REKLAMA
Ostatni wpis: 19 minut temu

nexsummer Mój nowy wpis do użytkownika ann1 [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

Barbados Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

kehan Mój mem został wyróżniony Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei

viola64 Mój mem został wyróżniony Niektórych uczuć nie sposób ująć w słowa

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Zmiany w tapetach
Autor
Postosdset


Dodany:15-08-2012 13:23, wejść:4760

Niestety decyzją jednego z naszych reklamodawców musimy usunąć tapety erotyczne oraz o zabarwieniu erotyczny.

1. Tapety erotyczne które zostały dodane zostały zablokowane (punkty zostają)
2. Nie dodajemy już tapet erotycznych oraz o zabarwieniu erotycznym.

Myślimy że wyjdzie to na plus, ponieważ strona będzie dostępna dla najmłodszych, natomiast dla tapet erotycznych będzie osobna strona.


GraGor
Dodany:15-08-2012 13:33

I słusznie. Moim skromnym zdaniem, tapet erotycznych jest już i tak strasznie dużo, Myślę, że wszyscy zainteresowani tą tematyką, nawet ci wybredni, mają w czym wybierać. Pozdrawiam serdecznie....Grażyna

Valdis52
Dodany:15-08-2012 15:38

Czyli jest tak jak przypuszczałem.

OK dziękuję za  informację. Z businessem sie nie dyskutuje.


lilulek
Dodany:15-08-2012 15:45

BARDZO DOBRZE PONIEWAŻ NIEKTÓRE TAPETY BYŁY WRĘCZ NIESMACZNE

ryszardunio
Dodany:15-08-2012 16:01

No , ale mam nadzieję , że ładne i zgrabne kobitki zostaną , przystojni faceci też - nawet niekompletnie ubrani - przecież to nie erotyka

ptysia
Dodany:15-08-2012 18:42

Troszkę szkoda niektórych tapet z pięknymi aktami. Nie wszystkie były niesmaczne.Cóż siła wyższa,trzeba się z tym pogodzić. 

annaspyrka
Dodany:16-08-2012 03:42

Kochani jeśli ktoś z was napotka tapetę erotyczną , lub z wątkiem erotycznym, zgłoście ją jako tapeta erotyczna. Dzięki wam serdeczne pozdrawiam cieplutko Ani.

alma
Dodany:16-08-2012 12:00

Nie ma co narzekać,fakt że były i tapetki "erotyczne" miłe dla oka,ale przecież będzie osobna strona dla tych tapet,oby nie były za mocne.Pozdrawiam Tapeciarzy.

GraGor
Dodany:16-08-2012 12:21

Mam pytanie: czy taka tapeta już jest erotyczna?:
http://www.tapeciarnia.pl/135048_alessandra_ambrosio_calus.html


osdset
Dodany:16-08-2012 14:00

taka akurat nie.

GraGor
Dodany:16-08-2012 14:12

Dziękuję za odpowiedz i rozwianie moich wątpliwości Pozdrawiam

rowert
Dodany:16-08-2012 14:39

Witam serdecznie wszystkich .Jestem tu nowy i jeszcze nie wszystko kum-kum
Z tymi erotycznymi tapetami jest chyba coś nie tak . Dodałem tapetę według mnie o wiele mniej erotyczną od prezentowanej przez GraGor i została odrzucona jako erotyczna .Więc co to znaczy erotyczna? Jakie są kryteria? Bo wygląda na to że mały kotek tulący się do szczeniaczka też powinien zaliczać się do erotyki ?rowert
Dodany:16-08-2012 15:15

Przepraszam
Jeszcze jedno......
Nie to że jestem przeciw tej zmianie, wręcz przeciwnie jestem za, ale powinny być ustalone konkretne kryteria co jest erotyką a co nie .
 

maxik122
Dodany:16-08-2012 16:30

Również uważam że powinny zostać ustalone kryteria co jest erotyką a co nie,
przykład dzisiejszej mojej tapety która została zaliczona do erotycznej:

Dziewczyny mają wszystko zasłonięte gdzie tu erotyka?, w takim razie dodanie modela w slipach też będzie erotyką.
Wygląda na to że będzie można dodawać tylko kobiety w dekoltach po samą szyję, albo najlepiej opatulonych w zimowych strojach.
Jak na razie to jakieś nieporozumienie i wzorując się na powyższym obrazku, z tapeciarni powinno zniknąć jakieś 70% tapet z kobietami.


