REKLAMA
Ostatni wpis: 2 godzinę temu

IR Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

kehan Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

adam269 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ewik1 Wygrałem w konkursie Mem dnia

Ostatni wpis: 2 godzinę temu

kehanDziękuję i gratuluję:)

IRDziękuję i gratuluję Dziewczynom

Ewa15Dziękuję i gratuluję :)

adminUżytkownicy Ewa15, kehan, IR wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku" [LINK], dodana przez ewik1 Gratulujemy!!

Autor
Postann1


Dodany:29-06-2019 19:16, wejść:1546

Proszę o określenie co powinna przedstawiać tapeta z kategorii plaża, żeby była zaliczona do tej kategorii. Ponieważ szukając tapet sugerowałam się ostatnio dodaną w tej kategorii https://www.tapeciarnia.pl/tapeta-zachod-slonca-nad-spokojnym-morzem i niestety dodana przeze mnie tapeta nie zalicza się do tej kategorii, choć też jest skrawek plaży na niej https://www.tapeciarnia.pl/tapeta-zachod-slonca-nad-morzem-karaibskim

admin
Dodany:29-06-2019 19:44

Hej. Proszę się sugerować pierwszą stroną tapet po wejściu do danej kategorii. Wskazana tapeta na pierwszym miejscu ukazuje morze, chmury i zachód słońca. Skrawek plaży w tym przypadku to za mało. Nie będzie zaliczona do plaż. Jeżeli widoczna jest cała plaża ze wskazanym przez autora miejscem, pośrodku gór i morza - to znajdzie się w tej kategorii, wyjątek - jest malutka i gubi się z obrazie. 


Kategorie wybieram jednostkowo do każdego obrazu i przydzielenie  nie zależy od wypisanych tagów przez użytkownika. Tak jak wybór tapet HQ, tak i kategorie są przydzielane wyłącznie przez Admina. 

ann1
Dodany:29-06-2019 20:42

Ale ta tapeta, którą się zasugerowałam jest pierwsza na pierwszej stronie, jako ostatnio dodana i pierwsze w kategoriach ma właśnie plaża dlatego nią się sugerowałam. Ok. będę próbować dalej może kiedyś się uda trafić.
Dodaj Odpowiedź
Często się zdarza, że dopiero przyszłość pokazuje nam, ile coś było warte. Oddaj swój głos...
Jest tylko jedno stworzenie na świecie, które potrafi zniweczyć to wszystko - człowiek.

Włącz

0.0171 sekundy, Godzina: 13:38:05, MEM:3132.98 KB