REKLAMA
Ostatni wpis: 1 godzinę temu

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika lilulek [link]

lilulek Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

monikab70 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

gosiaczek241282 Mój nowy komentarz do tapety [link]

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

Ewa15Dobranoc wszystkim :)

Ewa15Gratuluję :)

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Wodospad South Falls, Skała, Park stanowy Silver Falls, Jesień, Stan Oregon, Stany Zjednoczone [LINK], dodana przez lilulek Gratulujemy!!

markoniczek:)

Ewa15Dobranoc Ulka :)

Forum > Hyde Park > Dzień Chwały.
Autor
Postra


Dodany:29-12-2018 16:34, wejść:340

Witam wszystkich zainteresowanych tematem.Użyłem takiego terminu-Dzień Chwały- ponieważ chciałbym aby w tym miejscu,każdy kto chce,podziękował osobie,osobom które przyczyniły się,którym zawdzięczamy,które pomogły nam w pierwszych krokach w Tapeciarni.Osobiście,dziękuję i jestem wdzięczny--Ola(AniolMilosci)--Tatiana(tatmag)--Małgoś(Malgosia16)--Viola(ViolaLidia2)--jeśli kogoś pominąłem,przepraszam.
Stary Rok dobiega końca,Nowy,już za chwilę.Ukoronujmy osoby które wyciągnęły do nas rękę z pomocą i poprowadziły,nowicjuszy wtedy.

Bluszcz8888
Dodany:29-12-2018 17:40

Dołączam się i chciałabym bardzo podziękować osobom które mi pomogły,poznać tajniki Tapeciarnii wprowadziły w ten klimat i uczyły od podstaw.Najwięcej czasu i uwagi poświęcił mi Andrzej (Andre1968) bardzo dziękuję za każdy poświęcony dla mnie czas i cierpliwość. pomoc Viola(Viola Lidia2) która wiele razy mi pomogła jest uczynna w wielu kwestiach za każdą pomoc bardzo dziękuję.Małgosia(Małgosia16)która też mi pomogła i wiele cennych rad mi udzieliła, bardzo dziękuję.Krzysztof (Osdset) który jest niezastąpiony w wielu kwestiach i zawsze uczynny i pomocny mimo braku czasu bardzo dziękuję...Przepraszam jak kogoś ominęłam..Dziękuję bardzo za wszystko💓💓💓💓 🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🎈🎈🎈🎈👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🎈🎈🎈🎈👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🎈🎈🎈🎈

markoniczek
Dodany:29-12-2018 18:54

No tak, przeważnie każdemu ktoś pomagał. Mnie pomogła tatmag. Ona także jako jedyna mnie przywitała. Dziękuję❤️  Wprawdzie moje  początki na tapeciarni nie były zbyt przyjemne.......... dziś jednak staram się pamiętać tylko te dobre chwile.

viola64
Dodany:29-12-2018 19:20

Fajny pomysł na podziękowanie! To i ja się dołożę - dziękuję ogólnie wszystkim za pomoc, a potrzebowałam jej wyjątkowo często, gdyż jestem całkowitym laikiem. Nie spotkałam osoby, która nie pomogłaby mi w potrzebie - dziękuję więc ogólnie wszystkim JESTEŚCIE WSPANIALI 

Ewa15
Dodany:29-12-2018 19:21

Nie byłam wyjątkiem, mnie też kilka osób pomogło, między innymi Ola (AniolMilosci), Tatiana(tatmag), Viola(ViolaLidia2), Arek(KochanyUrwis) i wielu innych, których nie sposób wszystkich wymienić, za co bardzo przepraszam i którym z całego serca dziękuję. Jest jeszcze ktoś, kto mi poświęcił dużo uwagi i swego cennego czasu, za co dziękuję. Nie mogę wspomnieć Krzysztofa (Osdset) na którego zawsze mogłam liczyć, który zawsze, ilekroć potrzebowałam pomocy, udzielaj mi jej. Jest niezastąpiony i zawsze uczynny. Dziękuję Krzysiu i Wam wszystkim wyżej wymienionym.
Jeśli kogoś pominęłam, przepraszam.

