Darmowe Tapety na Telefon!
Tysiace najlpiękniejszych tapet na telefon!
Pobierz DARMOWĄ aplikację!
Ostatni wpis: 16 minut temu

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika Ewa15 [link]

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

GraGorek Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

  




Pokaż lepsze   | strona 68 |    Pokaż gorsze

Zawsze gdy obok dłoń pełna ciepła, spojrzenie jasne wpatrzone w twarz, wtedy się zdaje, że maj, że słowik budzi nas pieśnią swą raz po raz. Polak Maria

3 Fajny komentarz     Data: 11-09-2017 09:52
janeks

Bądź dobrym człowiekiem, nie każdy to doceni, ale życie tak.

3 Fajny komentarz     Data: 07-08-2021 04:54
ewik1

"Cisza – czasami tak jej potrzebujemy, by w niej pobyć, wrócić do tej pięknej muzyki."

3 Fajny komentarz     Data: 16-07-2023 06:20
janeks

Niech zawsze są przy tobie, ludzie , kwiaty, ogród marzeń , dotyk ciepłych słów i myśli otulonych mgiełką codzienności .

3 Fajny komentarz     Data: 14-10-2018 12:20
janeks

Nigdy nie powinny byś liczone: wiek i ilość kieliszków wina.

3 Fajny komentarz     Data: 23-10-2021 05:09
ewik1

Cieszymy się latem, gdy słoneczko grzeje Świat się do nas uśmiecha i budzi nadzieję Kolorami tęczy kwiaty nam maluje Owocami lata chętnych poczęstuje Zaprasza na spacer na zielone łąki Tam gdzie polne kwiaty rozwijają pąki Wśród zbóż już dojrzałych chabry i rumianki Sieją aromaty ziół dorodne wianki W górze stada ptaków radośnie śpiewają W słoneczka promieniach wspaniale się mają Tylko szary zając fiknął kozła w krzaki Cóż wiemy, że z niego tchórz nie byle jaki Cieszmy się tą chwilą kiedy lato mamy Czas relaksu przyszedł więc się opalamy Na bok wszystkie troski dziś świętują lenie Wreszcie przyszło lato cudne jak marzenie ☼

3 Fajny komentarz     Data: 26-04-2017 08:45
janeks

Oj, Kaźmirz! Kot w niewolę popadł! Na sznurku go pasą!

3 Fajny komentarz     Data: 08-11-2021 07:38
janeks

A czy wiesz... po co rośnie las, kwitnie biały kwiat, czemu szumi woda, po co słońce świeci, dla kogo ta pogoda?... To dla mnie, dla Ciebie... to wszystko za darmo od Boga:)

3 Fajny komentarz     Data: 03-02-2018 14:28
janeks

Zapytano mędrca, która jest najważniejsza godzina w życiu, który człowiek jest najbardziej znaczący i które dzieło jest najbardziej konieczne. Oto jego odpowiedź: Najważniejszą godziną jest zawsze godzina obecna. Najważniejszym człowiekiem jest ten, którego właśnie spotkałem. Najbardziej koniecznym dziełem jest zawsze MIłOŚĆ.

3 Fajny komentarz     Data: 10-02-2018 09:57
janeks

Kwiatami, które uszczknąłem, pozdrowień przyjmij tysiące! Ach! ileż razy się zgiąłem, gdy je zbierałem na łące... i do serca przycisnąłem. Nie raz, a razy tysiące!

3 Fajny komentarz     Data: 06-05-2017 10:00
janeks


Pokaż lepsze   | strona 68 |    Pokaż gorsze

"Pierwszy – to przebiśnieg mały. Drugi – to stokrotka kwiatek bardzo mały. Trzeci jest jak złota łąka , to kaczeniec cały w pąkach. Czwarty – to krokus fioletowy, Piąty - tulipan purpurowy, I szósty – to żonkil w złotym kolorze, ten ostatni słoneczny kwiatek do wazonu sobie włożę."

Włącz

0.2047 sekundy, Godzina: 10:53:03, MEM:636.47 KB