REKLAMA
Ostatni wpis: 15 sekund temu

janeks Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

Ewa15 Mój nowy komentarz do tapety [link]

nexsummer Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ewik1 Wygrałem w konkursie Mem dnia

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Ostatni wpis: 46 minut temu

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Dom jest tam, gdzie jest twoje serce" [LINK], dodana przez ewik1 Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Dom porośnięty bluszczem, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminJuż za dwie godziny będzie wybierany najlepszy MEM dnia, dodaj włąsnego MEMa [LINK]

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Oceny tapet
Autor
PostGraGor


Dodany:22-10-2012 12:42, wejść:3622

Witam.
Dzieje się dziwna sprawa z moimi ocenami tapet. Po mniej więcej miesiącu, oceny, które dodałam po prostu znikają. Myślałam, że się mylę, ale skoro mam tapety w ulubionych, oczywiste jest, że je oceniłam. Jednak ponownie je oceniam.....dziwne. Proszę sprawdzcie swoje wcześniejsze oceny, a może tylko moje znikają ? ?

qlka76
Dodany:22-10-2012 12:57

Sprawdziłem. U mnie sytuacja jest podobna. Nie wiem tylko czy od czasu pierwszej oceny minął miesiąć bo mam wrażenie że nie ma reguły. Niektóre tapety, które mam w ulubionych również mogę ocenić ponownie tak jakbym wcześniej tego nie robił. Z regóły nie umieszczam w ulubionych, nieocenionej tapety. Faktycznie jest coś dziwnego w tym. 

qlka76
Dodany:22-10-2012 13:03

Sprawdziłem raz jeszcze i masz racje. Dotyczy to tapet dodanych najdawniej do ulubionych. Nie wielm dokładnie ile czasu minęło ale tak jest. Te które pierwsze dodawałem mogę ocenic raz jeszcze. Czy to znaczy że punkty można sobie nabić podwójnie?

Ewagni
Dodany:22-10-2012 13:13

Ja też sprawdziłam i jest podobnie jak i Was,w tych sprzed miesiąca jest jeszcze dobrze,głosy są,ale np.na dodane do ulubionych w styczniu mogłabym głosować drugi raz,bo śladu po oddanym głosie nie ma,a głosowałam na pewno.

GraGor
Dodany:22-10-2012 13:15

Wiesz to już nie chodzi o podwójną punktację, tylko mam pytanie, gdzie znikają oceny? ?

GraGor
Dodany:22-10-2012 13:19

I jeszcze jedno, dodawałam również komentarze a oceny nie było, głosowałam drugi raz.

noara
Dodany:22-10-2012 13:27

Witajcie,mam pytanie,czy wasze tapety tak samo są nie dodawane na strone? wysłałam tu z 30 tapet,z tego dostałam ok 10 wiadomosci ,ze jakosc jest niezadawalajaca...a gdzie reszta moich tapet ? bo na swoim profilu mam tylko  jedną dodana tapetę..-pozdrawiam

qlka76
Dodany:22-10-2012 14:00

Noara - tapety które odrzucił administrator ze względu na jakość możesz próbować wrzucić do czyśćca. W ten sposób omijasz admina i poddajesz tapety weryfikacji użytkowników. Jesli użytkownicy pozytywnie ocenią twoje tapaty to zostaną umieszczone na stronie. Jeśli nie to zostaną odrzucone i znikają. Jesli anmin odrzuca to ich nie ma. Co dokładnie z nimi robią? Nie wiem. Pewnie usuwają.Miałem jednak raz taką sytuację że admin odrzucił mi tapety. Wstawiłem je do czyśćca i zniknęły. Napisałem do admina i odpowiedział mi że powinienem otrzymac wiadomość czy tapety zostały odrzucone w czyśćcu czy nie. Takiej wiadomości nie dostałem i do dziś nie wiem gdzie one poleciały i dlaczego. jak więc widac wszystko jest możliwe. Napisz do "osdset" to może tobie coś odpowie. Jesli kilku nas napisze w tym samym temacie to jest szansa że to sprawdzą. Może jest jakis problem techniczny. 

