REKLAMA
Ostatni wpis: 1 sekund temu

janeks Mój nowy komentarz do mema [link]

Ewa15 Mój nowy komentarz do tapety [link]

nexsummer Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ewik1 Wygrałem w konkursie Mem dnia

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Ostatni wpis: 33 minut temu

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Dom jest tam, gdzie jest twoje serce" [LINK], dodana przez ewik1 Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Dom porośnięty bluszczem, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminJuż za dwie godziny będzie wybierany najlepszy MEM dnia, dodaj włąsnego MEMa [LINK]

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Opcja sprawdzania tapet 1:1 poza poczekalnią
Autor
PostkochanyUrwis


Dodany:27-11-2016 19:00, wejść:2613

Do wiadomości wszystkim userom. Krzyś stworzył dodatkową opcję sprawdzania jakość tapet w 1:1 poza poczekalnią.Teraz można sprawdzać jakość 1:1 jeszcze przed dodaniem tapety .Krzysztof dzięki..super sprawa

Kasiakasia
Dodany:27-11-2016 19:05

Tak, można też sprawdzać jakość dodanych już tapet. Przydatna opcja

radoslaw
Dodany:27-11-2016 19:37

Tak bardzo przydatna

beti0x
Dodany:27-11-2016 22:28

Można sprawdzać jakość tapety przed dodaniem... super przydatna opcja

tomelo
Dodany:27-11-2016 23:36

Gdzie jest ta opcja?

Andre1968
Dodany:28-11-2016 00:55

Przy dodawaniu tapety, tam gdzie podajesz opis do tapety, to zaraz pod tabelką jest: sprawdź jakoś tapety 1:1

tomelo
Dodany:28-11-2016 11:28

No, tak. Opcja taka jest. Ale czy w ten sposób pozbędziemy się prac słabej jakości? Chyba nie. W ten sposób możemy tylko zobaczyć tapetę w powiększeniu. Nic więcej. A później, w zależności od gustu, wymagań i upodobań dodającej osoby, wrzucić.
Ale dobre i to ;-)

kochanyUrwis
Dodany:28-11-2016 11:39

Przeciez o to chodzi dodającym,żebyśmy przed dodaniem mogli sprawdzic jakosc tapety w powiększeniu.

tomelo
Dodany:28-11-2016 11:49

Tak. Ale to przecież każdy może sobie sprawdzić bez Tapeciarni, na swoim komputerze, prawda?
Możliwość została stworzona. I OK. Ale czy to sprawi, że tapety gorszej jakości nie będą dodawane? Wątpię ;-)

markoniczek
Dodany:28-11-2016 12:12

Jeżeli jakośc jest dobra , to jeszcze może odpaść  z kilku innych powodów. : Nie nadaje się na tapetę .Słaby wygląd tapety itp. 
Selekcja jak na profejonalnych stronach. 

thean
Dodany:28-11-2016 12:29

Przecież to jest profesjonalna strona, to i selekcja musi taka być...

markoniczek
Dodany:28-11-2016 12:41

Profesionalna? A jeszcze niedawno cztatałam: to tylko zabawa. Większość z nas  to laicy, którzy nie ukończyli szkół ani nawet kursów w tej dziedzinie, więc co wymagać? A pobierajacy tapety zwracają uwage aby była ładna, kolorowa itp. 

kochanyUrwis
Dodany:28-11-2016 12:48

Tak Ulcia..tapeciarnia to dwie strony..jedna dodajacy, druga pobierający. Tym dodajacym podnosi się poprzeczkę, chcąc aby przybliżyć ich jaknajbardziej do profesjonalizmu.Pobierajacy to wszyscy , jedni wybierają ładne, kolorowe , drudzy o najlepszej jakosci a jeszcze inni oby tylko cieszylo oko.

thean
Dodany:28-11-2016 12:55

A jakie szkoły, o czym Ty mówisz?  Łączenie przyjemności z pożytecznym nie musi zaraz oznaczać dodawania byle czego. Wystarczy odrobina dobrego smaku, jakiegoś tam poczucia piękna i estetyki i już można zrobić coś fajnego. Z resztą ja sobie nie przypominam, żeby Admin kiedykolwiek pisał, że dla niego to zabawa. Jeśli userzy nie chcą tego zrozumieć, to muszą sobie poszukać innej strony, na której panują inne zasady. No niestety, nikt nie mówił, że będzie łatwo...

