uśmiech, Helen Hunt, kolczyki

Tapeta opublikowana przez
Anonimowy
Anonimowy
02-02-2010 05:12

Oceń tapetę
Średnia: 3.7
Dziękujemy za ocenę!
Kto lubi tapetę?
Ewa15
1 osób lubi tę tapetę
Informacje o tapecie
👁Wyświetleń: 2 033
Pobrano: 276
Ratio: 1.33
Rozdzielczość: 1920x1440
Waga pliku: 133 KB
#Format: 4:3

Komentarze

ewik1
ewik1
ewik1
Życie to nie tylko istnienie, to sztuka bycia.
16-06-2024 05:01
janeks
janeks
janeks
Wiosenny zapach z uśmiechem przynoszę Tobie usiądź na chwilkę powąchaj proszę otul się jego ciepłym istnieniem niech zakiełkuje pięknym marzeniem i dzień słodszy przez to się stanie bo wiosnę w sercu masz i niech tak zostanie.
28-03-2017 09:58
janeks
janeks
janeks
Wiosna to nadzieja kwitnąca, która budzi wszystkich z letargu zimowego. Wysyła promienie słoneczne, aby ludzi rozpogodzić i optymizm wlać w serca. OCZOM...blasku, USTOM....uśmiechu, DŁONIOM...serdecznego uścisku
28-03-2017 09:57
janeks
janeks
janeks
Gdy zabłysną złote promienie słońca wiosenne a Twoje oczy staną się wyjątkowo promienne, odsuń na zawsze melancholii nastroje, zacznij realizować marzenia swoje.To nic, że przesilenie wiosenne stwarza nastrój do spania, to jednak budząca się do życia przyroda do szczerego uśmiechu skłania.Popatrz ile ta wiosna ma w sobie uroku to przecież najpiękniejsza pora roku, ona całej ludzkości miłość rozdaje i życie piękniejszym się staje.
28-03-2017 09:55
janeks
janeks
janeks
Gdy w moim życiu pojawiają się pytania, Na które pilnie poszukuję odpowiedzi, Wówczas zwracam się do Ciebie, gdyż z Tobą Mogę szczerze porozmawiać o wszystkim. Kiedy jestem smutna i głęboko rozczarowana, Mogę przyjść do Ciebie, aby pozbyć się Wszystkich dręczących mnie myśli. Mogę być pewna, że słuchasz mnie z uwagą. Nigdy nie wyśmiewasz moich problemów I nie oburzasz się z powodu moich poglądów. Od czasu do czasu zadajesz mi pytania, Które często są dla mnie ważnymi wskazówkami. A jeśli coś mi doradzisz, Robisz to z uśmiechem po długim namyśle I wyłącznie z sympatii do mnie.
25-03-2017 10:02
janeks
janeks
janeks
" POWRÓT MOICH MARZEŃ " 1 Pokochałam cię mój najdroższy od pierwszego wejrzenia . A wraz z podarowanym uśmiechem powróciły też moje marzenia . Otaczająca szarość pokryła się lśniącymi barwami . A urzekającym blaskiem migoczą gwiazdy i księżyc nad nami . Każde wspomnienie o tobie jest jak z świata baśni . A noc jest niezapomnianą , kiedy mi się przyśnisz
24-03-2017 12:11
janeks
janeks
janeks
Podaruję Ci uśmiech z rana by Twoja twarz była roześmiana niech towarzyszy Ci przez cały dzień i chodzi za Tobą jak cień. Choć mój uśmiech jest malutki niech odgania wszystkie Twoje smutki niech w ciągu dnia podtrzymuje Cię na duchu i dodaje Ci animuszu.
22-03-2017 09:56
Ostatnio na stronie

Ostatni wpis: 17 minut temu

theanMoja tapeta została dodana [link]
majka1407Moja tapeta została dodana [link]
basikpMoja tapeta została dodana [link]
KwiatMoja tapeta została dodana [link]
Ewa15Moja tapeta została dodana [link]
Zobacz więcej...
Czat

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Kobieta, Szatynka, Naczynia, Laboratorium, Steampunk [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!
adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!
thean?
theanOj Radek, Co Ty zrobisz z tymi punktami /
radoslawulala , to ci niespodziewajka
Zobacz więcej...
Ostatni Komentarz
majka1407majka1407 Czerwony czy niebieski? to moment, kiedy dym z opon idealnie pasuje do koloru lakieru
Tapeta dnia
Długowłosa kobieta w starym laboratorium majka1407majka1407 Długowłosa kobieta w starym laboratorium
Zagłosuj na tapetę...
0 osób online
Brak użytkowników online
zobacz więcej...

Tapety Dodaj tapetę Konkursy Top tapety Ranking tapet

Użytkownicy Załóż konto Ranking użytkowników Ostatnie komentarze Rangi użytkowników

Pomoc Regulamin Kontakt FAQ Polityka ciasteczek Aplikacja na Android Ustawienia prywatności i plików cookie