REKLAMA
Ostatni wpis: 3 minut temu

nexsummer Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ewik1 Wygrałem w konkursie Mem dnia

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Barbados Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

kehan Mój mem został wyróżniony Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei

Ostatni wpis: 5 minut temu

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Dom jest tam, gdzie jest twoje serce" [LINK], dodana przez ewik1 Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Dom porośnięty bluszczem, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Drzewo na wrzosowisku o wschodzie słońca, dodana przez Barbados Gratulujemy!

adminJuż za dwie godziny będzie wybierany najlepszy MEM dnia, dodaj włąsnego MEMa [LINK]

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Usuwane tapety
Autor
Postosdset


Dodany:13-03-2013 20:05, wejść:3466

Witam,

Niestety adsense znowu ma zastrzeżenia do dodanych tapet. Od wczoraj usuwamy te które nie pasują, może zniknąć dużo tapet z kategorii KOBIETY. Informuje także że tapety o kategorii kobiety w bieliźnie lub trochę erotyczne nie będą dodawane.

Podczas usuwania tapet z automatu są usuwane komentarze do danej tapety.

Pozdrawiam.


RedDevil512
Dodany:13-03-2013 20:15

Czy podczas usuwania tapet z automatu są usuwane punkty?

alma
Dodany:13-03-2013 20:15

Może wykasujmy wszystkie z kobietami i będzie problem z głowy,skoro mogą być tylko kobiety które wychodzą na dwór zimą przy -20 stopni...czyli jednym słowem nie ma co dodawać tapet z ludzmi...Pozdrawiam.

alma
Dodany:13-03-2013 20:20

O właśnie dobre pytanie...bo od jakiegoś czasu zamiast przybywać punktów,to ubywa.

admin
Dodany:14-03-2013 13:49

Puntky są przypisywane do danej tapety, jeśli tapeta zostanie usunięta to zostają usunięte punkty. Dodatkowo też są usuwane komentarze do tych tapet a co z tym idzie punkty za komentarze.

Zakres "erotyki" czy "zabarwienie erotyczne" nie my ustalamy. Tapet z kobietami w bieliźnie nie ma co nawet dodawać. A punktów ubywa każdemu, więc nie widzę tutaj problemu.


kapiszonka
Dodany:14-03-2013 14:00

ja mam wrażenie że to lekkie przegiecie z tymi kobietami do tej pory nikomu to nie przeszkadzało a moze teraz zaczniemy dodawać tapety z aniołami i papieżem

kapiszonka
Dodany:14-03-2013 14:03

a jeszcze moim zdaniem punkty powinny zostać są nam jak najbardziej zasłużone za naszą prace którą włozyliśmy w tą stronke nie ważne że to były kobiety oj nieładnie 

qlka76
Dodany:14-03-2013 14:30

Punkty powinny zostać bo to nie nasza wina że selekcja "kobiet" jest coraz większa. Skoro tapeta została przyjęta. Mieliśmy możliwość jej oceniania i komentowania. Ktoś się starał a teraz krew w piach. Powiem szczerze. Coraz bardziej irytują mnie ograniczenia dotyczące tzw. erotyki. Jak tutaj się pojawiłem też ten temat był poruszany. Teraz znów wracamy ale skala jest inna. Wtedy rozmawialiśmy o nagiej piersi a teraz rozmawiamy o nagich łydkach. Za kilka miesięcy porozmawiamy pewnie o tym czy dekolt zakrywa całą szyję czy tylko pół. Jak tylko pół to za dużo. Zawsze odpowiedź jest jedna. Nie my decydujemy o kryteriach. A kto? Jak więc rozwiązują problem pięknych kobiet strony, które takich rzeczy nie usuwają? Ktoś pozwala im na więcej? Poznałem tapeciarnię jako fajną stronę, która ceni piękno. Piękno kobiety, mężczyzny, lasu, kwiatów, samochodów itd, itp. Wiedziałem że jak chcę zobaczyć coś pięknego to tutaj. Teraz zaczyna to być strona, która ukazuje piękno wybiórczo. Piękna kobieta tutaj nie jest pięknem. Jest złem. Do tego jak nie ma habitu na sobie to nie ma prawa bytu.  Na koniec chciałbym podkreślić że nie zależy mi na gołych d.... w tapeciarni. Mówię tylko o pięknie ludzkiej postaci ukazanej w sposób nie wulgarny, estetyczny. 

