Opel, Antara, Jezioro, Para

Tapeta opublikowana przez
alma
alma
04-03-2012 19:37

Oceń tapetę
Średnia: 4.66
Dziękujemy za ocenę!
Kto lubi tapetę?
radoslaw Ewa15
2 osób lubi tę tapetę
Informacje o tapecie
👁Wyświetleń: 1 484
Pobrano: 176
Ratio: 1.6
Rozdzielczość: 1920x1200
Waga pliku: 380 KB
#Format: 16:10

Komentarze

janeks
janeks
janeks
Nie tylko umiejętność dostrzeżenia tego, co my robimy niekomfortowego dla naszego partnera, ale i sama świadomość potrzeby szukania, innej perspektywy, jest tu kluczowa.
25-04-2020 07:55
janeks
janeks
janeks
A ile razy, próbowaliśmy zrobić jeden krok w bok, by nie patrzeć na związek ,ze swojej pozycji? By zobaczyć więcej, ujrzeć miejsce, w którym zazwyczaj sami stoimy i pełny horyzont.
25-04-2020 07:55
janeks
janeks
janeks
Swoją drogą ,nie wierzę w długoletnie szczęśliwe związki. Są długoletnie ,ale niekoniecznie szczęśliwe.
19-03-2020 12:24
janeks
janeks
janeks
Największy prezent dostajesz wtedy, kiedy ktoś postanowi podarować, ci pół godziny, godzinę, albo całe popołudnie i ten czas jest, tylko dla ciebie. ~John Marsden
18-02-2020 11:19
janeks
janeks
janeks
Moim zdaniem najważniejsze jest, pokrewieństwo dusz. Spotykasz się z kimś i natychmiast masz poczucie, że znasz się z nim od dawna. A potem, podczas życia, razem i różnych przeciwności losu dowiadujesz się, czy możesz na tę kobietę liczyć, czy zawsze będzie stała za tobą murem. Oczywiście można do domu ,przyprowadzić lalkę barbie, żeby pachniała i bawiła się swoim wdziękiem. Ale to za mało ,na przyjaciela w podróży. Zresztą każda barbie ,z czasem traci blask. Michał Koterski
26-01-2020 12:28
janeks
janeks
janeks
Związek nie ma przyszłości, jeśli tylko jedna osoba jest zaangażowana. Nawet jeśli taki związek przetrwa jakiś czas, to i tak okaże się, on nieszczęśliwy i niesatysfakcjonujący. Sytuacja, w której jedna osoba ,tylko bierze i nie daje od siebie nic w zamian, jest skazany na niepowodzenie.
23-10-2019 11:42
ardat
ardat
ardat
zabieram takie autko...
18-03-2012 13:41

Brak podobnych tapet

Ostatnio na stronie

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

ALDONA789Mój nowy komentarz do tapety [link]
Malgosia16Wygrałem w konkursie Tapeta dnia
Ewa15Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
KwiatWygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
basikpWygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Zobacz więcej...
Czat

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Fioletowe, Kwiaty, Rozkwitające, Krokusy [LINK], dodana przez Malgosia16 Gratulujemy!!
ALDONA789dziękuję
adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!
adminJuż za godzinę będzie wybierana najlepsza tapeta dnia, zdecyduj jaka tapeta jest najlepsza [LINK]
adminZa 30 minut wybieramy najlepszy komentarz, zobacz listę najlepszych komentarzy [LINK]
Zobacz więcej...
Ostatni Komentarz
ALDONA789ALDONA789 "Nie pozwól, by cudze słowa sprawiły, że zaczniesz wątpić w siebie."
Tapeta dnia
Jasnofioletowe krokusy i pąk Malgosia16Malgosia16 Jasnofioletowe krokusy i pąk
Zagłosuj na tapetę...
0 osób online
Brak użytkowników online
zobacz więcej...

Tapety Dodaj tapetę Konkursy Top tapety Ranking tapet

Użytkownicy Załóż konto Ranking użytkowników Ostatnie komentarze Rangi użytkowników

Pomoc Regulamin Kontakt FAQ Polityka ciasteczek Aplikacja na Android Ustawienia prywatności i plików cookie