Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 4 minut temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

gosiaczek241282 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

Ewa15 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

kehan Mój nowy komentarz do tapety [link]

IR Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 39 minut temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Śpiący, Kot, Biało-rudy [LINK], dodana przez gosiaczek241282 Gratulujemy!!

Ewa15Dziękuję bardzo :)

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez Ewa15 Gratulujemy!!

majka1407QUIZ - Mecz Ligi Mistrzów zakończy się remisem

adminUżytkownicy basikp, koffana402, IR wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

uśmiech, Drew Barrymore

REKLAMA
uśmiech, Drew Barrymore
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobietyDrew Barrymore
Kategorie
Ptaszki za oknem radośnie ćwierkają, wspaniały dzień nam zapowiadaja. Niech buźka Twoja jest uśmiechem ubrana, z humorem witaj dzionek od rana. Nie szkodzi, że tam gdzieś pada, a tam znów wiatr zimny wieje. Trzeba patrzeć zawsze do przodu i pozytywną mieć nadzieję
Komentarz dodał: janeks
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1024x768

Format5:4

Rozmiar123 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety03-02-2010 01:14
janeksjaneks
Ptaszki za oknem radośnie ćwierkają, wspaniały dzień nam zapowiadaja. Niech buźka Twoja jest uśmiechem ubrana, z humorem witaj dzionek od rana. Nie szkodzi, że tam gdzieś pada, a tam znów wiatr zimny wieje. Trzeba patrzeć zawsze do przodu i pozytywną mieć nadzieję
28-03-2017 10:05
Odpowiedz
janeksjaneks
Przynieś mi uśmiech PRZYJACIELU. Bo szczerych PRZYJACIÓŁ jest niewielu. Powiedz mi słowo,które rozśmieszy I dobrą nowinę,która pocieszy. Przynieś mi DOBRO..... Rozsiane wśród ludzi i przyrody. Szczere, prawdziwe i czyste Jak kryształ czystej wody. Przynieś mi RADOŚĆ dziecinną Taką najszczerszą - niewinną. Radość ptaszyny wiosennej. Wciąż stałej i niezmiennej. Przynieś mi PRZYJAŹŃ cudowną,gorącą. Nie tą z ekranów fałszywą,niszczącą. Taką by mogła rozgrzać świat cały. By żył szczęśliwie człek duży i mały. Umocnij WIARĘ silną,niezłomną, Która jest piękna jak kwiat. Która oświeci każdego z nas I niech ogarnie cały ten świat. O daj mi MĄDROŚĆ tę tajemniczą. Niech ona będzie żywą obietnicą. Może rozjaśni wszystkie tajemnice I da mi poznać Twoje Oblicze. Obudź NADZIEJĘ,która nie gaśnie. Niech ma ją każdy,nim jeszcze zaśnie.
28-03-2017 10:04
Odpowiedz
janeksjaneks
Uśmiech jest dobry na wszystko Więc ozdób nim swoją twarz. Rozjaśni Ci smutku cienie, Kłopoty – jeżeli masz. Uśmiechem dzień zaczynaj. Spotkasz życzliwych ludzi, Bo ten kto się uśmiecha Sympatię wokół budzi. Uśmiechem łzy ocieraj W trudnej chwili dla Ciebie.Uwierz, że zmienisz wszystko. I pomoc znajdziesz w potrzebie.
28-03-2017 10:03
Odpowiedz
janeksjaneks
By weekend był pogodny do samego końca, przesyłam Ci na dłoni mały okruch słońca. Niech uśmiech radosny na Twej buzi gości, niech Ci ten wolny czas przyniesie wiele przyjemności... Dziś na duszy jest weselej, Bo już jutro masz niedzielę! Wykorzystaj więc te dni, Niech przyniosą radość Ci! Przyozdobi złotem liści.. Może i marzenia ziści..
28-03-2017 10:03
Odpowiedz
janeksjaneks
Z radością zaczynaj dzień z nowymi nadziejami, a na pewno będzie Ci lżej uporać się z problemami. Z radością w przyszłość spójrz i nie martw się na zapas, bo nie przewidzisz wszystkich burz i niepotrzebnie stracisz czas. Z radością spójrz na życie, bo ono takie już jest i nie będzie żadnym odkryciem, że czasami budzi lęk. Z radością pokonasz słabości i nie dasz złamać się niestraszne będą trudności lecz udany każdy dzień. Radośnie, radośniej, najradośniej żyj jak tylko potrafisz, a prosto, prościej, najprościej do szczęścia trafisz.
28-03-2017 09:59
Odpowiedz
janeksjaneks
Śmiejąc się ryzykujesz, że wezmą cię za głupka. Płacząc ryzykujesz ckliwość i czułostkowość. Wyciągając rękę ryzykujesz zaangażowanie. Zdradzając uczucia ryzykujesz odkrycie siebie. Mówiąc o swoich marzeniach ryzykujesz poniżenie. Miłością ryzykujesz odrzucenie. Życiem - śmierć. Nadzieją - niespełnienie. Podejmowaniem prób - niepowodzenie. Musimy ryzykować. Największym niebezpieczeństwem jest nieryzykowanie niczego. Dla tych, którzy nic nie ryzykują, nie robią, nie mają - przeznaczone jest nic.
25-03-2017 10:03
Odpowiedz
edidanedidan
Śmiech jest lekarstwem, które każdy może sobie przepisać.
14-05-2016 07:11
Odpowiedz

Wiek nie ma znaczenia, chyba że jesteś serem. Oddaj swój głos...
Spieszmy się cieszyć każdą chwilą... tak szybko staje się wspomnieniem...

Włącz

0.0602 sekundy, Godzina: 23:09:24, MEM:4852.14 KB