REKLAMA
Ostatni wpis: 10 sekund temu

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika ewaO5 [link]

gosiaczek241282 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ViolaLidia2 Wygrałem w konkursie Mem dnia

Piksel002 Mój nowy wpis do użytkownika basikp [link]

nexsummer Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Forum > Hyde Park > ,, Chustka "- Joanna Sałyga
Autor
Postewik37


Dodany:07-06-2013 14:09, wejść:1216

Zachęcam was do przeczytania książki , albo bloga.

Książka wzruszy każdego. Zmienia patrzenie na otaczający nas świat.

Pozdrawiam Tapeciątka i życzę dużżżżżo zdrowia


ewik37
Dodany:12-06-2013 10:26

Do utraty tchu- Portia Da Cosa-

30-letnia kobieta- bibliotekarka, w trakcie rozwodu ,w skrzynce na korespondencję znajduje miłosne wyznanie od tajemniczego -Nemezis.Dziewczyna nie bardzo wie co z tym począć, pokazuje list słynnemu profesorowi, znajomemu z pracy. Co wyniknie z tego zwierzenia, przeczytajcie sami

 


ewik37
Dodany:12-06-2013 10:38

Szkatułka z motylem- Santa Montefiore

Opowieść o rozstaniu rodziców widziana oczami dziecka.Ojciec dziewczynki jest znanaym podróznikiem, a matka piękna i dumna. Po latach spędzonych z daleka od ojca, dziewczyna postanawia sprawdzic jakie jest jego życie, czy jest szczęśliwy i czy tęsknił za nią i jej bratem Kto chce więcej niech doczyta

P.S

 NAPISZCIE O KSIĄŻKACH KTÓRE WAM SIĘ PODOBAŁY

 

 


ewik37
Dodany:09-02-2016 11:16

Proszę o zamknięcie tematu ponieważ nie zamierzam nikomu wchodzić w drogę ,skoro Urwis otworzył  podobny temat !

janeks
Dodany:09-02-2016 15:42

Ewuś dlaczego mamy zamykać Twój temat skoro jest równie ciekawy jak i interesujący jak Urwisa? Można napisać i u Ciebie i u Urwisa. Jak ktoś lubi książki czytać to poczuje się jak ryba w wodzie zarówno u Ciebie jak i Urwisa.


Jako pozdrowione tapeciątko choć ostatnio mające poważne problemy ze zdrowiem cieszę się, że można coś napisać u Ciebie na temat ulubionych i przeczytanych książek.
Ja nie czytam współczesnych książek choć zapewne są one bardzo ciekawe bo ja po prostu uwielbiam literaturę młodzieżową, dziecięcą i historyczną.
Ostatnio z córką czytałem wspólnie / polecam wspólne rodzinne czytanie/ książkę  Ireny Jurgielewiczowej "O chłopcu który szukał domu" treść ksiązki zawarta z pogranicza rzeczywistości  / sierota Piotruś, kowalowa i Jej zaginione córki Kasia i Trusia, wojna poszukiwanie w czasie wojennej zawieruchy, świat zwierząt pies  Kiwaj, kotka Pamela. Wielka Szczurzyca i inne kurki i indyczki  Elwiry oraz świat magii - wróżka Miłorada i zaczarowany las. Sentymentalna, ciekawa i zajmująca książka do czytania nawet na jeden dzień. Polecam do przeczytania ja już "stary koń" kilka razy tę książkę przeczytałem i za każdym razem chętnie po nią sięgałem.
Tak Ewo Sama widzisz, że i w Twoim temacie można się rozpisać i nie czuć wcale, że się komuś w drogę weszło ,bo ta droga to nasza wspólna droga Ewo. Twoja, moja , Urwisa i innych Userów. Każdy jakąś książkę przeczytał i na pewno ma taką swoją ulubioną "do poduszki".

ewik37
Dodany:09-02-2016 20:51

Jarek to miłe że tak piszesz ale dziś nie wiele się czyta . Nie ważne co, dziecięcą literaturę czy historyczną ,młodzieżową. Jest teraz trend na książki o wampirach , wilkołakach i demonach.Moja córka bardzo lubi tą wampirzą literaturę i nie jest wcale straszna ale zabawna ,powiedziałabym nawet zakrawająca o erotyzm. Drugi trend to ksiązki porno niby dla kobiet ale przecież mężczyzni powinni też się interesować tematem. Czasem taka ksiązka też wpada mi w ręce

janeks
Dodany:09-02-2016 21:38

Ewuś, ja bardzo często trafiam do szpitala i tam zamiast zamartwiać się kolejną diagnozą lub kroplówką i patrzeć  w sufit ,po prostu mnie to bardzo stresuje. Jedyną odskocznią jest czytanie książek. I w moim przypadku są takie egzemplarze książek co je czytałem już kilkakrotnie i podejrzewam, że gdy znów nadarzyła się okazja to znów bym po nie sięgnął z największą przyjemnością.  A to jest tak jak książka trafia w ręce  i jak można zapomnieć o realnym świecie przenosząc się np w czasy  np Królowej Bony i  Paziów Króla Zygmunta. Mnie poniekąd zmusiła sytuacja zdrowia i dlatego książki stały się dla mnie następnym lekarstwem które pozwala mi wracać do zdrowia.
Ale fakt faktem coraz mniej ludzi czyta książki i to jest bardzo złe.

tomelo
Dodany:09-02-2016 21:55

Myślę, że jeden wątek dedykowany poleceniom dobrych i ciekawych książek wystarczy.
A takowy już jest przecież: http://www.tapeciarnia.pl/forum-kacik-ksiazkowy-co-warto-przeczytac-recenzje#wpis11891

ewik37
Dodany:10-02-2016 11:41

Własnie dlatego chciałam zamknąć  swoje wywody. Nie chodzi o to by rewalizować ze sobą tylko razem tworzyć stonę. No cóż niech zdecyduje administracja.

janeks
Dodany:10-02-2016 12:13

Ale co to za różnica jeden temat czy dwa tematy,  o tym samym wątku?
Jedni mają ochotę tu pisać, inni  gdziekolwiek, a tak patrząc to ile jest na forum tematów o tym samym motywie - bardzo wiele i jakoś istnieją nadal.

tomelo
Dodany:10-02-2016 16:39

Janeks!
Różnica jest taka, że gdy będzie wiele wątków o tym samym temacie, na forum będzie burdel.
To tak zwana "netykieta".

janeks
Dodany:10-02-2016 16:48

Może Masz Rację bo to faktycznie trudne będzie do ogarnięcia, ale te dwa to można jakoś spacyfikować i mieć nad tym kontrolę.
Wcześniej jednak  założono "sentencje"  i "sentenjce" dwa takie same tematy i jakoś nikt z tego powodu głowy muru nie chce rozwalać?
Dlaczego Tomelo!?

tomelo
Dodany:11-02-2016 16:29

Uszło uwadze.
Poza tym, nie ma tutaj moderatora forum z prawdziwego zdarzenia, który na bieżąco by się zajmował takimi sprawami. Takiego tylko od tego typu spraw.
Admini mają inne zadania.

Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Będąc w związku, bądź zawsze sobą. Nie zmieniaj się tylko dlatego, że boisz się utracić swojego partnera. Jeśli on cię naprawdę kocha ,to twoje niedoskonałości, nie będą miały żadnego znaczenia! . Oddaj swój głos...
Nie potrzebujemy pięknych słów o miłości, lecz czynów, które to wyrażają. ~ Maciej Wiszniewski

Włącz

0.0182 sekundy, Godzina: 10:51:05, MEM:3180.41 KB