markoniczek
Dodany:28-11-2016 13:11

Więc ja należę do tej drugiej kategorii. Nigdy nie interesowałam sie fotografowanim profesionalnie, zdjęcia cykam do albumu rodzinnego.  Oczywiście jest wiele stron z pieknymi tapetami więc pobieram je i dodaję na tapeciarnię z nadzieją iż ucieszą oko co niektórych. niestety  administratorzy strony mają inne zdanie.Then, wszyscy jesteśmy przede wsystkim ludzmi i... bądzmy nimi.To , że potrafisz zrobic zdjęcia lepiej od innych nie upoważnia Cię do tego aby każdego pouczać. Ostatnio robisz to nagminnie. A ja sobie nie życzę i prosze nie pisz mi o innych stronach. Jeżeli znajdę dobrego informatyka może założe swoją ... kto wie ;)  A  póki co jestem na tapeciarnia.pl   

thean
Dodany:28-11-2016 13:28

No to jesteśmy wszyscy na Tapeciarni i wszyscy musimy się dostosować, a nie tylko marudzić... Nikogo nie pouczam,  tylko zwracam uwagę ja stanowisko Administracji, do którego i ja muszę się dopasować. Nigdzie nie pisałam o profesjonalnym robieniu zdjęć, tylko o profesjonalnej stronie z tapetami,  do której Krzychu dąży i wcale Mu się nie dziwię.
Po to jest dodawanych tyle narzędzi, żeby ułatwić pracę tym, którzy sami nie umieją zrobić różnych rzeczy na swoim kompie, widzę że strony Administracji dużą pomoc, i wiele niezadowolenia że strony userów...

ann1
Dodany:28-11-2016 15:20

Tomelo napisał cyt:

"Możliwość została stworzona. I OK. Ale czy to sprawi, że tapety gorszej jakości nie będą dodawane? Wątpię ;-)"


Nie ma co wątpić, bo chyba widać ile jest dodanych do poczekalni, a ile wchodzi i ile odpada. 

Thean napisała cyt:

"Jeśli userzy nie chcą tego zrozumieć, to muszą sobie poszukać innej strony, na której panują inne zasady."


Hmm...kiedyś czytałam podobne słowa, może inaczej ułożone, ale sens ich był ten sam, z tą różnicą że były to słowa właścicielki portalu, a nie użytkownika. No i był to strzał w kolano, bo za mojej bytności około 30 użytkowników dodawało tam dziennie swoje teksty, obecnie portal jeszcze dycha, ale jak w ciągu dnia trzy osoby dodadzą jakiś tekst, to jest bardzo dobrze, czasem jest jeden, a dość często bywa że nie ma ani jednego. Użytkownicy wzięli sobie jej słowa do serca i stworzyli własny portal na którym życie tętni, a u niej portal gaśnie. Owszem przychodzą tam nowi, ale jak szybko przychodzą to jeszcze szybciej odchodzą.

 
Co do opcji, bo o niej w temacie mowa, to myślę że jest bardzo przydatna i to zapewne dla wielu z nas. 

thean
Dodany:28-11-2016 15:31

Mnie to się wydaje, że jednak lepiej dodać mniej, a dobrej jakości , niż zasypywać stronę wszystkim co się w necie znajdzie , dobra jakość obroni się sama. Nie sądzę, żeby Admini siedzieli i z braku zajęć odrzucali tapety userom, tak dla hecy, bo Im się nudzi i lubią robić na złość ...

