REKLAMA
Ostatni wpis: 15 sekund temu

arbuzek8001 174 sekund zajęło mi ułożenie 25 puzzli [link]

Piksel002 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ann1 Mój nowy wpis do użytkownika wenus [link]

viola64 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Mamamija Mój nowy komentarz do tapety [link]

Forum > Hyde Park > Kompromis
Autor
PostNovaGT


Dodany:18-08-2011 22:52, wejść:1286

Chcieliście kompromis to w tym momencie Wam go daję. 

Podważacie oddane oceny przez moją osobę. Macie do tego prawo jednak ja się z tym nie zgadzam. I aby zakończyć ten temat od dnia dzisiejszego nie będę dodawała żadnych ocen i GRUPA ZNAWCÓW oceniania powinna być teraz zadowolona. 

Nie jest z mojej strony żaden szantaż i tak proszę tego nie odbierać. Zwykły kompromis z mojej strony.

Dziwi mnie jedynie dlaczego akurat teraz dopiero tak to Wam przeszkadza skoro cały czas oceniałam wedle własnych kryteriów i jakoś nikt nie miał pretensji o nic. Choć tylko Afrodyta raz się co do tego wypowiedziała pod jedną z tapet dodanych u mnie.  
Jednak ta kwestia pewnie nie zostanie już wyjaśniona. 

Co za tym idzie życzę miłego oceniania. 

annaspyrka
Dodany:19-08-2011 00:26

Moja droga koleżanko,jak ktoś juz slusznie zauważył że portal tapeciarnia.pl to nie czat!
Prosze nie traktuj nas jak male dzieci i nie strasz nas brakiem swego oceniania,wystawiając swe komentarze pełne jadu to również ocena a z Twojej strony swego rodzaju krytyka i nie o takie komentarze nam wszystkim chodzi.Nie jest nam potrzebny cenzor ale jeśli juz,to uczciwa koleżanka,jeśli będzie potrzebna osoba cenzora jest od tego grupa wykwalifikowanych osób a Ty do takich niestety chyba nie należysz!

NovaGT
Dodany:19-08-2011 00:34

Pisałam, że to nie żaden szantaż ani nic podobnego więc nie jest to także zastraszanie. 
Widzę, że tym razem doczepiono się do komentarzy. Co Ci się w nich nie podoba?  Może jeszcze mi napiszecie jak mam komentować... Pisząc komentarz nikt nie zarzuci mi potem, że mu średnia spadła bądź fakt mojego jak to widzą wszyscy rozdawania samych 1. Hmm cenzor.. nim nie jestem jednak po raz kolejny pokazujecie poprzez wpisz Pani Annaspyrka, że jedynie Wy się liczycie a nikt inny nie ma do niczego prawa. Wiedz, że akurat jestem wykwalifikowana i na co dzień zajmuję się ocenianiem wszelkiego rodzaju grafiki zanim trafi jako podgląd do klienta. Nie znasz mnie więc Twą wypowiedź potraktuję jak przypuszczenie bo na nic innego niestety nie zasługuje. 

annaspyrka
Dodany:19-08-2011 00:46

Serdeczne wyrazy wspolczucia z mojej strony dla wwzystkich,pozostawie do bez komentarza.
Jeszcze jedno nie trzeba kogos znać aby go ocenić,uwaga nie na miejscu na kompromsy i oświadczenia z swojej strony sie nie odpowiada!
A  pracy do domu sie nie przynosi!!!!!

NovaGT
Dodany:19-08-2011 00:55

No właśnie trzeba a raczej by wypadało choć troszkę. Bo Ty akurat wiesz co wypada a co nie. Co do jadu poczytaj swoje chamskie zaczepki w stosunku co do mnie. A potem się wypowiedź. Ja nie przynoszę pracy do domu jeśli Cię to interesuje. Wyrazy współczucia to ja bym raczej przesłała Tobie bo jesteś kolejną osobą która się dosłownie czepia. Tym razem komentarze a co będzie po nich? Może avatar? 

Valdis52
Dodany:20-08-2011 00:37

Rób co chcesz - mało mnie to obchodzi.

NovaGT
Dodany:20-08-2011 12:07

Mnie Twoje zdanie również. Więc zbędny jest Twój wpis. A dziś obserwowałam, że od momentu mojego nie ocenia Afrodyta znacznie przyśpieszyła więc wnioskuję, że czekała tylko na to. Po przemyśleniach doszłam jednak do wniosku, że oceniać będę jedynie tapety na to zasługujące bądź w dobre. I to już tyle w tym temacie. 

afrodyta39
Dodany:20-08-2011 19:39

Jesteś żałosna NovaGT z tymi Twoimi bzdurnymi postami i w dodatku kłamliwymi.Naprawdę nie pisz nic jak nie masz nic mądrego do napisania!Bez odbioru -mam nadzieje ,że to zrozumiesz.

NovaGT
Dodany:21-08-2011 14:11

Żałosna to jesteś Ty dziecko drogie. Ukazujesz brak jakiegokolwiek wychowania i kultury a wiadomo skąd się ją nabywa ale co tam. Bzdury? To jak wyjaśnisz fakt, że do momentu jak nie dodałam tego tematu nie oceniałaś a po jego ukazaniu tak nagle zaczęłaś? Tak nagle weny nabrałaś? Śmieszna jesteś i współczuję. 

afrodyta39
Dodany:21-08-2011 14:20

Jednak nie dotarło do Ciebie ,że nie masz odpisywać.Brak kultury moje dziecko widać u Ciebie bo chyba bawią Ciebie zaczepki i pisanie bzdur.Po tym wszystkim masz jeszcze tupet się odzywać,dosłownie ręce opadają...!

afrodyta39
Dodany:21-08-2011 14:22

Nie będę już odpisywać na Twoje głupie posty ,bo nie chcę się zniżać do Twojego poziomu !!! żenada!!!!!

NovaGT
Dodany:21-08-2011 14:28

Poczytaj własne wpisy to będziesz wiedziała dlaczego brak u Ciebie kultury i samo ogłady. 
A niech Ci opadają Twoja sprawa. Chciała byś być na moim poziomie a nie tak ciągle na tej Twojej nizinie. Nie chcesz nie odpisuj Twoja wola a tak po za tym ciągle pisze, że nie będziesz odpisywać a jednak to robisz więc wnioskuję iż to lubisz po prostu. 
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
... Wspomnienia dają siłę by wracać tam gdzie czujemy się jak w domu ... Oddaj swój głos...
... Gdy zdobędziesz serce kobiety ludzie będą łapać jej spojrzenia a ty przyciągniesz wzrok ...

Włącz

0.0193 sekundy, Godzina: 20:33:40, MEM:3182.45 KB