REKLAMA
Ostatni wpis: 13 minut temu

nexsummer Mój nowy wpis do użytkownika ann1 [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Barbados Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

kehan Mój mem został wyróżniony Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei

viola64 Mój mem został wyróżniony Niektórych uczuć nie sposób ująć w słowa

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Blokada na dodawanie tapet.
Autor
Postann1


Dodany:19-11-2016 21:20, wejść:2342

Jako, że Osdset zablokował mi dodawanie tapet, a ani na priv nie odpowiedział, a i na sb nie potrafił mi wskazać który to niby punkt Regulaminu złamałam, więc chcę aby tutaj Szanowna Administracja pokazała mi ten punkt.Chyba napisanie na sb "Dobra idę coś dodać żeby było co odrzucić" nie jest wystarczającym powodem do blokady. Ponieważ napisałam to do Radka, który wklejał linki z tapetami i pytał czy ta wejdzie, a czy ta itd. Poza tym przecież codziennie każdemu coś odpada więc nie ma w tym zdaniu nic złego. Oczywiście Osdset lepiej wie ode mnie co miałam na myśli i od razu stwierdził, że na złość będę dodawać słabe tapety żeby mieli co eksperci robić. Do tej pory dodałam 737 tapet, po zaostrzeniu kryteriów odpada mi najwyżej jedna na 3 tapety, więc chyba nie jest aż tak źle. Przed blokadą a kuż po zdaniu na sb napisanym dodałam i weszła mi jedna Zachód, Słońca, Jezioro, Las, Drzewa ...nie uważam, żeby była złej jakości i nie zgadzam się na takie niesprawiedliwe potraktowanie mnie ze strony Osdseta tylko dlatego że jest jednym z Adminów na tej stronie.

radoslaw
Dodany:19-11-2016 21:28

Mi co prawda odrzucał zaraz po dodaniu ale ja nie rozpaczam z tego powodu owszem przykro mi było że moja praca na marne poszła ale to nie powód żeby blokować

osdset
Dodany:19-11-2016 23:47

Ann1 - odpowiedziałem Ci na SB, ustosunkowałaś się nawet do tego więc nie oczekuj że będę odpisywał Ci na każdą zaczepkę.
"Ann1 z Twojej wypowiedzi "Dobra idę coś dodać, żeby było co odrzucić" wywnioskowałem że specjalnie będziesz dodawała słabe tapety więc zablokowałem Ci możliwość dodawania tapet. Nie potrzeba nam więcej pracy tylko dlatego bo ktoś chce zrobić nazłość."
A w regulaminie zobacz punkt VIII paragraf 3.
Nie rozumiem cię, kręcisz i kręcisz
piszesz na forum "
Do tej pory dodałam 737 tapet, po zaostrzeniu kryteriów odpada mi najwyżej jedna na 3 tapety, więc chyba nie jest aż tak źle" a chwile wcześniej do ZDJECIA http://www.tapeciarnia.pl/zdjecie-no-coz-niektorzy-lepiac-balwana-podswiadomie-tworza-autoportret-au 
"Danusiu, mam podobne odczucia, jak Ty i chyba tez przestanę tracić czas na wyszukiwanie skoro taki przesiew w tapetach, lepiej go spożytkować na coś przyjemniejszeg"
Zdecyduj się w końcu z kryteriami, czy jest Ci źle czy nie ? bo raz piszesz że TAK a zaraz piszesz ze NIE.
Albo gramy do jednej bramki i tworzymy stronę albo nie.

ann1
Dodany:20-11-2016 00:03

Osdset nie odpowiadam za Twoje myśli. Jakoś do tej pory dodawałam i nie były złe co widać po pobraniach, więc nie widzę powodu do takiego błędnego myślenia. Poza tym udało mi się jeszcze tuż przed blokadą dodać jedną, oto ona:
http://www.tapeciarnia.pl/nowe/1479582676_54.jpg
zanim coś pomyślałeś trzeba było sprawdzić co dodam, a nie zakładać od razu że dodam złej jakości.
Nic nie kręcę, nadal uważam, że ta tapeta z bałwanem nie jest złej jakości, jak i wcześniejsze które mi w poprzednich dniach odpadły...Owszem posiada adres www, ale niestety na podglądzie jakości tapetę ucina i po prostu nie zauważyłam. Poza tym mam prawo do decydowania czy będę dodawać tapety do serwisu czy nie, a nie żebyś Ty za mnie decydował bez podstaw. To że jesteś jednym z Adminów nie upoważnia Cię do blokowania tylko na podstawie błędnych domysłów, z zdania kierowanego do Radka, żeby nie myślał, że nie chcę mu pomóc doradzić czy według mnie tapeta którą chce dodać wejdzie czy nie.
W kompetencji Admina leży dobro portalu i sprawiedliwe traktowanie użytkowników. 
Nadal uważam, że nie naruszyłam ani nie złamałam Regulaminu i niesprawiedliwie mi zablokowałeś dodawanie tapet.

