tym świecie spotkam jeszcze nie raz złych, zawistnych ludzi, od nich należy trzymać się z daleka.
Nauczyłam się, nigdy nie prosić o czyjąś uwagę, uczucie, bo przecież jeśli ktoś miałby być, to by był bez proszenia.
Nauczyłam się, że niektórzy nigdy nie będą mnie szanować i nieważne czy będę dobrym, czy złym człowiekiem będą i tak przy mnie tylko i wyłącznie dla swoich korzyści.
Bo chyba życie nie polega na tym, aby każdemu odpowiadać, aby każdemu pasować?.
A skoro człowiek drugiego człowieka nie potrafi zaakceptować w całej jego prostocie, to o czym to świadczy?.
Ostatni wpis: 21 minut temu
Wygrałem w konkursie Komentarz dnia
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik OnlineOstatni wpis: 21 minut temu
Już za godzinę będzie wybierana najlepsza tapeta dnia, zdecyduj jaka tapeta jest najlepsza [LINK]
Za 30 minut wybieramy najlepszy komentarz, zobacz listę najlepszych komentarzy [LINK]
I ja wiem,że tak było na starej tapeciarni, tylko tam szło znaleźć , gdzie to zmienić ...
Krzycho, nie wiń nas za przeciążenie pracą Admina , to Ty narzucasz tutaj limity i jak na moje są one za duże. Trochę z jakości poszło na ilość.
ALDONA789
basikp25 827 punktów
thean22 520 punktów
Ewa1519 131 punktów
majka140714 375 punktów
Malgosia1612 788 punktów
zobacz więcej...