REKLAMA
Ostatni wpis: 19 minut temu

magdammh Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

basikp Dodałem zdjęcie do albumu [link]

nexsummer Mój nowy wpis do użytkownika viola64 [link]

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

Bodzio1 Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Ostatni wpis: 2 godzinę temu

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Amsterdam zimową porą, dodana przez Bodzio1 Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Amsterdam zimową porą, dodana przez Bodzio1 Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Amsterdam zimową porą, dodana przez Bodzio1 Gratulujemy!

adminJuż za dwie godziny będzie wybierany najlepszy MEM dnia, dodaj włąsnego MEMa [LINK]

ann1No to i na mnie już czas, pozostającym dobrej nocy życzę :)

Forum > Hyde Park > Nagabywanie nieletnich osób w internecie
Autor
Postewik37


Dodany:14-04-2014 11:10, wejść:1067

Cześć wszystkim Mam do Was pytanie, a raczej do osób której posiadają dzieci w wieku od 10 do 16 lat. Czy zdarzyło się Wam zetknąć z nagabywaniem w waszych rodzinach? Czy ktoś zaczepiał wasze dzieci, proponował spotkanie itd. Jestem ciekawa jak duży jest to problem i czy tylko ja się z tym zetknęłam. Powiem szczerze jestem w szoku. Czekam na wasza wpisy. Ewa.

ViolaLidia2
Dodany:14-04-2014 12:13

Moi synowie to już dorośli faceci. Wnusia malutka. Ale spotkałam się z tym tematem w rodzinie. Do dzisiaj 11 letnią dziewczynkę odprowadza Mama, Tata lub jej bracia. Nie dziwię się. Akurat zdarzenie miało miejsce pod szkołą i dotyczyło innej dziewczynki lecz temat rozniósł się, zareagowali nauczyciele i włączyła się policja. Gdybym miała młodsze dzieci to z pewnością postąpiłabym tak samo i z oka nie spuszczała. Takich przypadków jest bardzo dużo. Nie tylko w szkołach, na podwórkach lecz właśnie tu w internecie. Jeżeli chodzi o internet to takie zjawiska należy zgłaszać jak najszybciej na policję. Tylko od nas zależy bezpieczeństwo naszych dzieci i od naszych szybkich reakcji. Nie ma Ewciu teraz bezpieczeństwa w ogóle. A dziewczynki to już z pewnością trzeba bardzo pilnować.

ewik37
Dodany:15-04-2014 10:55

Racja Viola, co do tego że trzeba reagować szybko, myślę podobnie.Kuzynka też ma córkę, jakiś czas temu facet wypisywał do jej małoletniej córki potworne świństwa na telefon. Moja kuzynka myślała że mu się znudzi,niestety było coraz gorzej. Skończyło się zgłoszeniem na policję i powiadomieniem że policja wie co on wypisuje. Facet szybko się wycofał.
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
"Życzę Ci byś, spoglądając co roku w swoje urodziny w lustro, cieszył się tym kim jesteś, co robisz i jak przeżywasz swoje życie. To wielka umiejętność". Oddaj swój głos...
"Życzę Ci byś, spoglądając co roku w swoje urodziny w lustro, cieszył się tym kim jesteś, co robisz i jak przeżywasz swoje życie. To wielka umiejętność".

Włącz

0.0257 sekundy, Godzina: 09:35:04, MEM:3161.65 KB