REKLAMA
Ostatni wpis: 1 minut temu

Bodzio1 Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

magdammh Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ann1 Moja tapeta została dodana [link]

Piksel002 Moja tapeta została dodana [link]

ViolaLidia2 Moja tapeta została dodana [link]

Ostatni wpis: 1 minut temu

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Amsterdam zimową porą, dodana przez Bodzio1 Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Amsterdam zimową porą, dodana przez Bodzio1 Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Amsterdam zimową porą, dodana przez Bodzio1 Gratulujemy!

adminJuż za dwie godziny będzie wybierany najlepszy MEM dnia, dodaj włąsnego MEMa [LINK]

ann1No to i na mnie już czas, pozostającym dobrej nocy życzę :)

Forum > Hyde Park > Pan Krzysiu - 29 lutego
Autor
Postjaneks


Dodany:01-03-2015 17:47, wejść:891

29 lutego – horoskop ogólny

Ostrożność i małomówność to najważniejsze cechy człowieka urodzonego w dniu 29 lutego. Druga  z nich wynika z tej pierwszej, gdyż człowiek ów bardzo dba, by nie wypowiadać słów, których mógłby później żałować, wyznając zasadę, że „mowa jest srebrem, ale milczenie złotem”.

Jest osobą bardzo prawą i szlachetną, wyróżnia się swym humanitarnym usposobieniem i wielką życzliwością, która okazuje w stosunku do każdego, z kim się spotyka. Ma stałe zasady moralne, których nie łamie ani nie obchodzi bez względu na okoliczności, gdyż zdaje sobie sprawę z tego, iż takie postępowanie niechybnie sprawiłoby, że straciłby do siebie szacunek, czyli rzecz dla niego najważniejszą.


janeks
Dodany:01-03-2015 17:47

Ceni sobie samotność, choć też nie można go nazwać odludkiem. Ma ciekawe zainteresowania, które czynią go człowiekiem oryginalnym i wyróżniającym się na tle otoczenia, bo praktycznie nikt z jego środowiska ich nie podziela. Mianowicie, interesuje się wszystkim, co tajemnicze, ukryte przed wzrokiem przeciętnych ludzi, wręcz mistyczne.

Wydaje mu się, że posiada zdolności konieczne do odkrycia prawdy o świecie pozazmysłowym i marzy, by być pierwszym człowiekiem, który tego dokona. Większość swoich działań podporządkowuje temu właśnie celowi – poszukiwaniu prawdy. Trzeba przyznać, że ma wielkie predyspozycje do takich właśnie działań, bo umie obserwować otaczający go świat i wyciągać z tych obserwacji jak najbardziej trafne spostrzeżenia oraz mądre wnioski.


janeks
Dodany:01-03-2015 17:48

Ponadto posiada nieprzeciętną intuicję, dzięki której umie przenikać rzeczy ukryte przed większością ludzi. Jego intelekt także jest niepospolity – analityczny i zdolny do rozkładania wszystkich zjawisk na czynniki pierwsze, więc człowiek ten widzi przyczyny tam, gdzie inni widzą tylko skutki i potrafi odpowiedzieć na większość pytań, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi.

Jednak to ciągłe zagłębianie się w szczegóły i zgłębianie tajemnic nie zawsze wychodzi na dobre człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 29 lutego. Wynika to z tego, iż ma on słabą łączność ze światem zewnętrznym i kiedy musi opuścić ów wewnętrzny światek, w którym tak chętnie przebywa, często czuje się zagubiony w rzeczywistości i zaskakuje go ona wieloma rzeczami, które dla reszty ludzi są absolutnie normalne.


janeks
Dodany:01-03-2015 17:51
 Zalety

Nieprzeciętny umysł, bogata wyobraźnia i ambicje to najważniejsze zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 lutego.

Jest on pełen dobrej woli i pozytywnie usposobiony do ludzi i do świata. Mimo iż najchętniej spędza czas na swych dogłębnych analizach, badaniach i   przemyśleniach, nikt nie może czuć się w jego towarzystwie niepożądany, ponieważ zawsze odnosi się do każdego uprzejmie i z klasą.

Pomimo że większość czasu spędza sam, potrafi się odnaleźć w najznakomitszym towarzystwie i wszędzie czuje się swobodnie, jednocześnie zawsze zachowując się elegancko i według wszelkich prawideł.

W swej pracy jest bardzo sumienny i systematyczny, nawet gdy musi wykonywać jakieś czynności, które nie napawają go szczególną satysfakcją. W rzeczy szczególnie ważne gotów jest włożyć ogromny wysiłek, nawet ponad swoje siły i nigdy nie narzeka na swój ciężki los, mając świadomość, że inni miewają dużo gorzej.

Cechuje go też wielka empatia, która powoduje, że jest skłonny do poświęcania swego czasu i innych dóbr w ramach niesienia pomocy potrzebującym – nigdy nikomu nie odmawia swojego wsparcia, jeśli zostanie o nie poproszony.


janeks
Dodany:01-03-2015 17:52

Predyspozycje osób z 29 lutego

Jeśli człowiek urodzony 29 lutego odnosi znaczący sukces, to można mieć niemal pewność, że stało się to całkowitym przypadkiem. Nie ma on ani takich ambicji, ani też zdolności, by robić oszałamiającą karierę, dlatego zwykle coś takiego nie ma miejsca w jego życiu.