ViolaLidia2
Dodany:28-11-2016 15:41

Hmmm, ja tak sobie myślę, że niepotrzebne jest uczucie urażenia. Budujemy stronę pod czyimś kierownictwem. Staramy się. Oprócz relaksu jaki tu możemy znaleźć (oczywiście kto chce) część z nas podejmuje chęć dodawania tapet, pisania komentarzy. No więc dodajemy i... szukamy. Wybieramy z różnych portali te co według nas są super. Nie pakujemy tu wszystkiego jak leci. Robimy swój własny przesiew. Tak samo robi Szef. Robi przesiew tego co mu pokazujemy. .........                
O co tu się obrażać czy kłócić. Odrzucono mi tapety, nie dodano z różnych powodów. Dodając do poczekalni (moim zdaniem świetne) tapety liczę się z tym, że nie wejdą na stronę. Tak tu było, jest i myślę, że będzie. Normalnie w świecie się z tym godzę. Jedni dodają je do albumu, inni poprawiają i dodają jeszcze raz, jeszcze inni zostawiają sobie.  
Niby przyjmujemy słowa krytyki - czasem nawet w wypowiedziach walczymy o szczerość w wypowiedziach a potem z tego wynikają niesnaski. Wychodzimy z założenia: "popatrz - tej dodano góry a moje odrzucono, a przecież są o niebo lepsze". A skąd wiemy czy lepsze? A może szczyty są u tej dodanej całe a u tej odrzuconej obcięte? Fajnie było jak pisano czemu tapeta nie dodana z uzasadnieniem. Ja rozumiem, że tapeta nie nadaje się to znaczy, że zamysł Szefa do tworzenia jest inny. Nie chce tu zdjęć "pstrykanych w locie", tapet z szumem, zdjęć nie dopracowanych bo faktycznie nie każde zdjęcie jest tapetą. 
Tak samo uważamy my sami, szukając i eliminując te, które dodajemy lub nie dodajemy do Tapeciarnii.   

ann1
Dodany:28-11-2016 15:47

Thean, ale ja nie neguję jakości czy że ktoś z nudów odrzuca itp., tylko wydaje mi się, że napisanie userom, że jeśli im nie odpowiada, to muszą sobie poszukać innej strony, nie jest na miejscu w dodatku napisane przez usera takiego jak my. 

thean
Dodany:28-11-2016 16:10

No może i źle się wyraziłam, nie miałam na myśli sugerowanie opuszczenia strony, tylko zwyczajnie sprawę, że można gdzie indziej wrzucać wszystkie zdjęcia - bo można i też to, że jak mnie się nie spodobają zasady , to nie mam pretensji do właściciela , bo przecież nikt mnie tu na siłę nie trzyma. Racja Aniu, mogło to źle zabrzmieć i za to przepraszam.
Ale  sugerowanie, że Admini siedzą tutaj , żeby wyrzucać tapety jak nie z jednego powodu, to z innego -  byle wyrzucić - też jest nie za bardzo ... Robią naprawdę kupę dobrej roboty z korzyścią dla strony, bo im zależy, a nie dla zabawy ....

ewik37
Dodany:28-11-2016 16:29

Dobra opcja rzeczywiście przydatna ,dzięki Krzysiu!

osdset
Dodany:28-11-2016 16:38

Naszym celem jest dodawanie tapet, aktualnie 70% przechodzi, dużo użytkowników nauczyło się dodawać tapety, czasami piszemy czemu tapeta została usunięta aby użytkownik dokładnie wiedział czemu odpadła i na co ma zwracać uwagę.

Wszystkich tapet nie możemy opisywać bo bym nam czasu nie starczyło, dodam że przez selekcję przechodzi 70-120 tapet dziennie.

GraGorek
Dodany:28-11-2016 17:32

A ja nie wiem gdzie sprawdzic  jakosc 1:1 tapety  

Kasiakasia
Dodany:28-11-2016 17:35

Podczas dodawania tapety Grażynko

GraGorek
Dodany:28-11-2016 17:36

No tak Kasiu tylko tam nie ma 1:1

Kasiakasia
Dodany:28-11-2016 17:40

Kiedy już prześlesz tapetę, jest tam "zobacz jakość zdjęcia w skali 1:1"

GraGorek
Dodany:28-11-2016 17:44

Ale już po dodaniu ?  A ja myślałam, że jest przed dodanie do poczekalni

Kasiakasia
Dodany:28-11-2016 17:49

Podczas przesyłania zdjęcia i opisywania, jeszcze zanim wejdzie do poczekalni, ale po dodaniu też - "sprawdź jakość tapety". Tak i tak można

GraGorek
Dodany:28-11-2016 17:59

Aha to teraz wiem Dzięki Kasiu

Kasiakasia
Dodany:28-11-2016 18:04

Proszę bardzo

tomelo
Dodany:28-11-2016 18:36

ann1 napisała:
"... chyba widać ile jest dodanych do poczekalni, a ile wchodzi i ile odpada." (cyt.)

