Ostatni wpis: 4 godziny temu

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie FotoLotto

thean Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

GraGorek Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

radoslaw Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Ostatni wpis: 4 godziny temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: basikp, thean, kochanyUrwis - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Leżący, Rudy, Kot, Kanapa, Grafika [LINK], dodana przez GraGorek Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez radoslaw Gratulujemy!!

radoslawHura

adminUżytkownicy radoslaw, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Koń, Przeszkoda, Zawodnik

Koń, Przeszkoda, Zawodnik
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieSportoweJeździectwo
Kategorie
Ujeżdżenie to próba zatarcia granicy między jeźdźcem a koniem, magia niewidzialnych sygnałów, na które koń reaguje w sposób niewymuszony, wyzwalając swoją energię, ujawniając lekkość, harmonijne piękno i naturalny wdzięk.
Komentarz dodał: Bluszcz8888
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2200x1468

Format5:4

Rozmiar684 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety20-10-2016 11:58




janeksjaneks
"Najważniejsze cechy jeźdźca to: wiedza, cierpliwość, pomysłowość, współczucie, umiejętności, spokój, opanowanie i odwaga" .
03-04-2019 17:54
Odpowiedz
liluleklilulek
"Ry­wali­zac­ja mo­bili­zuje do działania. "
23-11-2016 09:00
Odpowiedz
Bluszcz8888Bluszcz8888
Ujeżdżenie to próba zatarcia granicy między jeźdźcem a koniem, magia niewidzialnych sygnałów, na które koń reaguje w sposób niewymuszony, wyzwalając swoją energię, ujawniając lekkość, harmonijne piękno i naturalny wdzięk.
21-10-2016 21:39
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy.
20-10-2016 18:35
Odpowiedz

Najbardziej irytują nas w ludziach nasze własne wady. Zarówno te, które z nimi dzielimy, jak i te, które w nas wywołują. ~ Dominika Słowik

Włącz

0.0055 sekundy, Godzina: 02:28:14, MEM:699.06 KB