osdset
Dodany:20-11-2016 08:15

cyt. "Dobra idę coś dodać, żeby było co odrzucić" - jeśli dla Ciebie to jest blednę myślenie to już jest Twoja sprawa. Nie będę wnikał w Twój tok myślenia bo pewnie myślisz ze usuwamy tapety specjalnie, tak dla zabawy.
Miałaś po prostu szczęście że dodałaś tapetę przed blokadą, to nie znaczy że mam zmieniać zdanie albo specjalnie sprawdzać czy dodałaś tapetę czy nie. Zostanie oceniona tak jak wszystkie inne tapety i w normalnej kolejności.
http://www.tapeciarnia.pl/fotki/d/23975_1479577689_8000.jpg - dobra jakość? to już chyba każdy oceni.
Jestem głównym adminem, dbam o serwis i jeśli ktoś specjalnie robi na złość administracji lub innym użytkownikom będzie blokowany.
Twój kolejny wpis
"
Komuś się w ..... poprzewracało i na żadnym innym portalu nie ma takich wymogów, jakie tutaj wprowadzono...mnie co prawda po jednej odpada""
Blokada chyba nie powinna być tylko na tapety.
Sorry, ale nie mam czasu na zabawy w odpisywanie.
Wole tworzyć stronę z użytkownikami którym zależy na serwisie niż wymieniać się wpisami na forum.

osdset
Dodany:20-11-2016 11:50

Obecnie odrzucamy więcej niż kiedyś tapet z poczekalni, czego wielu Userów nie akceptuje. Działamy tak dla dobra strony. Nie chcemy , żeby tapeciarnia była tylko jedną z wielu stron z tapetami. Chcemy, żeby była najlepsza. Tapeciarnia nie powstała tylko dla tych kilkudziesięciu aktywnych Userów dodających tapety na stronę, ale przede wszystkim dla osób licznie nas odwiedzających, które nie uczestniczą w życiu tapeciarni, a tylko pobierają tapety. Chcemy, żeby odwiedzający mieli do wyboru jak najlepsze tapety, a argument, że nie zwracają uwagi na ich jakość jest mało przekonujący, zwłaszcza w dobie coraz lepszych technologicznie urządzeń do wyświetlania obrazu. Userzy zawsze powinni pamiętać, że nie dodają tapet dla siebie i innych Userów, dla ocen, nagród i medali, ale głównie dla anonimowych "pobieraczy", bo to właśnie dzięki nim tapety mają czasem setki czy tysiące pobrań. Wszelkie nasze działania mają jedynie na celu udoskonalenie strony, a nie dyskryminowanie któregokolwiek z Userów.

ann1
Dodany:20-11-2016 17:38

Osdset zdanie było kierowane do Radka z lekkim uśmiechem, bo bardzo przeżywał od kilku dni (jak zresztą wielu z nas), że mu tapety nie wchodzą. I chodziło mi o to że nie będę się przejmować czy mi odpadnie tapeta czy nie z poczekalni. Owszem może niepotrzebna była ta druga część zdania "żeby było co odrzucić", bo właściwie co Radka obchodzi czy tapeta dodana przez mnie wejdzie czy nie wejdzie. Natomiast nawet przez myśl by mi nie przeszło, że zostanie to odebrane w ten sposób, że na złość będę dodawać tapety złej jakości, żeby eksperci mieli więcej pracy. Tapeta którą wczoraj udało mi się jeszcze tuż przed blokadą dodać ma niewiele, bo 29 pobrań, ale zajmuje wysokie miejsce w dzisiejszych tapetach, cieszy mnie że userom się spodobała i potwierdziła że nie zamierzałam dodawać byle czego. Nigdy nie dodawałam i nie dodałabym czegoś co mi się nie podoba na swój profil, a tym bardziej po to żeby komuś zrobić na złość i zaśmiecać portal. Przykro mi, że tak to odebrałeś/odczytałeś i skoro poczułeś się dotknięty jako Administrator, choć nie było takim zamiarem, to przepraszam.
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Ucz się milczenia.Cisza jest jak balsam.Słowami można się zadławić.

Włącz

0.0173 sekundy, Godzina: 09:35:55, MEM:3184.65 KB