To nie jest efekt dodania opcji sprawdzania jakości tapet w skali 1:1, tylko bardziej rygorystycznej segregacji prac, co w dalszym ciągu czynią przecież moderatorzy.
Nie neguję, że opcja ta jest zła. Przeciwnie. Jest OK. Ale nie jest żadnym gwarantem poprawy jakości wrzucanych tapet.

kochanyUrwis
Dodany:28-11-2016 19:59

Nic nie jest i nie bedzie najlepszym gwarantem, nawet najlepsza opcja ktora sama pokazywałaby miejsca z defektem.Kilka wieczory wstecz z ciekawosci przelecialem tapety z poczekalni na opcji 1:1. Bylem w szoku co zobaczylem..w większosci byly tapety z szumami..kilka naprawdę tragicznych.I do jakiego doszedlem wniosku widzac taką sytuację? Odniosłem wrazenie że mogą być dwa powody..1) userzy dodają bez korzystania opcji 1:1, 2) może nie rozumieją co to szumy, nie starają się wpatrywac w tapetę. Przeciez po otwarciu 1:1 bardzo dobrze widać kazdą nieprawidłowośc. Może za bardzo pędzimy do przodu, chcemy szybko i dużo.Tak się nie da, trzeba zwolnić i bardziej przyjrzeć się temu co robimy.

osdset
Dodany:28-11-2016 20:38

Masz racje urwis, nie wszyscy zdawali sobie sprawę. Dlatego stawiamy na edukację i informowanie.

tomelo
Dodany:28-11-2016 21:41

Panowie! Ale nie tylko szum jest wykładnią jakości!
Zapominacie o ważniejszych aspektach. Np. o walorach artystycznych.
Powiem więcej: fotograficy czasami dodają szumu programowo, aby uzyskać lepszy efekt przekazu, dynamiki i klimatu.
Ja mam wrażenie, że tylko pod tym aspektem są tutaj oceniane zdjęcia.
Nie tak, panowie, nie tak!

http://www.tapeciarnia.pl/fotki/d/393_1480025154_5869.jpg
http://www.fotoik.pl/zdjecia_2015/52362-20161127183016.jpg

ViolaLidia2
Dodany:28-11-2016 21:44

Tomaszu, nie każdy efekt artystyczny  fotografii  jest wykładnią do dobrej tapety, niestety.... Nie tak Tomaszu, nie tak !

tomelo
Dodany:28-11-2016 21:49

Violetta, co byś powiesiła u siebie na ścianie: obraz Leonadra da Vinci, czy seryjną postprodukcję z marketu?

kochanyUrwis
Dodany:28-11-2016 21:51

Patrząc na pobrania mozna stwierdzic, że kazdy szuka tapety pokazujacej jakis piekny widok, wyraźnej, kolorowej.  Ja i wieeeeeelu pobierających mało patrzą na walory artystyczne, tylko na cos fajnego, ładnego i żeby było dobrze widac na pulpicie.Walory artystyczne były i na nie zwracano uwage, na wystawie prac Grazyny Tomelo masz troche wiedzy o fotografii i przez cały czas sie tym popisujesz..uwierz mi mam wielu znajomych , ktorzy pobieraja tapety z tej stronki (nie w celu przerzucenia na inna stronkę) a w celu upiekszenia swoje pulpitu i nikt az tak nie zagłebia sie w wiedzę o danej tapecie.Podoba sie, pobiera, nie te np. góry to tamto jezioro, nie auto w kolorze białym to czarne, bo fajnie wyglada na pulpicie..ot i cała mądrośc tej drugiej strony tapeciarni , czyli tych pobierających

ViolaLidia2
Dodany:28-11-2016 21:53

Na obraz Leonarda da Vinci mnie nie stać, reklam nie lubię  - powiesiłabym to co mi się podoba. Niekoniecznie z efektem artystycznym fotografii, może być nawet kreskówka ale w dobrym guście. Na pewno nie zaszumiona, nie zniekształcona, nie ziarnista bo oczy też muszą odpocząć Tomku.

