Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika Ewa15 [link]

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

majka1407 Wygrałem w konkursie FotoLotto

tebum27 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

Ostatni wpis: 8 godzin temu

ALDONA789dziękuję

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: majka1407 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Niebieskie, BMW X6, M, Sport, Bok [LINK], dodana przez tebum27 Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, tebum27 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Kobieta, Lawenda

Kategorie:

Ludzie»Kobiety

Kobieta, Lawenda
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobiety
Kategorie
" Ideal­ny człowiek to nie ktoś bez wad, tyl­ko ten, który pot­ra­fi z ni­mi wal­czyć i prze­radzać je w swo­je po­zytyw­ne strony. "
Komentarz dodał: Kasiakasia
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2048x1365

Format5:4

Rozmiar751 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety18-10-2016 11:30




Bluszcz8888Bluszcz8888
Swoich dróg wciąż niepewni, boimy się postawić pierwszy krok.
18-11-2016 22:12
Odpowiedz
markoniczekmarkoniczek
...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się po świecie. A w szczególności zrozumie,że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli. Gdy jej się chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza to jest wredna i cyniczna. Gdy się cieszy, to się wygłupia albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać to się mizdrzy, a gdy kimś się zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna. Gdy się przy czymś upiera, to przesadza,a gdy się nie upiera, to nie wie, czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna. Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś-to znaczy,że przewróciło jej się w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupią kurą. Jeśli jest sama, to znaczy że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy że cwana."
03-11-2016 00:10
Odpowiedz
KasiakasiaKasiakasia
" Ideal­ny człowiek to nie ktoś bez wad, tyl­ko ten, który pot­ra­fi z ni­mi wal­czyć i prze­radzać je w swo­je po­zytyw­ne strony. "
22-10-2016 00:00
Odpowiedz
tebum27tebum27
Zapachniało lawendą...dla niej:)
18-10-2016 20:10
Odpowiedz
KasiakasiaKasiakasia
"Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły"
18-10-2016 19:50
Odpowiedz
Bluszcz8888Bluszcz8888
Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?
18-10-2016 19:01
Odpowiedz

"Nowy dzień to nie tylko obowiązki i wyzwania. To przede wszystkim szansa. Szansa, by kochać, by ufać, by żyć głębiej. I żeby od rana przypominać sobie, że każdy oddech jest darem. Nie traktujmy niczego jako oczywistość."

Włącz

0.0335 sekundy, Godzina: 06:12:30, MEM:2199.01 KB