Ostatni wpis: 21 minut temu

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

Bluszcz8888 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Piksel002 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika majka1407 [link]

Para, Dzieci, Wycieczka

REKLAMA
Para, Dzieci, Wycieczka
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneDla dzieciGrafika komputerowa2D
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1600x1200

Format4:3

Rozmiar142 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety14-12-2011 15:57
janeksjaneks
Chęć bycia na tym świecie tak samo jak, swoje szczęście nie powinno się, uzależnić od osób trzecich. Zaś prawdziwy związek ,to zwiazek z bratnią duszą, z którą się rozumie od tak i która nie doprowadza do stresu, złości i łez. Związek powinien być jak oaza spokoju, w której odpoczniemy od codzienności, z ukochaną osobą.
29-09-2019 11:41
Odpowiedz
janeksjaneks
Mówi się, że za sukcesem wielkiego mężczyzny stoi wyjątkowa, mądra kobieta. Otóż wielka kobieta to przede wszystkim taka ,która nigdy nie będzie chciała stać, za czyimiś plecami. Ona nie stoi za mężczyzną, ale obok niego , albo przed nim .
29-09-2019 11:40
Odpowiedz
janeksjaneks
I nagle w twoim życiu pojawia się osoba, która nic od ciebie nie wymaga, wręcz przeciwnie, pragnie dać ci więcej, niż posiadasz, dużo więcej ,niż ty możesz dać jej. Chce cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chce cię zmieniać, bo ceni za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu chce ci coś dać, tak po prostu lubi z tobą rozmawiać i cię rozumie, tęskni, martwi się i troszczy, obiecuje że nigdy nie zostawi, nie skrzywdzi. I tak po prostu jest, w twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to nie magia?
28-09-2019 08:46
Odpowiedz
janeksjaneks
Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego. będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię. będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów. To on cię odnajdzie, napisze, mimo. że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu. Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli. ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent! .
27-09-2019 18:31
Odpowiedz
janeksjaneks
Wszyscy potrzebujemy kogoś ,kto będzie o nas walczył. Kto będzie chciał być przy nas zawsze - bez względu na wszystko i wbrew wszystkiemu. Kogoś, kogo nie przerażą trudności, problemy i nasze drobne wady. W oczach tej jednej osoby, która pokocha i dostrzeże piękno, znajdujące się w głębi naszego serca, zawsze będziemy doskonali. I choć nikt z nas nie jest ideałem ,to potrzebujemy tej jednej osoby, dla której będziemy wszystkim. Miłością. Życiem. Całym tym nie-idealnie doskonałym światem.
21-09-2019 13:25
Odpowiedz
janeksjaneks
W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem, albo zdrowym rozsądkiem; możesz podążać za gniewem, albo dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może ci kazać zrobić szalone rzeczy, jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby, budzą w tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu. - Barbara Baraldi
14-09-2019 10:17
Odpowiedz


REKLAMA
"Motyl symbol duszy, jak i kruchości życia"

Włącz

0.0287 sekundy, Godzina: 06:16:01, MEM:3355.92 KB