tomelo
Dodany:28-11-2016 21:54

Urwis. Bo ten "artyzm" działa na ludzi podświadomie. Im go więcej w zwykłej niby fotografii, tym łatwiej jest przyswajalny przez ludzki mózg i jego wyobraźnie.
Ten byle czego nie łyknie ;-)

tomelo
Dodany:28-11-2016 21:55

Violu! Kreskówka w dobrym guście to właśnie artyzm ;-)


kochanyUrwis
Dodany:28-11-2016 21:56

Dokładnie tomelo..kazdy wybierze to dla siebie co lubi i chcialby na to patrzec przy kazdym odpaleniu kompa

ViolaLidia2
Dodany:28-11-2016 22:01

Więc proszę więcej Tomku uwag w kierunku artyzmu dla spokoju oczu. Twoje upodobania i wskazówki są z pewnością cenne lecz ja pozostanę przy prostym artystycznym przekazie, jak zauważyłeś - on również istnieje. Te ważniejsze aspekty dla dynamiki (jak zacytowałam poniżej) osobiście do mnie nie zawsze przemawiają. 
      "Zapominacie o ważniejszych aspektach. Np. o walorach artystycznych.Powiem więcej: fotograficy czasami dodają szumu programowo, aby uzyskać lepszy efekt przekazu, dynamiki i klimatu"

tomelo
Dodany:28-11-2016 22:06

Ja nie chcę Was uświadamiać w tematach artystycznych.
Mi chodzi o to, że nie szumy są odzwierciedleniem obrazu. A tutaj tylko one są kryterium jakości. Tylko szumy!
Nic więcej!

ViolaLidia2
Dodany:28-11-2016 22:07

Nie zgadzam się z Tobą Tomku, odrzucono mi tapety z zupełnie innych powodów. 

tomelo
Dodany:28-11-2016 22:16

Może dlatego, że nikt tu jeszcze nigdy nie wspomniał o takich aspektach jak: naturalne kolory, ostrość, głębia, kadrowanie, czy o czymś, co może być dla Was surrealistycznym aspektem, a mianowicie o  kompozycji obrazu?
Jak mówiłem wielokrotnie, jakość to nie tylko szum!

ann1
Dodany:28-11-2016 22:17

Grania, tak to właśnie odebrałam. Każdemu może zdarzyć się że chce coś innego powiedzieć, a inaczej wyjdzie...rozumiem.

Tomelo napisał cyt:

"To nie jest efekt dodania opcji sprawdzania jakości tapet w skali 1:1, tylko bardziej rygorystycznej segregacji prac, co w dalszym ciągu czynią przecież moderatorzy.
Nie neguję, że opcja ta jest zła. Przeciwnie. Jest OK. Ale nie jest żadnym gwarantem poprawy jakości wrzucanych tapet."


Zgadza się, że to jest efekt segregacji tapet, a dodana opcja 1:1 oczywiście nie jest gwarancją że każda sprawdzona tapeta przez dodającego będzie dobra jakościowo. Początki zawsze są trudne, a pewnie z czasem będzie coraz lepiej i myślę, że to właśnie dzięki tej opcji miedzy innymi.

tomelo
Dodany:28-11-2016 22:20

Ania. Ja też mam nadzieję, że omawiana tu opcja będzie pomocna. Ale, tak na prawdę, wszystko zależy od userów :-)

ann1
Dodany:28-11-2016 22:21

Tomku, na wszystko potrzeba czasu

kochanyUrwis
Dodany:28-11-2016 22:23

tomelo trudno nie mowić o szumach , jak pomimo dodatkowej opcji wrzucane sa tapety o takiej jakości
http://www.tapeciarnia.pl/podglad_img.php?p=422770
może najpierw trzeba nauczyc sie zauważac taka jakośc a pozniej mowic o walorach artystycznych

ViolaLidia2
Dodany:28-11-2016 22:25

No własnie Tomku, z tego powodu są też odrzucane.... kadr, przebarwienia, kolory, ostrość, nie tylko szum. Może gdybyś dodawał więcej tapet to byś to zauważył. Oczywiście pod warunkiem, że zostałyby odrzucone - wtedy przeczytałbyś... dlaczego                          Nie wiem dlaczego tego szumu tak bardzo się uczepiłeś. 

lilulek
Dodany:28-11-2016 22:26

Czytam to wszystko i zupełnie straciłam orientację, czy Tapeciarnia to wystawa artystyczna, czy tapety na pulpit komputera.

