REKLAMA
Ostatni wpis: 17 minut temu

nexsummer Mój nowy wpis do użytkownika ann1 [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Barbados Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

kehan Mój mem został wyróżniony Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei

viola64 Mój mem został wyróżniony Niektórych uczuć nie sposób ująć w słowa

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Wstępne sprawdzanie tapet.
Autor
Postadmin


Dodany:04-10-2011 11:46, wejść:3473

Uruchomiliśmy nową funkcję, która ma na celu ograniczenie dodawania na nasz portal powtarzających się tapet. Teraz każda tapeta zostanie poddana wstępnemu sprawdzeniu podczas zamieszczania jej przez użytkownika. Jeśli tapeta będzie znajdowała się już na stronie użytkownik zostanie o tym poinformowany. Zaznaczamy, że jest to tylko wstępne sprawdzenie, dokładne ma miejsce podczas weryfikacji tapet przez Moderatora.

beti0x
Dodany:04-10-2011 12:14

To pomysłowe udogodnienie, bo nieraz zdarzy się dodać taką samą tapetę, a powtarzających się tapet jest (jak zauważyłam) sporo, a teraz  przy dodawaniu pojawia się napis, że taka tapeta istnieje i można nawet zobaczyć tę tapetę i rzeczywiście (jak pisze nasz Administrator) przez to zmniejszy się ilość powtarzających się tapet, bo po co nam takie same tapety w serwisie. Pozdrawiam wszystkich

annaspyrka
Dodany:04-10-2011 17:18

Spotkałam się z tym dziś podczas dodawania tapet, super pomysł. Żeby jeszcze dało się coś zrobić aby reklama nie pojawiała się w momencie kiedy dodaje tapety byłoby świetnie,to bardzo wydłuża czas i jak potem dodawać komentarze i głosy gdy czas jest też ograniczony, sory adminku ale Ty też chyba nie lubisz jak ktoś Ci w pracy przeszkadza. Nie wiem może są określone godziny w dodawaniu tapet kiedy się nie pojawia bo tu na forum z tym się nie spotkałam aby się pojawiała tak jak w chwili gdy dodaje tapety.Pozdrawiam Ani.

karolla007
Dodany:04-10-2011 18:44

Fajnie a gdzie jest taka funkcja

annaspyrka
Dodany:04-10-2011 18:47

Wpuść tapetę która już istnieje w serwisie, sama sie pojawi iż taka tapeta już istnieje, wtedy gdy będziesz chciała to sobie ją zobaczysz.

karolla007
Dodany:04-10-2011 18:50

Dziękuję

Valdis52
Dodany:04-10-2011 20:27

Znakomity pomysł.
Mam nadzieję, że będzie dobrze funkcjonował. +10

beti0x
Dodany:04-10-2011 23:07

Z tymi wyskakującymi reklamami to rzeczywiście jest trochę utrudnienie, może by szło coś z tym zrobić

annaspyrka
Dodany:05-10-2011 03:37

Ja już mam dość beti,  przedtem siadałam do kompa z przyjemnością i odpoczywałam teraz się stresuje!!! Trzy minuty dodaje tapete a drugie trzy się  męcze z reklamą  a mogłabym obejrzeć dodane tapety koleżanek! Nie sądze aby ktoś lubiał aby mu w pracy przeszkadzano. Poprawcie mnie jeśli nie mam racji. Pozdrawiam Ani.

Valdis52
Dodany:05-10-2011 10:37

Obawiam się drogie przyjaciółki, że podejmujecie trudna walkę.
Wyświetlanie reklam to cel istnienia tej stronki, a tapetki są tylko środkiem
do przyciagnięcia reklamożerców, może mimowolnych, ale jednak.
Ządanie wyłączenia reklamy jest uderzeniem w kieszeń właścicela strony
i nie spodziewajcie się raczej współpracy ze strony Tapeciarni w tym temacie.
Reklam nie ma tylko na stronach płatnych a na taką raczej nie wejdziecie.
Podziwiam waszą cierpliwość do dodawania tapet.
Dodanie klikudziesięciu tapet w jednej sesji musi zajmować wam strasznie dużo czasu.
Pamiętam takie czasy na Tapeciarni kiedy dodanie tapetki zajmowało 15-20 sekund.
I było fajnie.

beti0x
Dodany:05-10-2011 12:11

Zgadzam się z Anią i z Valdisem, bez reklam dodawanie tapety zajmowałoby  rzeczywiście o wiele mniej czasu, ale chyba chcemy, żeby Tapeciarnia istniała, dlatego być może za dużo wymagamy

elaroza
Dodany:05-10-2011 12:32

Cieszyłabym się, gdyby rzeczywiście nie wyskakiwała mi reklama, gdy próbuję dodać tapetę. Rozumiem też cel wyświetlania reklam. Może jednak dałoby się coś z tym zrobić. Anno dziękuję, że poruszyłaś ten temat. 

