REKLAMA
Ostatni wpis: 2 minut temu

ann1 Mój nowy wpis do użytkownika gosiaczek241282 [link]

Bluszcz8888 Mój nowy wpis do użytkownika gosiaczek241282 [link]

zielonooka34 Wygrałem w konkursie FotoLotto

wenus Wygrałem w konkursie FotoLotto

gosiaczek241282 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Forum > Zdjęcia pod lupą > Pytanie do Admina.
Autor
Postann1


Dodany:11-06-2017 19:36, wejść:527

Po raz kolejny widzę tapetę dodaną przez innego użytkownika którą mnie cztery dni temu odrzucono z tapeciarnii. Obie tapety są pobrane z tej samej strony ponieważ akurat Beata ma ode mnie link do strony z której ściągam tapety i z niej korzysta. Powód niedodania został uargumentowany: "źle użyty filtr rozmycia - na niebie po prawej stronie pozostały skupiska a całe rozmycie źle wpłynęło na ostrość drzew i lasów". Hmm...sęk w tym, że ja dodałam do poczekalni taką jaką ściągnęłam z tamtej strony (jest obecnie w moim albumie) oto link:
http://www.tapeciarnia.pl/zdjecie-jed-nak-prawda-jest-ze-naj-piekniej-szy-wschod-badz-zachod-slonca

i podejrzewam że Beatka też taką dodała. 

http://www.tapeciarnia.pl/tapeta-widok-z-wiezy-widokowej-na-jezioro-aulangonjarvi-w-finlandii

W związku z tym mam pytanie do Admina jak to jest że mnie się odrzuca a innym userom dodaje takie same tapety jakie mnie odrzucono, jest to już chyba z 5-6 raz od czasu gdy zmienił się Admin. Próbuję to zrozumieć czemu akurat mnie odpadają, a innym wchodzą i  za cholerę tego nie rozumiem.

admin
Dodany:11-06-2017 19:59

Wystarczy się przyjrzeć i porównać obie tapety. Piszesz, że z jednej strony są pobrane a moich zakładkach jest Twoja tapeta odrzucona bez podpisu autora czyli ta sama co w Twoim albumie. Skoro podpis ucięłaś i zmieniłaś kadr to powinnaś wiedzieć, że zmienia się kompresja: tapeta robi się nieostra (tak jak w tym przypadku) i zaczyna występować banding - skupiska pikseli są widoczne i pogarszają jakość tapety. Twoja tapeta jest jakościowo brzydka, tapeta drugiego Usera jest lepsza i daje możliwość do dodania. Jeżeli nie potrafi się prawidłowo kadrować to nie powinno się tapety ruszać.  
Druga sprawa, nie życzę sobie insynuacji typu "jest to już chyba z 5-6 raz od czasu gdy zmienił się Admin".  
Trzecia sprawa - oceniając tapety i dopuszczając je do bazy nie widzę kto ją dodał ponieważ FullScreen tego nie wskazuje. Żeby uzyskać takową informację, muszę kierować się do innych zakładek i poświęcać czas na coś co dla mnie nie jest ważne. Liczy się obraz, nie User.
Temat uważam za zamknięty.

Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Osiągnęłam taki etap w życiu, że już nie oceniam, nie mszczę się, a najczęściej nie chce mi się nawet spierać, gdy słyszę bzdury. Zamiast tego wolę usiąść, odprężyć się i pomilczeć. Karma i tak zwykle robi swoje. ~ Autor nieznany Oddaj swój głos...
Umysłem człowieka można pokierować, ale ludzkie serce nie zna poleceń.

Włącz

0.0169 sekundy, Godzina: 23:15:29, MEM:3157.65 KB