REKLAMA
Ostatni wpis: 30 sekund temu

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika kehan [link]

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

nexsummer Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ewik1 Wygrałem w konkursie Mem dnia

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Dom jest tam, gdzie jest twoje serce" [LINK], dodana przez ewik1 Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Dom porośnięty bluszczem, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminJuż za dwie godziny będzie wybierany najlepszy MEM dnia, dodaj włąsnego MEMa [LINK]

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Oddaj swój głos!
Autor
Postadmin


Dodany:28-11-2011 13:24, wejść:3412

Jeśli mamy prawo do głosu to czemu z niego nie skorzystać? Zwłaszcza, że teraz jest to takie proste wystarczy wejść w zakładkę Tapety->Oceń nieocenione tapety i do woli krytykować i oczywiście nagradzać ;-) wszystkie tapety swoimi głosami. Ocenie możemy poddać najnowsze tapety bądź cofnąć się trochę wstecz gdy tych nowych nam już zabraknie. Aha abyście nie sugerowali się swoimi uczuciami ukryliśmy w tym panelu kilka mało istotnych informacji. Mianowicie kto dodał ocenianą tapetę oraz jakie głosy oddali inni użytkownicy. Tak więc z problemem jaki głos oddać pozostajecie sami ze sobą, swoim gustem i upodobaniami. No prawie sami bo tylko ja mogę poznać Wasze oceny aby były sprawiedliwie przydzielane.

admin
Dodany:29-11-2011 09:59

Dodaliśmy jeszcze jedną opcję w "Oceń nieocenione tapety" a mianowicie

"Oceń tapety w które mają mniej niż 2 głosy" pokazuje wszystkie tapety które nie były ocenione wogule lub tylko raz. Takich tapet do ocenienia pozostało 26 000 więc zapraszam do oceniania ponieważ dużo tapet perełek czeka na odkrycie i wypromowanie.


Valdis52
Dodany:29-11-2011 10:20

Rozumiem powody dla ukrycia informacji o których napisano w powyższych postach.
Jednak bardzo istotną informacją wpływającą na ocenę jest w moim przypadku format zamieszczonej tapetki i możliwośc obejrzenia jej w naturalnej wielkośći aby ocenic jej wartośc techniczną.Niestety puszczane są czasem do serwisu przez moderatora straszne knoty techniczne a na miniaturce tego nie widać.
Na miniaturce nie da się ocenić także czy rozmycia i nieostrości mogą być działaniem celowym czy są tylko niedstatkami technicznymi obrazu.
Oczywiście wiadome jest, że przy seryjnej ocenie wielu prac nie wszystkie otwiera się do pełnego formatu, ale taka możliwośc jest konieczna bez przechodzenia przez dodatkową podstronę bo trwa to dośc długo.

admin
Dodany:29-11-2011 15:47

zmieniliśmy troszkę system działania skryptu. Od teraz pokazuje się 12 losowych tapet na które nie oddałeś głosu, po kliknięciu w obrazek przenosi do tapety w nowym oknie, i dopiero wtedy można zagłosować.

Wydłuży to trocę czas głosowania lecz nie zależy nam na bezmyślnym głosowaniu na czas, dodatkowo do każdej tapety można dodać komentarz oraz dodać ją do ulubionych (ilość komentarzy oraz ilość fanów tapety ma spory wpływ na pozycję takiej tapety)

W poprzedniej wersji byłoby tylko głosowanie.

Czekam na informację, moze dać więcej niż 12 tapet ?


annaspyrka
Dodany:29-11-2011 17:46

Nim zajrzę  na w/w opcje zwróceę się do wszystkich którzy głosują.
Kochani jeśli nie podoba wam się tapeta, oceńcie ją według własnego uznania i to zrozumie 
jednak nie oceniajcie prosze tapet tylko dlatego że jest konkurs dla nagrody!!! i na coś zagłosować trzeba byle by punkty zdobyć.
Admin wszystko na to wskazuje że co nie które osoby tak właśnie robią, co więcej oceniając nie tapetę ale usera a to już jest nie zdrowa konkurencja. Spotyka to naprawdę dobre tapety które miały bardzo wysokie notowania i bardzo duże oglądalności  oraz pobrania.
Jęsli ma się właśnie po to głosować, uważam  lepiej nie głosować wcale , delikatnie mówiąc aby na siebie nie zwracać uwagi i nie kompromitować się!!!
Valdi, Karola i inni jeśli się mylę poprawcie mnie proszę, zapewne wiecie o czym mówie bo i nie jedną z was to spotkało, pozdrawiam Ani.

annaspyrka
Dodany:29-11-2011 18:41

Adminku!  Zakładka " Oceń nie oceniane" to świetna rzecz, ale uwaga pod nimi uważam  że nie ma miejsca, ja głosuje na nie tak jak naprawde czuje i co widze i tylko dlatego że większość głosów oddam na dziesięć bo w moim mniemaniu na taką ocenę zasługują Ty mi punkty odejmniesz, sory ale to nie ma sensu!Pozdrawiam Ani.

admin
Dodany:29-11-2011 20:12

Zakładka ma na celu pokazanie tapet na któe nie oddało się jeszcze głosu, dla niektórych to przydatka rzecz. 