GraGor
Dodany:16-08-2012 16:40

A może byłoby mniej zamieszania, gdyby zostały powyższe tapety bez kryterium Erotyka. Były tapety kompletnie gołych panienek i takie powinny być odrzucane i słusznie je zlikwidowano. Była to zwyczajna pornografia , a teraz jej nie ma więc

thean
Dodany:16-08-2012 16:45

W niektórych kulturach erotyką już  są odsłonięte twarze kobiet,więc to czy tapeta jest erotyczna,czy nie zależy od tego,kto na nią patrzy - nigdy się w tej sprawie nie porozumiemy

rowert
Dodany:16-08-2012 16:51

Wykapowałem jak dodać obrazek na forum ;)
To jest moja odrzucona praca . Co sądzicie erotyczna czy nie?
">
Ta tancerka jest całkiem naga.

maxik122
Dodany:16-08-2012 16:54

Tak i owszem niektóre kultury tak mają, ale my żyjemy w europie i taki widok codziennie widzimy na wszystkich plażach, nawet całkiem nagie kobiety w ładnych pozach to są tylko akty nie mające nic wspólnego z erotyką.
Rozumiem nagie dziewczyny z odsłoniętymi dolnymi partiami ciała w brzydki sposób ukazujące miejsca intymne... z tym się zgodzę.

GraGor
Dodany:16-08-2012 16:55

A ta tapeta to już Erotyka
http://www.tapeciarnia.pl/133914_denise_milani_minioweczka_ogrod.html
Już zupełnie nie wiem jak dodawać czy określać: mocna Erotyka, słaba Erotyka

maxik122
Dodany:16-08-2012 17:03

I o tym właśnie mówię, jeżeli będziemy usuwać takie tapety...to wybaczcie, cała tapeciarnia straci swój urok i klimat, a przede wszystkim gości a pewnie i niektórych userów, którzy ją odwiedzają, bo zauważcie jakie tapety mają najwięcej wejść i pobrań, ale to już problem właściciela...jeżeli chce stracić tak dużą rzeszę odwiedzających.

Anka01
Dodany:16-08-2012 18:08

Zależy jak i przez kogo jest odbierany erotyzm ,który może wyzwalać emocje seksualne,lub emocje piękna. Traktując temat na wesoło przytoczę notatkę z sex shopu''... prosimy oglądać magazyny trzymając je dwoma rękami...''. Pozdrawiam  

Valdis52
Dodany:16-08-2012 21:25

Fajnie że jest taka dyskusja, ale jedyna rzecz w tym, że my tu niewiele mamy do powiedzenia. Zapytania i próby kwalifikacji narobią więcej szkody niż pożytku. Dajcie więc proszę spokój tematowi, a kwalifikacją niech sie martwią nawiedzone bigoty z Google, które narobiły całego zamieszania.

Ten temat na naszej stronie nie jest nowy bo już raz taka dyskusja i kłopoty z tym związane już były. Myślałem, że temat wtedy już ostatecznie został ustalony. Niestety Google, które daje reklamy zastrzegło sobie, że w dowolnym momencie bez żadnego ostrzeżenia może zmienić zdanie i nic nikomu nie musi tłumaczyć.

Rządzi ten kto wykłada kasę - jest kasa to jest strona nie ma kasy to strona szybko zniknie albo stanie się płatna.

I niech nikt mnie nie przekonuje, że jest inaczej.


osdset
Dodany:17-08-2012 00:26

przyjmijmy tak że erotyka jest wtedy gdy zadasz sobie pytanie "czy byś pokazał/pokazała to swojemu dziecku w wieku 15 lat", nie  powiem temat jest ciężki i my też do końca nie wiemy co może być dlatego stosujemy się do tego pytania.

Valdis52
Dodany:17-08-2012 06:12

Ale czy tylko takie pytanie trzeba sobie zadawać  

A może zapytać : Czy wszystkie strony w necie muszą być dla dzieci  

Czy muszę pokazywać dziecku wszystkie strony ?