GraGorek
Dodany:29-12-2018 19:32

A i ja pragnę podziękować. Jestem tutaj od 11.06.2012 roku. Pierwszą osobą, która wprowadziła mnie w tajniki Tapeciarni, był Rysiu - Mefistoteles  i Grania - Thean, serdecznie im dziękuję. A szczególnie Dziękuję Krzysiowi - Osdest, i Adminowi, za cierpliwość i empatię do mojej osoby. Dziękuję i Przepraszam. 

radoslaw
Dodany:29-12-2018 19:34

Mi pomogły w sumie Viola,  Tatiana, Arek, Daga(Dawosek) jeśli kogoś pominąłem to przepraszam, mam na myśli pierwsze Kroki tutaj Z całego serca im dziękuje za ten trud

janeks
Dodany:29-12-2018 19:39


Ja też jestem tutaj dłuższą chwilkę. Mnie w tajniki wprowadzała, Pani Ania Spyrka. Ale nie tylko Ona, pozwoliła mi się tutaj odnaleźć .Jest tutaj szereg, cudownych i wspaniałych Userów, którzy pomagali i uczyli tajników jakie obowiązują w tapeciarni.  Chciałem bardzo serdecznie podziękować Wszystkim za okazaną pomoc i zrozumienie.

Serdecznie pozdrawiam, przepraszam za kłopoty i gorąco Dziękuje.

ViolaLidia2
Dodany:29-12-2018 20:49

Ja też mam komu dziękować 6,5 roku - tyle czasu... podglądałam, podsłuchiwałam i obserwowałam wszystko i wszystkich. Jednak gdyby nie pomoc Thean i paru osób, którzy opuścili Tapeciarnię to byłoby mi bardzo trudno wszystko pojąć. Dziękuję Krzysztofowi, za trud w nauce skomplikowanych pojęć programu. Nie ogarnęłam tego sama. Jeszcze dziękuję Adminom (wszystkim po kolei, którzy tu byli), każdy nauczył mnie czegoś - począwszy od szumu, poprzez pojęcie słaba tapeta, aż do tematu rozwarstwień :P Dziękuję też wszystkim, których tu poznałam. Od każdego się uczę do tej pory. Pierwsze kroki stawiam czasem do dzisiaj. Od każdego z Was otrzymuję nową dawkę wrażliwości i humoru. Uczę się asertywności, rozmawiania i milczenia.  Uczę się od Was i za to bardzo, bardzo dziekuję

gosiaczek241282
Dodany:30-12-2018 08:26

Ja również chciałabym podziękować za pomoc w pierwszych krokach Andrzejowi(Andre),Urwisowi, i przede wszystkim Violi (ViolaLidia2),która poświęciła mi duuuuużo swojego prywatnego czasu,jak i również pozostałym Userom za miłą zabawę i atmosferę na Tapeciarni. Podziękowania należą się też Adminowi i Krzysiowi,jak i całej administracji,bo to dzięki nim wszystko funkcjonuje jak należy.
DZIĘKUJĘ

Malgosia16
Dodany:01-01-2019 12:52

A ja chciałam podziękować tak po prostu wszystkim, którzy tworzą naszą stronę, za piękne tapety, komentarze, memy i wszystko co tu tworzycie i za to, że tu jesteście.Dziękuję również Administracji za poświęcony czas i wysiłek, bo dzięki temu tapeciarnia jest tak wyjątkowa.Jesteście wspaniali.DZIĘKUJĘ

thean
Dodany:01-01-2019 16:35

Mnie wczoraj minęło 8 długich lat ... W pierwszych dniach na Tapeciarni pomagał mi Valdis52 i to pamiętam najlepiej. Potem nie dałbym rady bez VioliLidii ... A później Małgosia16 ,Admin, Krzycho, Grania, Tati itd ... Ogólnie fajnie,że jesteście. Czasem też myślę o tych , którzy stąd odeszli, bo mieli dość i o tych , którzy byliby dalej, gdyby nie ... alfa-beta  i Misiaczki - dziękuję,że byłyście ...

Valdis52
Dodany:01-01-2019 19:20

To miłe co napisałaś Grażynko :-) Dziękuję. Nadal kibicuję Twojej twórczości choć niezbyt często zaglądam na Tapeciarnię. Wtedy byliśmy jakby sobie bliżsi i bardziej szczerzy. Domyślam się że wielu z Was ma na ten temat inne zdanie i zaznaczam, że to tylko moje bardzo subiektywne odczucie. To już ponad 8 lat --- nie zdawałem sobie z tego sprawy.
Pozdrawiam wszystkich - bawcie się dobrze przez następny rok. 
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Wiara czyni cuda. Bez wiary w siebie trudno cokolwiek osiągnąć. Oddaj swój głos...
Kto nie pokazuje co czuje, ryzykuje stracenie tego, co kocha...

Włącz

0.0186 sekundy, Godzina: 23:55:32, MEM:3203.77 KB