Natomiast co do napisu pod tapetami, jest to tylko informacja, ostrzegająca nieświadomych użytkowników którzy chcą kombinować i dodawać bezmyślnie głosy. Widzę ze dodajesz 10 i dobrze ale nie dajesz tych ocen "słabym tapetą". Więc nie masz co się martwić ze usuniemy Twoje głosy


admin
Dodany:29-11-2011 20:35

zapomniałem dodać że w " Oceń nie oceniane" są wszystkie tapety do oceniania, więc jadąc po kolei jakie się wyświetlają nie dało by rady wygnerowć same 10, 5 albo 1. Losowo też nie da się oszukać bo to widać.

piesiulek
Dodany:29-11-2011 20:52

A czemu zostało to zmienione? Bo wczoraj jeszcze było tak jak w opisie. Tapeta z oceną i można klikąć - dalej, a teraz to sie losują tapety po prostu nie oceniane, po 6 i trzeba klikać. :/ Równie dobrze można głosować starym sposobem ^^ Wkurzam mnie klikanie w każdą, fajnie było tak jak było wczoraj bo:
- ładowało mi się wszystko 10x krócej
- nie widać było właśnie autora itp.
- nie trzeba było się decydować na tapetę do ocenienia, bo się wyświetlała 1 a teraz 6 :/
Ja np. jak oceniam to wybieram zawsze te najładniejsze,  nie chce dawać niskich głosów, a tak to trzeba i 9 i 3


annaspyrka
Dodany:29-11-2011 22:30

Ok. Dziękuje uspokoiłeś mnie,pozdrawiam Ani.

Valdis52
Dodany:30-11-2011 07:03

Pomysł Admina podoba mi się.Poprzedni z jedna tapetką też nie był zły tylko brakowało niektórych informacji.
Aby lepiej zrozumiec decyzje podejmowane przez Admina proponuję nowym userom odwiedzenie zamkniętego juz wątku "Głosy i głosowanie" w dziale "HYDE PARK" naszego forum.
Tak rodził sie sposób głosowania i zastrzeżenia, których jak widzę trzyma się Admin.
(Szacunek i podziękowanie za konsekwencję)
Powstały one w dyskusji z nami przy czasami nawet ostrych sporach.
Część dyskusji szła wiadomościami na privie więc tego zapisu już nie ma.
A tak po krótce to temat głosowania powstał w momencie wykorzystywania tego mechanizmu przez niektórych userów do szkodzenia i toczenia prywatnych wojenek z innymi userami.Serie jedynek miały być dla niektórych sposobem ukarania kogoś lub odreagowania głupty albo jakichś innych fobii czy kompleksów.
Współnie z Adminem wypracowaliśmy system obronny i do teraz działa to dobrze.

piesiulek
Dodany:30-11-2011 18:17

Nie rozumiem... Głosując patrząc na osobę i dawać w zależności od niej 1 albo 10, to trzeba mieć chyba jakiś kompleks :/ Ja najpierw oceniam, na dodawacza nigdy nie patrze, chyba że ustawiam sobie tapete na pulpit lub do ulu. to wtedy patrze kto dodał taką fajną.
Co do wyświetlania danych przy 1 tapecie w "oceń nieocenione" to można było w celu informacji kliknąć...
Nadal nie rozumiem czemu zostało to zmienione i jestem za wyświetlaniem się jednej tapety bez informacji na którą można kliknąć - ocenienia w tym samym oknie co sie wyświetliła i przewinąć dalej.
A jeżeli to było z czymś niezgodne, to dlaczego na początku (przy jednej tapecie) było tak jak było i jeszcze na dodatek wysyłali e-maila z informacją :/ Tylko po to żeby to zmienić?

Valdis52
Dodany:30-11-2011 20:59

Tak droga Magdo !
Byli tacy userzy którzy  - jak to określiłaś _ "mieli kompleks".
Nie patrzyli w ogóle na to co i jakie jest na tapecie tylko otwierali tapetki konkretnej osoby i jak leci sypali jedynki. Nie mieli przy tym nawet odwagi zalogować się.
Na szczęście numer IP w sposób jednoznaczny podpisywał takie zachowanie i musiało się to skończyć banem dla takiego trolla i ustaleniem takich a nie innych zasad.

annaspyrka
Dodany:01-12-2011 01:43

Valdi jak zwykle nie zawodny, dziękuję Ci bardzo serdecznie za merytoryczne wyjaśnienie owej sprawy w imieniu własnym i koleżanek, i mama nadzieję że takie głosowanie już się nie powtórzy! Pozdrawiam cieplutko Ani.

karolla007
Dodany:01-12-2011 11:19

Hmm moim zdaniem pierwsza wersja oddawania głosów była lepsza,ponieważ nie było widać na kogo tapetę się głosuje więc nie był oceniany user tylko tapeta

beti0x
Dodany:02-12-2011 12:31

Też tak uważam, bo zauważyłam, że niektórzy głosowali według upodobania usera, a nie na tapetę

piesiulek
Dodany:02-12-2011 16:27

No to bez sensu tacy ludzie :/

Ja chcę stare głosowanie kiedy widać 1 tapete a dodawacza nie! : D

Anka01
Dodany:05-01-2012 22:37

Tak,mam ulubione osoby,których tapety komentuję i oceniam.Natomiast oceniam wszystkie,które według mojego gustu są warte dobrej oceny,nie oceniam tapet które omijam.Bawię się tak jak uważam za stosowne,czy mogę?,a może nie? Nie oceniajcie w stylu''mają kompleksy'',''no to bez sensu tacy ludzie''/ ? / ,moim zdaniem są to inwektywy niepotrzebne.Tyle tytułem komentarza.Jeżeli mogę włączyć się do waszej rozmowy-popieram propozycję Karoliny/karolla 007/.Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie tapety.

Valdis52
Dodany:31-03-2012 17:07

System działa od wielu miesięcy. Skoro nie ma dalszych uwag zamykam temat.
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Twoja pewność siebie, jest wzmocniona przez samotność .

Włącz

0.0298 sekundy, Godzina: 11:08:07, MEM:3207.84 KB