Nie uważajcie mnie tu jednak proszę za wielkiego zwolennika golizny, bo sprawa dotyka szerszego tematu. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i każdy instynktownie broni się przed dyktatem, przed narzucaniem czegoś. Dlaczego więc banda bigotów narzuca mi jakie pytania mam sobie zadawać i dyktuje bez prawa do dyskusji jak maja brzmieć odpowiedzi.

Buntuje się instynktownie bo w imię moralności depcze sie prawo do wolności.Bo w imię chorej moralności wmawia sie wszystkim, że kawałek odsłoniętego ciała szkodzi piętnastolatkowi który już ze dwa lata regularnie utrzymuje stosunki seksualne i ma w nosie takie stronki jak Tapeciarnia.

Bo szlag mnie trafia, że u nas erotyką będzie zdjęcie bilbordu stojącego w miejscu publicznym z widoczną rozebraną kobietą. Bo u nas erotyką będzie reprodukcja Obrazu Np. "Śniadanie na trawie" Moneta, czy wiele dzieł Tycjana czy Rubensa którymi szczyciło by się niejedno muzeum i starało sie pokazać dzieła jak najszerszej publiczności z wycieczkami szkolnymi włącznie. 

Czy im także idioci z Google kazali by pozasłaniać obrazy. Była już taka śmieszna grupa ludzi która chciała ubrać w majtki figurkę "Manneken pis" (Siusiający chłopiec) - symbol Brukseli.

I ubrali by gdyby mogli terroryzować miasta czy muzea tym, że odetną im dochody. A cała reszta jak stado baranów podporządkowała by się grupie nawiedzonych, agresywnych krzykaczy trzymających w ręku kasę.

To nie jest moralność - TO JEST CHORE !!!

Tylko, że czytając komentarze niektórych userów mam wątpliwości czy rzeczywiście jest tak jak myślę.

Ale nie pisz, że zrobione jest to dla naszego dobra. Narzucono nam coś bo zrobili to ludzie trzymający w ręku kasę. Dla mnie zawsze będzie to terroryzm i nie stosujesz się do tego pytana bo tak uważasz , tylko dlatego że zmusił Cie do tego finansowy bat.


alma
Dodany:17-08-2012 08:25

Mocne to było Valdis,ale popieram Ciebie,bo i ja owszem też tego nie rozumiem,dwie kobiety w bikini,jaka to erotyka?
Dziecko 15-to letnie nie jest już głupim dzieckiem,ile dziewczyn w tym wieku zachodzi w ciążę,a my tu gadamy że kobiety w bikini to jest erotyka.
Ludzie przecież to się w pale nie mieści,taki widok można mieć na co dzień,wystarczy że pojedziemy na wakacje np. nad jezioro,i co?
Zakrywamy dzieciom oczy?
To powinni zabronić kąpać się w bikini,powinien być przepis mówiący,że kąpiel dozwolona wyłącznie w polarze!!!
Rozumiem wszystko,ale w telewizji o godz 20-tej pokazują lepsze żeczy,a niech nam ktoś nie mówi ,że dziecko 15-to letnie właśnie w tym czasie śpi. KPINY!!!

alma
Dodany:17-08-2012 08:53

Nie no jasne nikt kto ma 15 lat nie widział nóg!
ta tapeta została zaliczona jako "EROTYCZNA" to są jaja!

alma
Dodany:17-08-2012 08:59


jak i ta...czyli każda osoba jeżeli ma coś odsłonięte to myślimy tylko o sexie,najwyraźniej robią z nas prawdziwe dzieci i to trzy letnie,zostało dodawać nam już tylko tapety o charakterze kreskówek!

admin
Dodany:17-08-2012 09:26

 Jak wiadomo strona utrzymuje się z reklam  i niestety musimy trzymać się wymogów reklamodawcy. Każdy różnie ocenia czy jest erotyczna czy nie, są duże rozbieżności dlatego wolimy zawyżyć próg.

alma
Dodany:17-08-2012 09:32

Ok rozumiem że gdyby nie reklamy...
Ale nie sądzisz admin że to jest lekka przesada!
Dzięki temu nie sądzę aby zwiększyła się liczba odwiedzających tapeciarnię,może nawet wręcz przeciwnie.

