Darmowe Tapety na Telefon!
Tysiace najlpiękniejszych tapet na telefon!
Pobierz DARMOWĄ aplikację!
Ostatni wpis: 2 godzinę temu

basikp Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

koffana402 Wygrałem(am) w konkursie Top Kategorie

kochanyUrwis Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

DjMixSG Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 2 godzinę temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Jesień, Drzewa, Rzeka, Mgła, AI [LINK], dodana przez basikp Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminkoffana402 wygrał(a) w konkursie TOP KATEGORIE, tapeta została wylosowana spośród tapet HQ. Nagroda 500 punktów.

adminUżytkownicy Kwiat, DjMixSG, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Niedźwiadek, Zabawka, Serduszka, Bukiet Róż, Walentynki

Niedźwiadek, Zabawka, Serduszka, Bukiet Róż, Walentynki
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieOkolicznościoweWalentynki
Kategorie
Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty, to też ni diabeł rogaty, ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze. Miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół drugie ciągnie je ku górze.
Komentarz dodał: lilulek
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość6048x4032

Format5:4

Rozmiar6.83 MB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety31-01-2016 12:18




kochanyUrwiskochanyUrwis
Miłość bywa najboleśniejszym szczęściem jakiego można doświadczyć.
16-05-2016 21:49
Odpowiedz
Andre1968Andre1968
Dla wszystkich Pań miłego Walentykowego Nastroju
14-02-2016 05:11
Odpowiedz
liluleklilulek
Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty, to też ni diabeł rogaty, ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze. Miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół drugie ciągnie je ku górze.
09-02-2016 07:49
Odpowiedz
edidanedidan
Po­daruj ko­biecie bu­kiet róż, a po cza­sie za­pom­ni o podarunku. Muśnij jej po­liczek dłonią, a po la­tach będzie wspo­minać ten gest.
07-02-2016 07:55
Odpowiedz
liluleklilulek
Na dowód miłości dam Ci pluszowego misia na Walentynki
31-01-2016 21:06
Odpowiedz
marinayasminemarinayasmine
Czekam na ciebie otulona szata milosci i kwiatow... Bede cie oplatac jak winorosl swoim uczuciem przez kolejne lata...
31-01-2016 17:35
Odpowiedz

"Przestań pisać i dzwonić do ludzi, którzy o Tobie nie pamiętają. Przestań poświęcać czas ludziom, którzy nie mają dla Ciebie czasu. Przestań myśleć i zawracać sobie głowę ludźmi, którzy o Tobie nie myślą. Ponieważ sam staniesz się emocjonalnym bankrutem."

Włącz

0.0065 sekundy, Godzina: 00:09:12, MEM:687.87 KB