Oczywiście jest on inteligentny, pracowity i posiada wiele cech, które w przypadku innych ludzi w pełni wystarczyłyby  do osiągnięcia sukcesu, jednak w jego przypadku nie są one wystarczające.

Przede wszystkim brakuje mu siły przebicia, by pokonywać swych rywali i móc aktywnie walczyć o to, co mu się należy, a poza tym jest zbyt chwiejny moralnie i emocjonalnie, by moc wytrzymać ciosy, jakie sypią się na tych, którzy zmierzają na szczyt.

Często przejawia ośli upór, zupełnie nieadekwatny do sytuacji i wychodzi mu to tylko na niekorzyść. W ogóle człowiek ów, mimo wielkiego rozsądku, jaki posiada, nader często zachowuje się zupełnie nieracjonalnie, zupełnie jakby nie zdawał sobie sprawy, że bardzo mu to szkodzi. Być może lepiej czuje się w cieniu, kiedy gra drugie skrzypce i to jest jego sposób zapewnienia sobie bezpiecznej pozycji, a kariera nie jest mu do niczego potrzebna.


janeks
Dodany:01-03-2015 17:54

Cechy szczególne

 • kolory : kremowy, oliwkowy, bury; czerwony
 • kamień : topaz
 • charakter : ostrożny, małomówny, życzliwy, bystry, wrażliwy, słaby
 • roślina : jaśmin
 • zwierzę : żółw
 • zawody żeńskie : psycholog, archeolog, tancerka
 • zawody męskie : dietetyk, elektryk, rolnik

Imieniny 29 lutego

 • Antonia
 • August
 • Roman
 • Oswald

29 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

edidan
Dodany:01-03-2015 18:03

Horoskop dzienny dla urodzonych 29 lutego

Urodzeni 29.02 każdego roku

To jest Twój horoskop na dziś

Nie będziesz wykazywał się silną wolą i dalej będziesz brnął i zapominał o ważnych sprawach. Jeśli się nie weźmiesz w garść, to sprowadzisz na siebie kłopoty


edidan
Dodany:01-03-2015 18:05

Urodzeni 29 lutego

Zostaną Ci wypomniane Twoje wady. Postaraj się podejść do tego ze spokojem i nie odgrywaj się. Prawdopodobnie ten ktoś ma rację, a Ty powinieneś popracować nad własną osobowością.


edidan
Dodany:01-03-2015 18:09

Raz na cztery lata są mistrzostwa świata. W piłce nożnej. Ponoć raz na cztery lata Polak do lekarza kołata, no i chodzi na wybory, z obowiązku rzecz jasna. Raz na cztery lata wszyscy dostajemy też od życia jeden dzień gratis. To akurat dziś. Dziś wszyscy doświadczamy roku przestępnego. 29 lutego to dodatkowy dzień, który umożliwia dopasowanie roku kalendarzowego do roku zwrotnikowego. Co zrobić z tym prezentem? Psychologowie radzą, by wykorzystać go na przyjemności.edidan
Dodany:01-03-2015 18:12

Horoskop dzienny dla urodzonych 29 lutego

Urodzeni 29.02 każdego roku


To musi być dzień wytężonej pracy. Zbyt wiele spraw odłożyłeś i jeśli ich szybko nie załatwisz, to czekają Cię przykrości. Weź się do roboty bo będzie źle!!!


edidan
Dodany:01-03-2015 18:15

Osoby urodzone w dniu 29 lutego są zazwyczaj ostrożne we wszelkim postępowaniu oraz raczej małomówne. Bardzo życzliwie odnoszą się do innych i przez całe życie przestrzegają niezmiennie tych samych zasad moralnych. Mimo że są lubiane, od hucznych imprez wolą przebywanie w samotności i oddawanie się swym niebanalnym zainteresowaniom, do których zaliczyć można wszystko, co związane z mistyką i tajemnicze.

edidan
Dodany:01-03-2015 18:16

A tak opisał charakter urodzonych 29 lutego słynny polski astrolog okresu międzywojennego Jan Starża Dzierżbicki w książce „Pod jaką gwiazdą się urodziłeś – horoskopy na każdy dzień roku” z 1938 r.:

Prawy, humanitarny życzliwie odnosi się do innych, a jego zasady moralne są stałe. Ma skłonność do samotności i wykazuje zainteresowanie rzeczami tajemniczymi, ukrytymi, mistycznymi. Poszukuje prawdy nieustannie.


janeks
Dodany:01-03-2015 18:19

Napisałem o zaletach a nasz Pan Krzysiu nie posiada żadnych wad.

edidan
Dodany:01-03-2015 18:20

To fakt nie posiada wad

janeks
Dodany:01-03-2015 18:29

Edi Ty też według mojego skromnego zdania ich nie posiadasz,

edidan
Dodany:01-03-2015 18:35

Wzajemnie janeks
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
"Życzę Ci byś, spoglądając co roku w swoje urodziny w lustro, cieszył się tym kim jesteś, co robisz i jak przeżywasz swoje życie. To wielka umiejętność".

Włącz

0.0189 sekundy, Godzina: 08:03:01, MEM:3200.23 KB