Valdis52
Dodany:22-10-2012 21:52

Przy konieczności kwalifikacji kilkuset tapet dziennie mogą zdarzyć sie sytuacje, że tapeta zostanie odrzucona, a wiadomość nie dotrze do dodającego tapetę. Odrzucenie tapety poza czyśćcem powinno z automatu generować wiadomość do osoby zamieszczającej, a tapetka jest po prostu kasowana. Jeśli tak się nie stało to może być jakiś błąd w skrypcie .

Nie wiem dokładnie jak generowane są wiadomości w przypadku odrzucenia tapety z czyśćca.Prawdopodobnie system czyśćca jeszcze jest w budowie bo jak widzicie sami jest jeszcze gorąca dyskusje na ten temat a w Tapeciarni webmaster bierze pod uwagę także głosy użytkowników. Choć niektórzy są niezadowoleni, że nie wszystkie i nie dość szybko - to trudno. 

Sugestia Qlki76 aby tapety odrzucone przez admina kierować ponownie  do czyśćca jest dobra. To jedyny sposób aby ominąć zdanie moderatora.Tu zdanie ostateczne mają użytkownicy. Warto jednak samemu przed ponownym wrzuceniem jeszcze raz zastanowić się czy warto słaby obrazek na siłę wpychać do serwisu.Warto porównać jego jakość  z tym co jest na stronie i samemu ocenić czy tapetka dorównuje jakością innym obrazom w Tapeciarni.

A oceny nie znikają !! Bądźcie spokojni.

Są zaliczane na konto danego obrazka, a każdy użytkownik może na ta sama tapetkę głosować ponownie po czternastu dniach. Pod tapetą wyświetlane są tylko ostatnio dodane głosy. Nie wiem jednak ile i po jakim czasie są nadpisywane przez następne nowsze.


GregKmk
Dodany:04-02-2014 11:00

Faktycznie można nabijać oceny podwójnie bo dzisiaj oceniłem wszystkie swoje tapety, a na pewno na którąś głosowałem wcześniej. Żeby nikogo nie urazić to w tym poście zamieszczam moją skalę ocen:

1 - nieporozumienie; jest złej jakości, nieciekawa, wcale mi się nie podoba, nie powinno jej tu być,
2 - bardzo zła; przedstawia coś zupełnie nieciekawego,
3 - słaba; nie wyróżnia się niczym ciekawym,
4 - ujdzie; nie jestem za ani przeciw,
5 - średnia; myślę, że tapeta nadaję się jako tło do pulpitu,
6 - niezła; tapeta ma potencjał,
7 - dobra; warto ją ustawić jako tło pulpitu, podoba mi się,
8 - bardzo dobra; jest ciekawa, interesująca, jestem jak najbardziej na tak,
9 - rewelacyjna; jest prawie idealna, jestem pod wrażeniem,
10 - arcydzieło; nic dodać nic ująć.

GregKmk
Dodany:04-02-2014 11:25

P.S. do ulubionych dodaje tylko prace autorskie, żeby w ten sposób podziękować wam za poświęcony czas i włożony wysiłek. Tym którzy wyszukują tapety w sieci mogę powiedzieć, że czasami udaje wam się znaleźć coś naprawdę ciekawego co też jakoś staram się docenić. I jeszcze jedna sprawa, a mianowicie dzięki za wpisy do mojego profilu i wybaczcie, że się nie odwdzięczę ale tego tematu za bardzo nie ogarniam.

PozdrawiamGrzegorz aka Greg_Kmk
http://gregkmk.deviantart.com/
http://facebook.com/GregKmk

osdset
Dodany:04-02-2014 17:42

jeśli najedzie się na wybraną gwiazdkę można by było dać taki opis, wtedy każdy by wiedział jaką ocenę dać
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Ja rozmawiam, z moją suczką ,jak z człowiekiem;.

Włącz

0.0177 sekundy, Godzina: 10:47:26, MEM:3188.1 KB