Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 4 godziny temu

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

thean Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

radoslaw Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

GraGorek Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 4 godziny temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: basikp - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Kolorowe, Margerytki, Kwiaty, Grafika [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!

adminUżytkownicy radoslaw, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy radoslaw, GraGorek, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Kwiaty na krzewach i palmy na plaży nad morską zatoką, dodana przez GraGorek Gratulujemy!

Eva Mendes, Bujne, Włosy

Eva Mendes, Bujne, Włosy
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobietyEva Mendes
Kategorie
Wzbogacić się można, nie dodając nic do tego, co się ma, ale ujmując dużo z tego, czego się potrzebuje.[Epikur z Samos]
Komentarz dodał: jurek84
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar256 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety23-12-2010 13:58




ewik1ewik1
Tak bardzo ufam, że to, co głębokie, jest święte, że uczynię przed słońcem i księżycem to, co tylko mnie raduje, a serce wyznacza
18-07-2023 05:25
Odpowiedz
jurek84jurek84
Czas przynosi radę. Należy oczekiwać jej cierpliwie. Bywa, że trzeba zawierzyć chwili. [ Friedrich Schiller ]
10-10-2020 18:16
Odpowiedz
jurek84jurek84
Wzbogacić się można, nie dodając nic do tego, co się ma, ale ujmując dużo z tego, czego się potrzebuje.[Epikur z Samos]
03-09-2017 19:25
Odpowiedz
AnimalPlanetAnimalPlanet
Kimkolwiek jesteś, możesz być tylko sobą.
20-03-2015 17:48
Odpowiedz
janeksjaneks
Kiedy nie ma na Ciebie ma­tema­tyczne­go wzo­ru. Kiedy, nie wpi­sujesz się w rzeczy­wis­te ra­my ży­cia, kiedy nie jes­teś prze­widy­wal­ny, kiedy wy­nik Twoich działań, nie od­najdu­je wy­jaś­nienia w da­nych sta­tys­tycznych.
12-07-2014 13:46
Odpowiedz
MARKOMARKO
Podoba Mi się
28-10-2012 13:02
Odpowiedz

Tylko szanując samych siebie, można oczekiwać szacunku od innych, tylko zawierzając sobie samym, można być wiarygodnym dla innych.

Włącz

0.034 sekundy, Godzina: 02:04:26, MEM:2190.12 KB