REKLAMA
Ostatni wpis: 22 minut temu

nexsummer Mój nowy wpis do użytkownika ann1 [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Barbados Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

kehan Mój mem został wyróżniony Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei

viola64 Mój mem został wyróżniony Niektórych uczuć nie sposób ująć w słowa

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Nowe zasady opinii do tapet
Autor
Postadmin


Dodany:10-02-2018 12:54, wejść:1983

W związku z optymalizacją zadań Admina wprowadziliśmy limit uzasadnień administratora dotyczących tapet niewybranych do bazy. Każdy ma możliwość zaznaczenia 5 tapet w miesiącu, by uzyskać szczegółową informację i publikację tapety w zakładce "odpadły", bądź w przypadku tapet autorskich, w wiadomości na priv.W dalszym ciągu utrzymana została możliwość dodawania w poczekalni opinii przez użytkowników. Dodatkowo w każdym profilu pojawiły się przykłady odrzuconych tapet pod zakładkami "Moje w poczekalni".

osdset
Dodany:10-02-2018 13:30

Oczywiście opinie użytkowników zostają tak jak dotychczas, więc każdy może pomóc innemu użytkownikowi.

GraGorek
Dodany:10-02-2018 15:14

Dodałam tapety 08 lutego, czy mam rozumieć, że odpadły, ponieważ nadal są w poczekalni we wczorajszych

admin
Dodany:10-02-2018 15:23

GraGorek - Twoje tapety są dodane 8 lutego ale po godzinie 22:00, więc wchodzą lub odpadają jutro. 

GraGorek
Dodany:10-02-2018 16:59

Ok Adminie, dziękuję.

osdset
Dodany:13-02-2018 09:39


Zmiany wprowadzone już w 100%. Temat można chyba zamknąć.

kochanyUrwis
Dodany:13-02-2018 09:51

Nie nie,jeszcze nie zamykamy. Bardzo szkoda że tak bardzo zmniejszono opinię admina do odrzuconych tapet. Może komus jest to obojętne, ja nauczyłem się bardzo dużo. Przykład z dzisiaj, odrzucona tapeta o ktorą byłem wiecej niż pewny. Bardzo chcialbym poznać powód odrzucenia a nie mogę. 5 opinii w miesiacu to malo. Moja propozycja- jedna dziennie. 

markoniczek
Dodany:13-02-2018 13:36

Popieram Urwisa. Dziś także moje tapety zostały odrzucone ( w tym autorska) niestety nie wiem dlaczego więc nie mogę poprawić.
osobiście wolała bym aby zostało po dawnemu, tj. wszystkie zaznaczone które nie weszły z adnotacją od admina. Jeżeli nie wszystkie to niech chociaż  ta jedna dziennie, bo 5 w miesiącu to stosunkowo za mało, a userzy nie wyrażają swojej opinii.

kochanyUrwis
Dodany:13-02-2018 13:45

Z tego co wcześniej obserwowałem nie wielu odfajkowywało opinię(widocznie im obojętne jakiej jakosci dodają). Myślę że dziennie nie byloby duzo tych opinii. Ale wśród nas są tacy, którz do tematu podchodzą poważnie i chcieliby wiedzieć jakie błędy popełnili. Skoro nie ma opinii to i zakładka (odpadły) staje się niepotrzebna. Niby jest te 5 w miesiacu ale nie wiesz kiedy je wykorzystać. Ja to mam tak..jak o jakąś tapetę nie jestem pewny to ona wchodzi jako HQ, jak u mnie pewniak to odpadnie. I weź tu traf ktorą dać do opisu. I o te odrzucone pewniaki mi najbardziej chodzi.

GraGorek
Dodany:13-02-2018 14:21

Urwis ma rację, przystaję na jego propozycję i liczę na przychylność Administracji Dziękuję

Bluszcz8888
Dodany:13-02-2018 15:01

Ja też tak uważam żeby tak zostało , wskazówki od Admina są cenne i wiele mnie  uczą na co mam  zwracać uwagę są tu bardzo pomocne i szkoda by było aby zostało to zamknięte...Ja też liczę na przychylność Administracji i zostanie jak dawniej dziękuję)

ann1
Dodany:13-02-2018 15:51

Zgadzam się z Urwisem i też zazwyczaj mam tak, jak Urwis że jak jestem pewna tapety, to odpada, a jak wydaje mi się, że raczej nie wejdzie to wchodzi i to dość często jako HQ.
Nawet jak czasem nie zaznaczę opinii czy jak mi wszystkie odpadną, to zaglądam codziennie w zakładkę odpadniętych i każdą analizuję włącznie z otwarciem w skali 1:1 aby przyjrzeć się dokładnie mankamentom przez które tapeta odpadła.
Dlatego dołączam się do grona i również liczę na przychylność Administracji i opiniowaniu tak, jak do tej pory było.

osdset
Dodany:13-02-2018 16:07

Administratorzy są wolontariuszami i nie mają tyle czasu aby poświęcić 2-3 minuty na każdą tapetę, 100 tapet, to 5h pracy codziennie. Administrator zajmuje się jeszcze konkursami, wiadomościami i wieloma innymi rzeczami.