qlka76
Dodany:14-03-2013 14:39

I jeszcze jedno mnie w tym temacie irytuje. Ta strona. Jak wiele innych jest dla jej użytkowników i przez nich tworzona. Na tych forach wypowiadają się najbardziej wierni, zasłużeni jej fani i użytkownicy. Temat tutaj omawiany jest nie po raz pierwszy i zawsze kończy się tak samo. Użytkownicy głośno krzyczą "NIE" takim działaniom. Administracja zawsze odpowiada, że to nie ich wina. Na przeciw naszym głosom pojawiają się jeszcze większe ograniczenia. To tak jakby za karę. Pytam więc: Czy aby na pewno tapeciarnia jest dla jej użytkowników? Bo jeśli jest, to może czas znaleźć inne rozwiązanie tego problemu niż kolejne ograniczenia. 

osdset
Dodany:14-03-2013 15:02

qlka76 strona musi się jakoś utrzymać, a za darmo tego nie zrobimy, więc jak chcesz na swoich zasadach to wykup reklamę na całej stronie i nie będzie problemu. Będzie tyle erotyki ile wejdzie.

Od ponad roku nie było można dodawać tapet pseudo erotycznych, jeśli był na nich sutek prześwitujący przez bluzkę  i admin tego nie zobaczył to nie znaczy że nie zostanie usunięta w późniejszym momencie. Strona nie będzie zawierała treści w których można zobaczyć jak rozbiera się kobieta, jak widać jej sutki albo miejsca intymne oraz obrazki gorszące innych.

Mamy reklamy z adsense i nie będziemy z nich rezygnować więc musimy dostosować się do ich wymogów, a jeśli chcesz gołe baby to od tego są odpowiednie strony. Na tapeciarnie może wejść osoba starsza jak i dziecko a nie tylko dla dorosłych.

Zasady: http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=pl&ctx=as2&answer=1348688&rd=1 


qlka76
Dodany:14-03-2013 15:19

Osdsecie gdybyś przeczytał moja wypowiedź dokładnie to wiedziałbyś że wcale gołych d.... mi tutaj nie potrzeba.  Twoja odpowiedź: "...Strona nie będzie zawierała treści w których można zobaczyć jak rozbiera się kobieta, jak widać jej sutki albo miejsca intymne oraz obrazki gorszące innych." nasuwa mi pytanie. Jak wytłumaczyć odrzucenie tapety na której znajdowała się kobieta w swetrze bez widocznych miejsc intymny i wcale nie w pozie wyzywającej obrażającej kogokolwiek? Chciałbym aby wypowiedzi na forum były czytane dokładnie. Dlatego, że nie największy problem jest w dopuszczaniu samej erotyki ale w braku konsekwencji. Często za erotykę uznajecie rzeczy absurdalne. Tak jak wspomniana pani w swetrze. Piszesz: "jeśli był na nich sutek prześwitujący przez bluzkę  i admin tego nie zobaczył to nie znaczy że nie zostanie usunięta w późniejszym momencie." a co w takim razie z tapetami niesłusznie odrzuconymi? To działa w dwie strony. Czy ktoś je przywróci? Czy błędy naprawiamy tylko wtedy gdy użytkownik źle oceni kwestię erotyki? Czy moderatorzy nie popełniają przy tym błędów? Popełniają bo sam napisałeś, że jeśli admin nie zauważył to może to zrobić w późniejszym czasie. Dlaczego w późniejszym czasie nie może przywrócić tapet zbyt ostro ocenionych?

osdset
Dodany:14-03-2013 15:25

Nie wiem jaka to była dokładnie tapeta oraz jaki jaki powód dostała przy odrzuceniu, jak ją masz to ją dodaj zobaczę. 

Nie ma też sensu debatować nad tapetami odrzuconymi, mało kto korzysta z czyśćca a co dopiero gdyby musiała być sprawdzana przez użytkowników ponownie. Rozmowa na temat takich tapet wyglądała by tak samo jak teraz, czyli jedni za inni przeciw a i tak na końcu są zasady z google które nie przepuszczą tapety.


qlka76
Dodany:14-03-2013 15:34

Dostała powód "tapeta erotyczna". Dlatego mnie to oburzyło. Dziś po południu ją dodam raz jeszcze i dam Tobie znać. Sam ocenisz. Jeśli natomiast uznasz, że to wciąż jest erotyka to po proszę wtedy o wyjaśnienie w którym jej elemencie. Nie chciałbym abyś pomyślał że czepiam się na siłę. 

osdset
Dodany:14-03-2013 15:37

ok, dostaniesz taką odpowiedź.

kapiszonka
Dodany:15-03-2013 17:49

a mnie cały czas chodzi o strate punktów które powinny zostac bo była to nasza praca

osdset
Dodany:15-03-2013 20:12

niestety skrypt nie jest do tego przystosowany.