rowert
Dodany:17-08-2012 09:43

osdsed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co ty za bzdury wypisujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co to za kryterium?!!!!!!!!!!!
"przyjmijmy tak że erotyka jest wtedy gdy zadasz sobie pytanie "czy byś pokazał/pokazała to swojemu dziecku w wieku 15 lat", nie  powiem temat jest ciężki i my też do końca nie wiemy co może być dlatego stosujemy się do tego pytania." ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jak nie potrafisz przedstawić normalnych argumentów i nie umiesz zdefiniować co to jest erotyka , to lepiej się nie wypowiadaj na forum w tym temacie.
W ten sposób może argumentować swoje widzenie sprawy 11-latek ,no chyba że tyle masz ?  a to przepraszam .
ps.
Nie jestem zwolennikiem pornografii i wyuzdanych fotek ,
"osdsed" opanuj się przecież to nie średniowiecze .
                                                                Pozdrawiam

Valdis52
Dodany:17-08-2012 09:55

Jeśli chcecie choć trochę zrozumieć czym musi kierować się administracja to poczytajcie strony :

https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=pl&topic=1261918&answer=48182&rd=3

oraz drugą strone na której trzeba wybrać opcje wyświetlenia w języku polskim :

https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=pl.

Kolego Rowert nie pisz że ktoś pisze bzdury jeśli sam nie do końca rozumiesz tematu. Administracja naszej strony nie ma w tym temacie nic do definiowania . Musi przystosować się do zasad aby zarabiać. Bez tego strony nie będzie albo będzie płatna. Czy kolega Rowert który tak głośno tu krzyczy wejdzie wtedy odpłatnie na Tapeciarnię ? Ja także jestem zbulwersowany takim traktowaniem dorosłych ludzi ale prawda jest taka, że ten decyduje kto płaci.Nie musi mieć racji - wystarczy ze ma kasę.


rowert
Dodany:17-08-2012 10:37

OK. kolego Valdis52 masz racje , kto ma kasę ten rządzi..............
W kwestii bzdur chodzi mi o to w jaki sposób przedstawiacie swoje widzenie erotyzmu i jak klasyfikujecie przesłane prace i to właśnie mnie irytuje .
Czy możecie w prosty i zrozumiały sposób wypunktować co administrator strony uważa za erotykę ,bo jak na razie to, w jaki sposób klasyfikujecie przesłane prace jest dla mnie i chyba nie tylko dla mnie nie zrozumiały

rowert
Dodany:17-08-2012 10:50

Czy ta praca jest bardziej erotyczna
 ">
 od tej
 

admin
Dodany:17-08-2012 12:01

Pierwsza tapeta nie jest erotyczna (i nie jest oznaczona jako erotyczna), jest to bardziej dzieło wiekowe. Druga tapeta też nie jest erotyczna ale bliżej jej jest niż tej pierwszej. 

Nie rozumiem czemu zadajesz takie porównanie, przecież one nie są oznaczone jako erotyczne.

Tu masz napisane https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?hl=pl&answer=105957

Na razie mogę dodać że tapety nie mogą:
- zawierać nagich miejsc intymnych, nawet jeśli będzie je widać przez prześwitujący materiał.
- mieć podtekstów erotycznych czyli fetysze, pozy erotyczne pokazujące miejsca intymne, wypięcie piersi lub pupy (chyba że postać nie jest główną atrakcją tapety)

Resztę dopiszę jak będę wiedział więcej na ten temat.


rowert
Dodany:17-08-2012 12:37

Nie jest, ale była odrzucona z tego powodu ze jest erotyczna.
"Powód usunięcia:Tapeta erotyczna"
A porównanie takie dałem bo ta druga jest w tapeciarni a według mnie jest o wiele bardziej wyzywająca i erotyczna .
Dziękuje za wyjaśnienie mi jakimi kryteriami kierujecie się w ocenie czy dana tapeta jest erotyczna czy nie.
"Dzieło wiekowe"hmm... nie myślałem że stworzyłem wiekowe dzieło ale ok. nie mam nic przeciwko ;)))admin
Dodany:17-08-2012 15:33

Zmiany dopiero wprowadzamy dlatego nie wszystko od początku będzie funkcjonowało jak należy. Mogą zdarzyć się pomyłki z naszej strony. Jednak uważam, że nie ma co sprawy aż tak bardzo roztrząsać i rozprawiać nad jedną tapeta. Wydaje mi się, że ludzie szukający erotyki w sieci nie muszą narzekać na jej brak... dlatego nie rozumiem czemu tak się upieracie aby pozostała na tej stronie, która z zamierzenia jest o innej tematyce?