A. Mogę zaproponować inne rozwiązania, czyli aby inni userzy oceniali tapety, mogą dostawać za to punkty.
B.  1-2 nowych administratorów którzy będą sprawdzali tylko jakość tapet i informowali użytkownika co jest nie tak z tapetą i co należało by poprawić.
C. Wprowadzamy samouczka, https://www.tapeciarnia.pl/tapety-zasady tutaj będą znajdowały się niektóre tapety które odpadły z zakreśloną częścią zdjęcia oraz opisem. Tym sposobem wyjaśnimy większej grupie osób co jest nie tak.

admin
Dodany:13-02-2018 18:03

W zakładce "jakich tapet nie dodajemy" codziennie ukaże się kilka sztuk tapet, które odpadły. Jeżeli ktoś z userów wyraża zgodę, by znajdowały się tam Jego autorskie, proszę o wiadomość na priv. 

kochanyUrwis
Dodany:17-02-2018 08:44

W temacie odrzuconych tapet doszliśmy do punktu wyjścia. Tapety odpadają a my jak nie znaliśmy powodu tak dalej nie znamy.To że jest zakładka "jakich nie dodajemy" niczego nie rozwiązuje. Wielu z nas przykłada sie do jakości solidnie a mimo wszystko cos nie tak. Dlatego krotka informacja o powodzie odrzucenia jest mile widziana.Trzeba wynaleźć złoty środek na rozwiązanie tego problemu

admin
Dodany:17-02-2018 08:54

Optymalnym rozwiązaniem jest zakładka jakich tapet nie dodajemy. Na przykładach można wyciągać wnioski. Dzisiaj odpadły 4 tapety z ramkami i jedna ze stroną www. Wystarczyło tylko sprawdzić obraz. Nie będę wypisywał do każdej tapety tego samego. Nie mam na to czasu. Musiałbym poświęcić cały swój prywatny czas na tłumaczenia tych samych rzeczy po kilkanaście razy. Uważam z całą stanowczością, że tak długi okres czasu jaki poświęciłem na szczegółowe omawianie tapet jest w zupełności wystarczający. Natomiast wszystkich nowicjuszy zapraszam na konsultacje i składanie pytań odnośnie jakości tapet na priv. 

kochanyUrwis
Dodany:17-02-2018 09:01

Takie rozwiązanie problemu zniechęci wielu,, mnie rownież do zrezygnowania z tej zabawy i zaglądania tutaj. Ja na tapecie nie widzę defektu a odpada.

admin
Dodany:17-02-2018 09:05

kochanyUrwis - 15 miesięcy tłumaczenia... no cóż, w takim razie po co dalej wskazywać? Mija się to z celem. Wskażę a Ty znowu dodasz (nie widząc wady czy przyczyny i będąc pewny swojego) tapetę słabą. Moje poprzednie zdanie jest ostateczne. 

osdset
Dodany:19-02-2018 12:14


Wskazówki admina dotyczące tapet będą pod "Tapety zasady" https://www.tapeciarnia.pl/tapety-zasady
W tym miejscu są opisane oraz zaznaczone błędy, po kliknięciu w obrazek zobaczycie go w 1:1 gdzie zobaczycie dokładną jakość.
Będziemy na bieżąco aktualizowali informacje dodając nowe przykłady.


Dodatkowo każdy użytkownik ma możliwość zaznaczenia aby administrator wypowiedział się na temat jakiejś tapety z limitem 5 tapet na miesiąc.


Urwis, szantażem nic nie załatwisz. Administratorzy poświęcają swój prywatny czas abyście mogli się bawić na stronie, niestety przez postawę niektórych userów są po prostu zniechęcani do pomocy. Żaden administrator nie robi nikomu na złość a wręcz przeciwnie bo przyczynia się do tego że ta strona istnieje abyście mogli się bawić. Zdanie administratora jest niepodważalne i należny to uszanować.


Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Ucz się milczenia.Cisza jest jak balsam.Słowami można się zadławić.

Włącz

0.022 sekundy, Godzina: 09:44:48, MEM:3198.41 KB