annaspyrka
Dodany:05-10-2011 17:02

Nie Valdi przyjacielu opatrznie mnie zrozumiałeś, nie chodzi nam (przynajmniej mnie) o wyłączenie reklamy bo rozumiem sens jej istnienia ale o zamieszczenie jej w bardziej dogodnym miejscu,  aby po prostu tak nie latała i nie przeszkadzała, nie sądze aby nie dało się z tym nic zrobić skoro na forum jest taka możliwość że ona jest, ale bardzo dyskretna i to mi się bardzo podoba nie lubie nachalnych reklam!!!Jeśli chodzi zaś o płatne stronki to reklamy też są ale bardzo delikatne, korzystam z takich serwisów, pojawiają się w momencie  ściągania tapet ale bardzo dyskretnie przynajmniej u mnie w kraju. Podoba mi się też umieszczenie  reklamy na stronie najnowsze tapety u nas w tapeciarni, jest bardzo dyskretna ale prędzej przyciągnie oko niż ta która wali po oczach! Sory ale to zdanie zwykłego konsumenta, ja myśle ze znajdzie się w tej sprawie jakiś kompromis, a może się mylę? Pozdrawiam Ani.

thean
Dodany:05-10-2011 19:08

Chyba wymagacie - jak mówi Beti - za dużo.To tak jakbyście chciały wymusić na TVN żeby nie przerywali filmów reklamami

admin
Dodany:05-10-2011 21:12

Wpadłem na chwile, reklamę wyskakującą zmniejszyliśmy o 4x niż kiedyś.

Właśnie sprawdzałem dodawanie tapet, plik 3,2 MB i wgrał mi się w 30 sekund. Jeśli wgrywa się wolniej to nie jest nasza wina. Może podajcie jakie macie łącza oraz co Wam spowalnia dodawanie.


Valdis52
Dodany:05-10-2011 23:31

Drogi Panie Adminie.
Dodaję tapetki na tej stronce juz dość długo. Jak długo sam Pan dobrze wie.
Przez cały ten czas pozostaje na tym samym dość wolnym łączu Netii, tym samym kompie i tej samej przeglądarce( ze wszystkimi bieżacymi aktualizacjami).
Czas dodawania tapetki w ciągu ostatniego półrocza wydłużył się mimo to wielokrotnie i z kilkudziesięciu sekund zmienił sie na 3 lub czasami więcej minut.
Ostatnio za Pańską z resztą światłą radą zacząłem do tego używać Opery zamiast IE-8 z nakładką AvantBrowser.
Rzeczywiście w przypadku Opery czas przesłania tapetki o wadze 300-450MB trwa nie więcej jak 40 sek jednak po zaznaczeniu wszystkich potrzebnych kategorii i wpisaniu opisu od klikniecia przycisku "dodaj tapetę do bazy" do dodania tapety w najlepszym przypadku mija ok. 1 min 30 sek.
A na to przecież szybkość łącza nie ma chyba wpływu.

annaspyrka
Dodany:06-10-2011 01:56

Mam właśnie ten sam problem co Valdi dokładnie to samo. Nie wiem jak pracuje sie na przeglądarce opery u siebie mam trzy MozillaFirefox , Internet Explorer i Google Chrome
korzystam tylko z tej ostatniej i to w godzinach od mojej 19 czyli wasza 1 w nocy, z niej jestem bardzo zadowolona bo pracuje najszybciej w godzinach które  podałam w innych zaś wygląda to tak jak pisze Valdi o pozostałych przeglądarkach nie wspomne szkoda gadać, a czasami zdarza sie info iż taka tapeta już istnieje a zdjęcie wpada do bazy bez opisu i wszystko zaczyna się od nowa następnego dnia tapeta zostaje zaakceptowana mowa o przeglądarce google. Nie wiem czy ktoś ma podobny problem?
Thean Ty też mnie żle zrozumiałaś czy wymagamy za dużo nie wiem jeśli zaś chodzi o reklamy w TVN i nie tylko w TVN to inna półka, są odpowiednie telewizory w których ich nie  zobaczysz, wybór należy do Ciebie.Admin trudno jest mi powiedzieć  dlaczego tak się dzieje kiedyś było lepiej teraz jest wolniej, jeśli zaś chodzi o reklame jest lepiej, szkoda że nie da się zrobić tego inaczej  miałam na myśli aby ją umieścić troszke wyżej i spowolnić minimalnie wiem że jest to możliwe. Jakie mam łącza: Time Warner Cable-USA-15Mbps. Pozdrawiam Ani. 

osdset
Dodany:06-10-2011 10:43

Myślałem że samo wgrywanie trwa 3 minuty Opisanie i wybranie kategorii może trochę zajmować, ale chcemy aby tapety były dobrze przypisane. Czas w poprzednim poście był z FireFox.

annaspyrka a jak wgrywają Ci się tapety ?