Moderator 

alma
Dodany:17-08-2012 15:39

Adminie nie upieramy się aby została erotyka,tylko uważamy ,że nie które tapety,gdzie widać tylko nogi,to przesada aby zaliczać ją do erotyki,a to że ta pani siedzi niby jakoś wypięta,to po przejrzeniu wszystkich tapet,tam gdzie występują kobiety i mężczyźni,należało by je wszystkie usunąć,bo do każdej można się przyczepić.

admin
Dodany:17-08-2012 15:50

Każdy ma swoje kryteria oceny co do erotyki. Jednak zarówno Wasze jak i nasze opinie na ten temat nic nie zmienią, gdyż otrzymaliśmy wytyczne od reklamodawcy, których chcemy przestrzegać. Dlatego w spornych kwestiach odrzucamy tapety i tak pozostanie. Myślę, że zamiast kontrowersyjnej tapety można dodać ładną modelkę w pięknej sukni i problemu nie będzie.
Moderator

alma
Dodany:17-08-2012 15:53

A jak suknia będzie miała dekolt, a modelka będzie pochylona?

maxik122
Dodany:17-08-2012 16:20

Widać że nie ma sensu prowadzić sporu co jest erotyką a co nie, strona straci wiele wspaniałych tapet z kobietami w strojach kąpielowych i w bieliźnie w różnych przepięknych sceneriach,  konkurencja nie śpi a strona zacznie podupadać. Oczywiście jest wiele stron o tematyce erotycznej, ale te tapety z kobietami w tapeciarni były integralną częścią i spójną całością, chęcią do pisania ciekawych i dowcipnych komentarzy (oczywiście nie prze ze mnie).

Dziś jest pierwszym dniem odkąd tu jestem (07-03-2012) kiedy nie dodaję tapet i nie dlatego że ich nie mam, bo mam ich bardzo wiele, tylko dla tego że totalnie opadły mi ręce i ogarnęła wielka niechęć.
Jutro zapewne już wrócę do normy jak to wszystko przetrawię.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu.

GraGor
Dodany:17-08-2012 16:25

W pierwszym moim poście odnośnie tematu Erotyka napisałam: "I słusznie" Jednak nie określiłam się dokładnie, teraz  to czynię. Pornografia usunięta i pięknie, ale pozostałe zdjęcia to akty mniej lub więcej ubrane dziewczyny czy mężczyzni. Pozostaje to jednak Aktem, który nijak ma się do Erotyki, A Ktoś nadał temu tematowi takie restrykcje....no cóż bez urazy dla tej Osoby......czysta  hipokryzja.......Pozdrawiam.
Ps. Dzisiejsze moje tapety: kwiatuszki, motylki itd. są aktem sprzeciwu braku  Aktów w Tapeciarni. pl

osdset
Dodany:17-08-2012 16:40

czy będziemy dalej stosować się do takich zasad z erotyką wyjdzie w przeciągu kilku dni, więc proszę nie czepiać się czy ktoś uważa tak lub inaczej na temat jej erotyki. Ocena jest inwidualna a pytania "A jak suknia będzie miała dekolt, a modelka będzie pochylona" są nie na miejscu ponieważ nie da się ocenić tapety po słowach. 

Szybka reakcja i mocne restrykcję na erotykę były powodem zgłoszenia przez reklamodawce.

Komentarze na erotykę dzisiaj usuwałem tego typu komentarze, pisanie co się zrobi kobiecie z obrazka jak się ją spotka jest żenujące.

Akty zostaną.

Temat zamykam.

Dodaj Odpowiedź
REKLAMA
Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy. Oddaj swój głos...
Ucz się milczenia.Cisza jest jak balsam.Słowami można się zadławić.

Włącz

0.0212 sekundy, Godzina: 09:42:26, MEM:3279.13 KB