Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 21 minut temu

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

nexsummer Mój nowy wpis do użytkownika dzikaszelma [link]

majka1407 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 21 minut temu

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy kochanyUrwis, Ewa15, majka1407 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy Ewa15, basikp, radoslaw wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Kompozycja sylwestrowa z szampanem i zegarem, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Fajerwerki na powitanie 2026 roku, dodana przez thean Gratulujemy!

Keith Urban, Muzyk

Keith Urban, Muzyk
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieMężczyźniPiosenkarzeKeith Urban
Kategorie
Muzyka to jedyny język przekazu, który jednoczy wszystkie kraje i wszystkie kultury, dzięki niej można skleić stłuczone na tysiące kawałków lustro, w którym wszyscy możemy zobaczyć się i zrozumieć nawzajem.
Zbigniew Lubicz-Miszewski
Komentarz dodał: edidan
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2497x1467

Format5:4

Rozmiar15.25 MB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety05-04-2013 14:38




ewik1ewik1
Jeśli muzyka jest pokarmem miłości, graj dalej.
06-06-2021 05:17
Odpowiedz
edidanedidan
Muzyka to jedyny język przekazu, który jednoczy wszystkie kraje i wszystkie kultury, dzięki niej można skleić stłuczone na tysiące kawałków lustro, w którym wszyscy możemy zobaczyć się i zrozumieć nawzajem. Zbigniew Lubicz-Miszewski
30-12-2016 08:50
Odpowiedz
janeksjaneks
Od tam­tej po­ry nie mam snów. Ani jed­ne­go. Może wy­dawać się to dziw­ne, ale mi nie przeszkadza. Jeżeli mam mieć ta­kie sny, jak ten, nie chcę ich w ogóle.
25-08-2014 16:32
Odpowiedz

http://www.youtube.com/watch?v=4jG7wNoES8c&list=RD022WOZz9f5F8I
"Dziwne czasy. Częściej głaszczemy ekrany smartfonów niż dłonie ludzi, których kochamy." Oddaj swój głos...
Wszystko ma swój czas. Jedno się kończy, inne zaczyna. Coś się kończy, aby mogło być coś. Coś się zaczyna, bo coś się skończyło. Stare zanika, nowe intensywnieje. Ktoś znika, ktoś przychodzi. Ktoś ustępuje miejsca komuś. Ktoś zamyka stare drzwi, żeby otwierać nowe okna. Wszystko ma swój czas. ~ Kaja Kowalewska

Włącz

0.0182 sekundy, Godzina: 22:21:20, MEM:1377.6 KB