PS. Proszę o namiary na taki telewizor bardzo by mi się przydał taki

annaspyrka
Dodany:06-10-2011 17:06

Jak wgrywa mi sie tapety wraz z opisem pisałam wyżej i ja i Valdi  przeczytaj uważnie jeszcze raz!
Namiary na taki telewizor podam jeśli Admin nie masz nic przeciwko :
Panasonic Viera z funkcją VOD ipla 3.0( tylko jedna informacja  autopromocyjna tygodniowo)
idż do sklepu to reszte wyjaśni Ci  sprzedawca tu byłaby to promocja a tego nie chce.
Sądze że są już dostępne w polsce, więc nie będziesz miał problemu.
A tak na marginesie  wgraj w całości jedną tapetę sam się przekonasz, bo to rozmaowa jak ze ślepym o kolorach, bez urazy! Pozdrawiam Ani.

kapiszonka
Dodany:06-10-2011 18:44

jestem za") tylko denerwuje mnie że przy wgrywaniu tapet też wyskakują reklamy i jest to wkurzające ja nie mam nic przeciwko reklamom bo jakos ta strona musi działać ale na prawdę nie przy wgrywaniu tapet!!!!!!!!!!!!

thean
Dodany:06-10-2011 22:22

Oj Ani,to nie telewizor ma funkcję wyłączania reklam,tylko platforma ipla tv proponuje Ci programy bez reklam.
ipla - interaktywna platforma rozrywkowa. Ogromna ilość materiałów w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy VOD, funkcji komunikatora i czatu.
Dodam,że jest to telewizja płatna,dlatego za odpowiednią sumę możesz posiadać komfort nieoglądania reklam.

annaspyrka
Dodany:07-10-2011 00:50

Chodziło mi o to że w telewizorach między innymi firmy Panasonic wyposażonych w usługę inernetową VIERA Conect pojawi się aktualizacja telewizji  internetowej ipla 3.0.  Nowa wersja usługi wprowadza konta  VIP pozwalające cieszyć się materiałami  wideo w rozdzielczości 720p bez reklam. Chyba  nie powiesz mi że w telewizorze Rubin jest to możliwe? Z drugiej strony to ja sobie nie przypominam abym coś wspomniała że jest ona darma, koleżanko coś za coś!!! W domu posiadam owego Panasonica mój mąż jest z niego bardzo zadowolony ja nie, lubie tradycyjnego swojego Sony  Bravia i innego operatora TV. Jak widzisz zdania są podzielone.

thean
Dodany:07-10-2011 08:41

Oczywiście,do odbierania tv internetowej musi być odpowiedni telewizor.
Jednak ... troszkę nam się zeszło z tematu ...

annaspyrka
Dodany:08-10-2011 05:18

Tak masz rację odbiegłyśmy od tematu,  powiedz jak Tobie się dodaje tapetki z tymi reklamami, może mi coś podpowiesz? Bo są momenty kiedy ich nie ma, zaś po jakimś czasie walą po oczach jak oszalałe. Masz też coś takiego? Kochani wy też z tym się spotkaliście? Pozdrawiam cieplutko Ani.

thean
Dodany:08-10-2011 10:16

Aniu,ja nie mam specjalnego problemu,bo mam syna informatyka,który zaradził pojawianiu się reklam na moim komputerze.Z reklamami była masakra ,na wszystkich stronach okropnie mi zamulało przewijanie stron
Ja dodaję mało tapet,ale u mnie też tak się działo ...

admin
Dodany:08-10-2011 14:58

Postanowiliśmy że wyłączymy reklamę podczas dodawania tapet.

Reklama wyskakująca została obniżona o 5x więc pokazuje się raz na 5 razy losowo, więc może się nie pokazać przez 10 razy a czasami może pokazać się 3-4 razy pod rząd.

Thean wyskakującej reklamy chyba nie usuwa zawsze ?


thean
Dodany:08-10-2011 16:46

Nie,nie zawsze... Pojawia się czasami,ale znacznie rzadziej i w dużej części jest to tylko sama ramka

annaspyrka
Dodany:08-10-2011 20:49

Faktycznie sprawdziłam reklam podczas dodawania tapet nie ma jest super!
Troche za to muli komp no ale coś za coś, może przyczyną być też i to że troche jest obciążony serwer, okaże się u mnie w nocy. Dzięki Adminku, pozdrawiam Ani.

beti0x
Dodany:08-10-2011 23:27

U mnie również nie pokazują się teraz tak często reklamy a przedtem to był koszmar, teraz jest super dziękuję
Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Ucz się milczenia.Cisza jest jak balsam.Słowami można się zadławić.

Włącz

0.03 sekundy, Godzina: 09:39:54, MEM:3235.72 KB