edidan
Dodany:28-11-2016 22:29

Lilulek napisałaś krótko i prawdziwie całkowicie się z tobą zgadzam

kochanyUrwis
Dodany:28-11-2016 22:36

Tez się z tym zgadzam..tapeta powinna być dobrej jakosci.Nigdzie nie jest napisane że musi być to dzieło artystyczne.Ale coż..to caly tomelo..ma okazję popisać się swoją wiedzą na temat fotografii

tomelo
Dodany:28-11-2016 22:39

KochanyUrwisie. Problemem tej tapety (?) nie są szumy. To jest, w ogóle, bardzo złe zdjęcie. Tak na prawdę, nie przedstawia nic! Jak się dostało, nie wiem ;-)

Viola. To nie ja się uczepiłem szumów. To Wy cały czas o nich mówicie. Ja cały czas twierdzę coś zupełnie odmiennego - że szumy nie są najistotniejszym elementem obrazu.

Lilulek. Czy pulpit komputera to jest coś gorszego niż ściana własnego mieszkania? Patrzysz na ekran monitora bardzo często. Chcesz mieć byle co na tapecie? Choćby to, co zapodał Urwis? http://www.tapeciarnia.pl/nowe/1480351892_54.jpg

lilulek
Dodany:28-11-2016 22:53

Oczywiście, że nie chcę mieć na pulpicie byle co, musi być ładne, ładnie się prezentować. Ale nie wierzę , żeby pobierający tapetę sprawdzał tak dokładnie tapete, która się podoba pod względem artystycznym.

tomelo
Dodany:29-11-2016 22:09

Osobną, może ważniejszą sprawą niż ów 1:1 jest znajomość tematu i kompetencja moderatorów przeprowadzających selekcję tapet. Ta wydaje mi się zbyt niska, niestety. 

admin
Dodany:30-11-2016 09:32

Co Ty Tomelo możesz wiedzieć o kompetencjach osób, których nie znasz? Takie wypowiedzi są kompromitujące ale dla Ciebie. Moderatorzy wypełniają tylko obowiązki im przydzielone, a to szef ustala jaki poziom tapet w danym momencie przechodzi i jak mocną selekcję robić, bo nie sztuką jest 90% tapet usunąć i pokazać Wam te 10% najpiękniejszych tapet.

tomelo
Dodany:30-11-2016 12:44

No, jeżeli przechodzą takie tapety jak zapodał KochanyUrwis, to coś nie tak jest z poziomem selekcji.
Przypomnę: http://www.tapeciarnia.pl/podglad_img.php?p=422770
To raczej skompromitowała się osoba, która to zdjęcie przepuściła, nie ja.

kochanyUrwis
Dodany:30-11-2016 13:49

Tomelo widać że mało zorientowany jesteś..wyprowadzę Cię z błedu..ta tapeta ktorej link podalem nie była z bazy..byla to tapeta z poczekalni..oczekująca na selekcję. Po selekcji zostala odrzucona.Podając jako przyklad tę tapetę, mialem na myśli userow wrzucajacych tapety .Chodziło o to , że mowisz duzo o różnych walorach a userzy podstawowych( dobrej jakosci) nie potrafią odróżnić.W moim wczesniejszym poscie nie chodzilo o moderatorow a o userow wrzucających tapety( też nie o wszystkich bo niektorzy potrafią odróżnić tapetę dobrej jakosci od złej)

tomelo
Dodany:30-11-2016 14:08

No to zrypałem. Przez Ciebie, he he  ;-)
Ale co tu dużo szukać. W poniższym zdjęciu szumu nie ma. Ale ostrości też, he he.
To jest przykład, że zbyt mocną wagę przykłada się do szumu, a nie patrzy na inne rzeczy. Jak choćby ostrość. Wydaje mi się, że lepsze obrazy są odrzucane, bo "szum".
http://www.tapeciarnia.pl/edycja,273646

janeks
Dodany:30-11-2016 16:43

Kamień z serca, jak to fajnie, że nie mam problemów z dodawaniem tapet.
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Niedługo będziemy, szukać takich miejsc.

Włącz

0.0258 sekundy, Godzina: 10:34:38, MEM:3315.6 KB