Tapety na pulpit


Ostatni wpis: 3 godziny temu

koffana402 Wygrałem w konkursie FotoLotto

majka1407 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

kochanyUrwis Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 3 godziny temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: koffana402 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Biały, Niebieskooki, Kot, Drzewo owocowe, Kwiaty [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, Ewa15, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Erementar Gerad, dzieci, cień, okno, napisy

Erementar Gerad, dzieci, cień, okno, napisy
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieManga Anime Erementar Gerad
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1440

Format5:4

Rozmiar123 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety20-08-2009 11:54




janeksjaneks
"Zanim stwierdzisz, że jestem potworem, który nie potrafił obronić dziecka, posłuchaj. Przemoc nigdy nie zaczyna, się nagle. Jest, jak złodziej – skrada , się po cichu. Na początku jest tylko troską, zazdrością, gwałtowną miłością. Jeśli nie jesteś pewna siebie – zakochujesz się w mężczyznach ,„silnych”, „mocnych”, Początki są romantyczne."
25-01-2020 16:53
Odpowiedz
janeksjaneks
„Brońcie dzieci i siebie, interweniujcie. Przemoc to nie ,tylko bicie”.
25-01-2020 16:52
Odpowiedz
janeksjaneks
"Trudno jest mi zdecydować się ,na sprowadzenia na świat, kolejnego człowieka. Czy byłoby to ,wobec niego fair? Czy w sytuacji, gdy nie mogę zapewnić mu ,długiego i szczęśliwego życia, mam prawo ,w ogóle mu je dawać?".
25-01-2020 16:51
Odpowiedz
janeksjaneks
"Pragnienie, które buduje, lub niszczy. "Zawsze jest tak, że ktoś chce ,bardziej dziecka i niemal zawsze, chce bardziej kobieta.".
25-01-2020 16:50
Odpowiedz
janeksjaneks
„Chcę mieć ,dziecko”. Ona przejmuje kontrolę, a on gubi odpowiedzialność. Pragnienie, które buduje, lub niszczy.
25-01-2020 16:49
Odpowiedz
janeksjaneks
Jeżeli chcesz dobra swoich dzieci, to spędzaj z nimi ,dwa razy więcej czasu i wydawaj ,na nie dwa razy mniej pieniędzy.
25-01-2020 16:48
Odpowiedz

"Czasem potrzebna jest cisza. Taka, w której cały świat można zamknąć, gdy się zostanie z nią chwilę sam na sam. Cisza jak poczekalnia serca."

Włącz

0.0142 sekundy, Godzina: 01:23:28, MEM:1183.98 KB