GregKmk
Dodany:18-03-2013 11:49

Mam pytanko. W jaki sposób można usunąć dodaną przez siebie tapetę, a następnie wgrać ją w poprawionej/edytowanej wersji?

GraGor
Dodany:18-03-2013 12:11

Jeśli dodałeś dziś to możesz sam, A jeżeli wcześniej, to zgłoś prośbę do Admina, myślę, że nie odmówi. raczej nie odmówi

rysiek1957
Dodany:18-03-2013 12:25

Jeżeli jest w poczekalni , to możesz usunąć sam - klikając na opcję - usuń tapetę. jeżeli została już dodana do serwisu , to musisz poprosić admina wpisując to w uwagach do tapety. też już tak miałem.

osdset
Dodany:19-03-2013 07:25

Wpadłem na pomysł jak przydzielić utracone punkty użytkownikom, mianowicie będą przydzielane jako autopromocja i nazwane "wyrównanie", w wyrównaniu będą punkty za tapety i komentarze do usuniętych tapet. Tylko niestety nie mam zapisanych starych danych odnośnie punktacji. Będę musiał poszukać backupa lub dopiero opcja ta wejdzie od teraz.

alma
Dodany:20-03-2013 12:59

Tomasz ma racje na początku było całkiem inaczej,a teraz jak nasz rząd wciska nam że mamy wolność,tylko gdzie ona jest?...chyba w tym że musimy się nawet zastanawiać co mówimy i piszemy,wszystko jest na siłę upiększane i nie ważne czy się komuś to podoba czy nie,wolność w Polsce polega na tym że jak ci się nie podoba to dziękujemy i do widzenia,jeszcze trochę dojdzie do tego że jeżeli ktoś się sprzeciwi to po prostu zostanie zlikwidowany,a jeżeli chodzi o punkty to rzeczywiście coś należało by z tym zrobić,uszanujmy tych ludzi co poświęcili czas dla tej strony. Pozdrawiam.

osdset
Dodany:20-03-2013 16:29

Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

Alma mylisz wolność z zasadami. Zasady jakie przyjęliśmy są też zasadami jakie na nas narzucają. Trzeba usunąć tapety o zabarwieniu to je usuwamy inaczej strona by nie istniała ponieważ nie było by reklam, a za wszy i biedronki się nie utrzyma strony.

Ja tu nie widzę żadnego upiększania, a osoby które zostały zablokowane poleciały nie za wolność słowa tylko za inne wykroczenia, w tym też za upierdliwe pisanie dużymi literami.

Punkty zostaną przypisane po zrobieniu porządku z tapetami.kapiszonka
Dodany:21-03-2013 17:10

ja mam nadzieje ze punkty wrócą 

alma
Dodany:21-03-2013 20:39

Więc to chyba najgorsze reklamy jakie mogą być,zresztą i tak zawsze na reklamach usypiam,tak mnie interesują(po prostu wciskanie kitu)ale skoro musi być to trudno,tylko że wcześniej też chyba były reklamy,ale nie były takie cyrki.


Nalesnik
Dodany:24-03-2013 18:59

witam ja czegoś tu nie rozumiem , dlaczego dużo tapet właśnie z kobietami zostaje usuwana, ciekawe komu to nie pasowało, pozdrawiam ,zawiedziony tapeciarz

thean
Dodany:24-03-2013 19:32

... To chyba musisz przeczytać temat od początku ...

RedDevil512
Dodany:24-03-2013 22:03

Od początku i dokładnie bo chyba nie jesteś na bieżąco

Nalesnik
Dodany:25-03-2013 23:01

Już chyba wiem trochę o co chodzi ,dzięki i pozdro
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Ucz się milczenia.Cisza jest jak balsam.Słowami można się zadławić.

Włącz

0.0258 sekundy, Godzina: 10:06:49, MEM:3223.8 KB