REKLAMA
Ostatni wpis: 6 godzin temu

ALDONA789 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

gosiaczek241282 Wygrałem w konkursie FotoLotto

koffana402 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Antistar Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

viola64 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Ostatni wpis: 6 godzin temu

gosiaczek241282QUIZ - Tottenham Hotspur FC 3 : 0 RB Lipsk

kehanSpokojnej nocy:)Dobranoc:)

kehanGratulację dla wszystkich zwycięzców:)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: koffana402, gosiaczek241282 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Szpic miniaturowy, Szczeniak, Pies, Różowe, Kubki, Ciasteczko, Makaronik [LINK], dodana przez Antistar Gratulujemy!!

Autor
Postadmin


Dodany:21-09-2019 19:12, wejść:672

KOMUNIKAT Zachowanie niektórych użytkowników naszego portalu, w stosunku do innych użytkowników jak i administracji, jest wręcz skandaliczne. Nie będę poruszał tematów użytkowników ale poruszę swój. Zostałem wręcz oczerniony o powodowanie na szkodę niektórych osób nieprawdopodobnych historii. Jedną z nich jest poprawianie dobrych memów na złe (wpisywanie literówek, błędów, itp) w celu faworyzowania innych użytkowników. Niestety choćbym chciał to nie mam takiej możliwości. Ponadto używa się moich słów do ogólnych rozmów jako wyroczni, chociaż każda opinia wydana przeze mnie dotyczy konkretnego przypadku, więc takie uogólnianie jest błędem, powodującym złe rozumienie tematu. Niektóre osoby często opisują to co im jest wygodne omijając podstawowe i pierwotne założenia rozmowy. Wyrwane z kontekstu moje słowa przedstawiają sfałszowany obraz decyzji. 
W związku z powyższym, przypominam, że jestem Administratorem portalu, który podejmuje wszystkie decyzje tylko i wyłącznie z właścicielem strony (nie z administracją, która pomaga nam w olbrzymiej pracy) i wszystkie próby łamania regulaminu, nieposzanowania użytkowników, oczernianie oraz próby skonfliktowania naszego środowiska będą skutkowały zawieszaniem, bądź likwidacją konta.  Admin
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
O, jaki słodki !!!

Włącz

0.0167 sekundy, Godzina: 04:57:08, MEM:3095.97 KB