Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 3 godziny temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika Ewa15 [link]

Elizabeth Hurley, skały, woda

Elizabeth Hurley, skały, woda
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobietyElizabeth Hurley
Kategorie
"Nie czekaj aż będzie łatwiej, prościej lub lepiej, bo nie będzie.Szczęście to stan, kiedy śmieją się jednocześnie usta, oczy i serce."
Komentarz dodał: jurek84
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1440

Format5:4

Rozmiar189 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety08-02-2010 15:03




ewik1ewik1
Nie chowajmy się za wiekiem, nie zwalajmy na trudności. Takim każdy jest człowiekiem, ile w sobie ma miłości.
27-04-2024 05:31
Odpowiedz
jurek84jurek84
"Nie czekaj aż będzie łatwiej, prościej lub lepiej, bo nie będzie.Szczęście to stan, kiedy śmieją się jednocześnie usta, oczy i serce."
17-05-2019 19:17
Odpowiedz
janeksjaneks
Ja­ki dziw­ny jest ten świat: to, co pot­ra­fimy tak bez­pośred­nio dot­knąć, co jest tak real­ne dla naszych zmysłów - fas­cy­nująca bu­dowa ko­biece­go ciała, włas­ne mięśnie i kości, zim­ne morze i mi­gota­nie gwiazd - jest o wiele mniej rzeczy­wis­te, niż to, cze­go nie możemy dot­knąć, pos­ma­kować, powąchać lub zo­baczyć.
29-06-2014 16:04
Odpowiedz

Jeśli przyszła radość, lepiej ją przyjąć, niż bać się, że pewnego dnia się skończy. Oddaj swój głos...
„Można powiedzieć i napisać wiele słów ale dopiero to co w sercu jest najważniejsze i najcenniejsze ” A.Zimna

Włącz

0.0286 sekundy, Godzina: 17:15:11, MEM:2187.63 KB