Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 6 godzin temu

Ewa15 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

GraGorek Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

tatmag Mój nowy wpis do użytkownika tatmag [link]

Kobieta, Aktorka, Bollywood, Kareena, Kapoor

Kobieta, Aktorka, Bollywood, Kareena, Kapoor
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobietyKareena Kapoor
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar240 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety10-02-2015 09:33




ewik1ewik1
Bądź tą osobą, którą jesteś. Nigdy nie próbuj być kimś innym, a staniesz się dojrzały. Dojrzałość to akceptacja ceny za bycia sobą, bez względu na wysokość tej ceny.
05-08-2022 05:23
Odpowiedz
janeksjaneks
Silne kobiety to nie te, które zawsze same ze wszystkim sobie radzą, ale te, które mimo swoich własnych słabości, zawsze podnoszą innych. ~ Izabela Kasprowicz - Żmuda
07-12-2018 06:25
Odpowiedz
Malgosia16Malgosia16
Tyl­ko małomówny, przys­tojny mężczyz­na po­siada dla ko­biety czar za­gad­ko­wości. Tyl­ko małomówna, piękna ko­bieta za­cieka­wia mężczyznę aż do szału.
15-02-2015 12:55
Odpowiedz

"Cisza leczy duszę. Jeżeli nie masz spokoju w sobie, nigdy nie znajdziesz go na zewnątrz." Oddaj swój głos...
Grażynko ja też kiedyś o tym wspomniałem to Admin mnie wyprostował że o gustach się nie dyskutuje i każdy ma prawo ocenić jak mu pasuje , także odpuść sobie bo nie warto

Włącz

0.0337 sekundy, Godzina: 19:08:39, MEM:2188.08 KB