Ostatni wpis: 2 minut temu

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

sikorka05 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

ALDONA789 Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

Breloczek, Serce, Podkowa

Kategorie:

Inne»Miłosne

Breloczek, Serce, Podkowa
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneMiłosne
Kategorie
Sa­mot­ność serca się wciąż odzy­wa z resztek nadziei ob­my­wa, czas znów zwal­nia do spot­ka­nia a od­ległość ot­wartości zab­ra­nia.
Komentarz dodał: janeks
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar619 KB


+0
Jeszcze nikt nie dodał tapety do ulubionych.
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety04-08-2011 16:49




janeksjaneks
Sa­mot­ność serca się wciąż odzy­wa z resztek nadziei ob­my­wa, czas znów zwal­nia do spot­ka­nia a od­ległość ot­wartości zab­ra­nia.
04-11-2014 19:57
Odpowiedz
janeksjaneks
Zam­knięta szczelnie W bezruchu Bez powietrza Cichy-bez szeptu Bez dzwięku Bez słowa Przez­roczys­ta ściana gnie się jak podkowa
13-09-2014 15:33
Odpowiedz

"Znajdź dzisiaj kilka minut, by usiąść w ciszy i po prostu być wdzięcznym za wszystko co posiadasz." Oddaj swój głos...
Poszedłem do lasu, wybrałem bowiem życie z umiarem. Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia. By zgromić wszystko to, co życiem nie jest. By nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć. Nancy H. Kleinbaum

Włącz

0.0053 sekundy, Godzina: 13:51:22, MEM:727.02 KB