REKLAMA
Ostatni wpis: 7 minut temu

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

IR Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

kehan Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

adam269 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ostatni wpis: 2 godziny temu

kehanDziękuję i gratuluję:)

IRDziękuję i gratuluję Dziewczynom

Ewa15Dziękuję i gratuluję :)

adminUżytkownicy Ewa15, kehan, IR wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku" [LINK], dodana przez ewik1 Gratulujemy!!

Autor
Postann1


Dodany:27-06-2019 14:52, wejść:1824

Zastanawiam się jakim cudem komentarz z 2014 roku, na który nie oddano ani jednego głosu został wczoraj komentarzem dnia? Czy w komentarzu dnia coś się zmieniło, bo do tej pory komentarzem dnia zostawał komentarz z danego dnia.

basikp
Dodany:27-06-2019 15:03

Mnie to też bardzo zdziwiło. 

radoslaw
Dodany:27-06-2019 15:21

To trzeba zgłosić bo coś nie tak , tylko jak to zrobić 

ann1
Dodany:27-06-2019 15:25

Radek, skoro napisałam post to już samo w sobie jest zgłoszeniem, że coś nie tak, no chyba że zasady konkursu się zmieniły o czym nie wiem, to co innego. 

admin
Dodany:27-06-2019 17:46

Hej. W losowaniu komentarzy nic się nie zmieniło. Tu faktycznie wystąpił błąd we wskazaniu zwycięzcy. Powód - komentarz był napisany do mema. Nie wyświetla nam poprawnie tych obrazów. Wczoraj wygrał komentarz dodany przez Janeksa o godz. 13:14 i treści "Życzenia niech się spełniają z prędkością spadającej gwiazdy."    
    https://memy.tapeciarnia.pl/zyczenia-urodzinowe-dla-barbary    
Postaramy się naprawić ten problem. 

ann1
Dodany:27-06-2019 19:29

Ok. Adminie i dziękuję za wyjaśnienie.
A skoro jesteśmy przy komentarzach to chciałam zapytać jak to jest, mój komentarz który był odpowiedzią do komentarza jednej z userów pod tapetą dodaną przeze mnie znika i nie mam powiadomienia że został usunięty, a jej komentarz zostaje, który po pierwsze nie jest konstruktywny, a po drugie od razu po jego dodaniu leciały ósemki bo komentarz to zasugerował. Nie chodzi o oceny, ale o wycieczki i wymądrzanie się poprzez pisanie bzdetów pod tapetami, bo nie jest to pierwszy raz. Guzik mnie obchodzi, jak i zapewne większość userów, co ów userka by chciała mieć na pulpicie. Mogła tapecie dać nawet jedynkę, jak jej się tapeta nie podoba, a nie sugerować innym co mają dawać na pulpit i jak oceniać. 

osdset
Dodany:27-06-2019 22:29

Był nie odpowiedni.
Nie sądzę żeby słabe oceny wiązały się z porzednigo komentarza, możliwe że użytkownicy dawali niższe oceny ponieważ nie zgadzali się z Twoim komentarzem.

ann1
Dodany:27-06-2019 22:53

Mój komentarz pojawił się późnym popołudniem, więc oceny nie były sugerowane moim komentarzem tylko tym który został. Piszesz, że był nieodpowiedni a co w nim było nieodpowiedniego, że wyraziłam swoje zdanie, że ów osoba lubi się od czasu do czasu powymądrzać i pisać bzdety pod tapetami?  A według Ciebie taki komentarz jest odpowiedni cyt. " Truskawki na pulpicie ? Czemu nie. Ale z obcą ręką odpada 😜 " Co mnie czy innych userów obchodzi jakie tapety ów usrka lubi? To nie jest konstruktywny komentarz i powinien był zostać usunięty, no gdybym to ja napisała taki komentarz u tej osoby to od razu byś usunął, a jak widać nie wszyscy jesteśmy na tych samych prawach. I jeszcze jedno gdyby był nieodpowiedni dostałabym powiadomienie o usunięciu komentarza, a ja takiego powiadomienia nie dostałam czyli komentarz był niewygodny i został usunięty po cichu.

osdset
Dodany:27-06-2019 23:34

Nikt nie ma specjalnych względów i nie będzie miał. Nie patrze kto się wymądrza, czepia się innych czy cokolwiek innego robi, ja oceniam komentarz na zimno. Wtedy uznałem ten komentarz za ok a Twój komentarz pod nim za nieodpowiedni. 
Nie sądziłem że tak płytko mnie oceniasz i myślisz że na "jakieś" osoby przymykam oko.

ann1
Dodany:27-06-2019 23:50

Krzychu o ile wiem mających dostęp do usuwania komentarzy jest więcej nie tylko Ty, więc nie Ciebie oceniam czy kogokolwiek, tylko stwierdzam fakty. Dziś ów userka znów pod tapetą dodaną przeze mnie dodała komentarz bez sensu, za to zaczepny i też  ze strony adminstrujących stronę zero reakcji. I uważasz, że nie mam prawa do takich odczuć, że są równi i równiejsi? Sorry, ale moje odczucia są inne i nie wyssane z palca, ale podparte faktami. 

