Witam, gdy wchodzę do programu Tapeciarnia chcę dodać tapetę, którą mam na pulpicie do ulubionych. Tapeta BYŁA ustawiana przez program i była na stronie ale nie mogę jej teraz znaleźć. Logowałem się loginem i kodem ale nie zadziałało klikałem "Dodaj do ulubionych" i ni się nie działo.
Krzysztofie, spróbuj ją wyszukać tagami...na górze masz ramkę i wpisz do niej hasło coś co na niej było i rzucało się w oczy. Wtedy wyskoczą Ci tapety z tej kategorii i może prędzej ją znajdziesz. A dodać do ulubionych możesz ją tylko wtedy gdy jesteś zalogowany i pod tapetą obok ocen masz "dodaj do ulubionych" i w to trzeba kliknąć.
ann1
🕒 10-11-2016 19:46
Na tapecie były dwa koty (szary i rudy) słuchające muzyki na słuchawkach po prawej stronie tła jest róż a po lewej jest niebieski
krzysp05
🕒 13-11-2016 13:01
To ta tapeta: http://www.tapeciarnia.pl/266197_dwa_kotki_sluchawki_smieszne ?
Kasiakasia
🕒 13-11-2016 13:14
Ostatni wpis: ponad godzinę temu
Wygrałem w konkursie Tapeta dnia
Wygrałem w konkursie Komentarz dnia
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik OnlineOstatni wpis: ponad godzinę temu
Tapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Stojąca, Ruda, Wiewiórka, Trawa [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!
dziękuję
Oooo, Majka dziękuję :)
Już za godzinę będzie wybierana najlepsza tapeta dnia, zdecyduj jaka tapeta jest najlepsza [LINK]
ALDONA789
basikp24 356 punktów
thean21 217 punktów
Ewa1518 259 punktów
majka140713 745 punktów
Malgosia1612 284 punktów
zobacz więcej...