osdset
Dodany:28-06-2019 00:19


 Oczekujesz reakcji i nie zgłaszasz komentarza? my czytamy tylko komentarze zgłoszone, jeśli chcesz aby był sprawdzony zgłoś komentarz to go rozpatrzę.
Napisałem że ja sprawdzałem ten komentarz, wiec nie ktoś inny.
Nie będę się powtarzał i pisał kilka razy że nie ma równych i równiejszych.
O rzekomych faktach już nawet nie wspomnę.

ann1
Dodany:28-06-2019 00:33

Zgłosiłam i od południa komentarz, jak był tak jest o obcej dłoni, który nie jest ani konstruktywny ani zabawny, ale takie widzimisię. Na pozostałą część wypowiedzi wyczerpałam temat.

osdset
Dodany:28-06-2019 00:55

został sprawdzony 5 minut temu i usunięty. Wystarczy tylko zgłosić, zgłoszenia sprawdzamy jak nam pozwala na to czas.

ann1
Dodany:28-06-2019 00:59

Usunięty został tylko z dziś, a tamten nadal jest. Skoro komentarz jest super, a tapeta be, to proszę o usunięcie tej tapety https://www.tapeciarnia.pl/tapeta-truskawka-w-dloni niech nie szpeci portalu. Dobranoc.

osdset
Dodany:28-06-2019 07:59


Wpierw masz pretensje czemu Twój komentarz został usunięty a był bardzo niestosowny, po czym wymagasz żeby jednak usunąć komentarz który jest nikogo nie obraża. 
Raz chcesz żeby obraźliwe zostały a potem żeby usuwać obraźliwe i wszystkie inne.Dlatego to my a w większości Ja sprawdzam zgłoszone komentarze i nie jestem podatny na Twoje jak też innych manipulacje.
W pierwszej wiadomości napisałem że komentarz został prze zemnie sprawdzony i nie wzbudzał wątpliwości więc nie zostanie usunięty.

ann1
Dodany:28-06-2019 12:04

To ja już nie rozumiem, bo raz piszesz, że komentarz nie jest obraźliwy, a za chwilę w tym samym poście w następnym zdaniu Krzysztofie napisałeś cyt. "Raz chcesz żeby obraźliwe zostały a potem żeby usuwać obraźliwe i wszystkie inne." Przede wszystkim gdzie napisałam że masz go usunąć? Jeśli już to go zgłosiłam, a tutaj zwróciłam się z zapytaniem o mój który znikł, a na koniec poprosiłam, podkreślam poprosiłam o usunięcie tapety dodanej przeze mnie skoro taka szpetna ta obca dłoń. Gdyby mój komentarz był tak, jak napisałeś bardzo niestosowny, to po pierwsze dostałabym powiadomienie oraz ostrzeżenie na priv, a skoro nic nie dostałam to wniosek prosty po cichu usunięto to co niewygodne. W komentarzu nikomu nie ubliżyłam, więc proszę nie sugerować, że był bardzo nieodpowiedni, bo pod takim hasłem może wiele się kryć. Temat manipulacji przemilczę, bo tak jak powyżej napisałam nigdzie nie napisałam, że masz go usunąć na priv też w tej sprawie ani do Ciebie ani do administracji nie pisałam.

osdset
Dodany:28-06-2019 13:37

 Twój obraźliwy a komentarz Thean jest poprawny, wiec dobrze napisałem.
Ann1 cytuje Twoją wypowiedź : "To nie jest konstruktywny komentarz i powinien był zostać usunięty" wiec chcesz go usunąć. 


Oczywiście że Twój komentarz był nie stosowny i był obraźliwy, bezsensownie oczekujesz abym zaśmiecał sobie pamięć komentarzami które są usuwane. Jeśli Twoim zdaniem jest stosowny i napiszesz go jeszcze raz to  zostanie usunięty a jak się powtórzy wtedy będzie zastosowana blokada na pisania komentarzy.


Może otrzymałaś powiadomienie może nie, automat powinien wysłać. Tworzenie teorii typu że to spisek jest niepoważne.


Więcej czasu nie będę tracił na odpisywanie na ten temat bo to nie ma sensu, jeśli chcesz się z kimś poprzekomarzać lub pokłócić to nie tutaj. Mamy ważniejsze sprawy do zrobienia na tapeciarni niż wdawanie się w bez konstruktywne rozmowy.


Tapet nie usuwamy, ponieważ inny musieli napisać do niego NAZWĘ, przydzielić kategorie, zrobić opis, sprawdzić ją pod kontem jakości. A Ty chcesz zrobić chyba innym na złość i pozbawić ich punktów.


Podsumowując:
- Komentarze zgłaszać na poprzez opcję "Zgłoś komentarz"
- O wszystkich błędach w na stronie informować mnie na priv.
- Nie usuwamy tapet jeśli ktoś ma widzimisię.


A tak na mniej poważnie to założyłem tapeciarnie w 2012 roku tylko po to żeby tylko usunąć Twój komentarz, po 7 latach mi się udało i jestem spełniony, mogę zamknąć tapeteciarnie bo osiągnąłem swój cel "Usunąć komentarz Ann1".Dodaj Odpowiedź
Często się zdarza, że dopiero przyszłość pokazuje nam, ile coś było warte. Oddaj swój głos...
Potrzeba czasu i wysiłku, by coś stworzyć, ale w jednej chwili wszystko może się rozpaść jak zamek z piasku

Włącz

0.0217 sekundy, Godzina: 14:22:02, MEM:3173.34 KB